** שרשור בוקר ☀️ היום ה20 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

nicknick

Well-known member
הוא שר את השיר הזה לטיטי
זה לא שודר...

אגב חשוב לציין שאת השיר הוא כתב כשהיה בשנות ה20 לחייו...מעולם לא יצאה גרסה רשמית של השיר...
היום לראשונה היא יוצאת.
כן, זה גם היה בפרומו...

אזרחית שקופה

Well-known member
סתם , מחשבה פרועה.
אם איכשהוא השיר של ג'קו יגיע לרדיו, כי האח וקשרים ומומנטום.
אני זוכרת ששנה שעברה השמיעו לזהבה במשימה , קטע מהרדיו, שהשיר שלה הושמע.
ואולי גם לו יהיה משהו בסגנון?
זה יחזק אותו מאד. אבל הם לא יעשו את זה. אני חושבת שהישועה אולי תבוא מכיוון טיטי. אני חושבת שכשהיא תצא היא תיקח אותו כפרויקט
ותנסה לקדם אותו באמצעים שיש לה

nicknick

Well-known member
זה יחזק אותו מאד. אבל הם לא יעשו את זה. אני חושבת שהישועה אולי תבוא מכיוון טיטי. אני חושבת שכשהיא תצא היא תיקח אותו כפרויקט
ותנסה לקדם אותו באמצעים שיש לה
שם אני תוהה, לגבי ניצול הזדמנויות.
מוציא שיר, הוא באח הגדול שהיא אחת התוכניות עם פוטנציאל החשיפה הכי גבוה במדינה,
ואף אחד לא יודע על זה.

אם השיר יתחבב או יתחבב על הקהל , זה תלוי במיליון דברים , זה בוודאי לא מובן מאליו ולא קורה לכל זמר.
אבל לפחות להשתמש בפלטפורמה שיש כרגע כדי לחשוף ולהפיץ את השיר הלאה
כדי לראות אם השיר יתפוס או לא , הוא צריך להגיע לאנשים.
אם זהבה הייתה מוציאה שיר היום זה היה מרוח בכל עמודי הבידור באינסטגרם, בפייסבוק ובכל מקום אפשרי ברשת.
היו שולחים את זה לכל תחנות הרדיו, ומישהו היה אוסף ומשמיע את זה.

אני יכולה להבין, במיוחד אחרי הבכי של ג'קו אתמול, שעד היום הדברים האלה לא קרו כי הוא לא היה שם,
כל כך חסר ביטחון ומוטיבציה.
הטראומה כל כך מושרשת,חוסר האמונה כל כך מהותי,
שהוא פשוט לא היה במקום הזה של ללכת ולדחוף ולשווק את עצמו .

זה המקום שאני כל כך מקווה שזה יפתח לו דלתות , שיפגוש את האנשים הנכונים שיעזרו לו למנף את את עצמו.

הנערה הדנית

Well-known member
שם אני תוהה, לגבי ניצול הזדמנויות.
מוציא שיר, הוא באח הגדול שהיא אחת התוכניות עם פוטנציאל החשיפה הכי גבוה במדינה,
ואף אחד לא יודע על זה.

אם השיר יתחבב או יתחבב על הקהל , זה תלוי במיליון דברים , זה בוודאי לא מובן מאליו ולא קורה לכל זמר.
אבל לפחות להשתמש בפלטפורמה שיש כרגע כדי לחשוף ולהפיץ את השיר הלאה
כדי לראות אם השיר יתפוס או לא , הוא צריך להגיע לאנשים.
אם זהבה הייתה מוציאה שיר היום זה היה מרוח בכל עמודי הבידור באינסטגרם, בפייסבוק ובכל מקום אפשרי ברשת.
היו שולחים את זה לכל תחנות הרדיו, ומישהו היה אוסף ומשמיע את זה.

אני יכולה להבין, במיוחד אחרי הבכי של ג'קו אתמול, שעד היום הדברים האלה לא קרו כי הוא לא היה שם,
כל כך חסר ביטחון ומוטיבציה.
הטראומה כל כך מושרשת,חוסר האמונה כל כך מהותי,
שהוא פשוט לא היה במקום הזה של ללכת ולדחוף ולשווק את עצמו .

זה המקום שאני כל כך מקווה שזה יפתח לו דלתות , שיפגוש את האנשים הנכונים שיעזרו לו למנף את את עצמו.
התוכנית כבר מזמן עם חשיפה לא כזו גדולה,
הרייטינג שלהם לא גבוה.
ולגבי ג׳קו , רוב השיח שאני שומעת מאנשים שצופים בתוכנית כלל לא מתייחס לעובדה שהוא זמר אלא יותר לעובדה שהוא נראה אבוד ואומלל.
אני מחבבת אותו אבל גם לי הוא היה נראה אתמול בפגישה עם טיטי כמו ילד קטן ואבוד שאמא באה לאסוף אותו מהיום הראשון בגן . אני חושבת שהיה עושה לעצמו הרבה יותר טוב לו היה הולך לאחת מתוכניות השירה שכן זה הכשרון שלו. האח הגדול טוב לאנשים חסרי כשרון שרוצים להתפרנס ולהתפרסם.

nicknick

Well-known member
התוכנית כבר מזמן עם חשיפה לא כזו גדולה,
הרייטינג שלהם לא גבוה.
ולגבי ג׳קו , רוב השיח שאני שומעת מאנשים שצופים בתוכנית כלל לא מתייחס לעובדה שהוא זמר אלא יותר לעובדה שהוא נראה אבוד ואומלל.
אני מחבבת אותו אבל גם לי הוא היה נראה אתמול בפגישה עם טיטי כמו ילד קטן ואבוד שאמא באה לאסוף אותו מהיום הראשון בגן . אני חושבת שהיה עושה לעצמו הרבה יותר טוב לו היה הולך לאחת מתוכניות השירה שכן זה הכשרון שלו. האח הגדול טוב לאנשים חסרי כשרון שרוצים להתפרנס ולהתפרסם.
אני חושבת שאצל ג'קו הכניסה לאח זה פחות העניין של הכישרון והמוזיקה ויותר העניין של החשיפה הנפשית שהוא חייב לעצמו.
הוא לא צריך להזכיר או להוכיח שהוא מוכשר, הוא תמיד היה כזה.
אף פעם לא היו ספקות בקול שלו או בשירים שלו או בנוכחות הבימתית שלו.

אבל ניכר שהההשפעה של החרם הציבורי כל כך מהותית אצלו, ואולי גם בקרב הקהל,
שבשביל שיהיה לו איזשהוא סיכוי להתקדם ולחזור לתודעה ולעשייה של ממש בעולם המוזיקלי,
הוא חייב קודם כל להתעמת עם מה שעבר ולדבר את הסיפור שלו.

וזה לא משהו שהוא יוכל לקבל בריאליטי מוזיקה.
האח הגדול זה המקום היחיד שבאמת אפשר להעמיק בהיכרות איתו ועם החוויה שלו, בצורה גולמית כפי שהיא.

ק ו ל י ת

Well-known member
מה מירי עוברת מאחד לשני היום? מה היא רוצה?
היום קלטתי שאייל מזכיר לי את פופיי.

GALxp

Well-known member
אני מעריץ את האנשים שמצליחים לספוג את תמיר, כנראה שיש להם עור של פיל.
זה לא פוליטיקלי קורקט להגיד את זה, אבל הוא יצור דוחה. אם הייתי שם, הייתי מתרחק ממנו כמה שאפשר.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
זה לא פוליטיקלי קורקט להגיד את זה, אבל הוא יצור דוחה. אם הייתי שם, הייתי מתרחק ממנו כמה שאפשר.
למה זה לא PC להגיד את זה?!
אני גם לא סובלת אותו...

ולגמרי איתך ברישא!

עדגיל

Well-known member
אני לא סובלת אותו. בשביל הילדים שלו אולי הוא סוג של יובל המבולבל, אבל הוא דוחה אותי ברמות. כל הליטופי פנים עם 3 אצבעות, כל הקפיצות המשונות....

מצב
הנושא נעול.
למעלה