** שרשור בוקר ☀️ היום ה-28 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

אניי שווקוו

Well-known member
הא
ראיתי אתמול את ההצטדקות של דינה על זה שלא הזמינה את אופק וטליה למסיבה...לא אהבתי...היה שם משהו לא אמיתי בדבריה...היא שחקנית באיצטלא של מפשרת...אני לא קונה את זה.
האמת התאכזבתי גם ומאוד מדינה, היא בשקט יכלה להזמין אותם... היה נראה אתמול שהיא מחפשת סיבה להצטדק, התאכזבתי

נטשונת1234

Well-known member
ראיתי אתמול את ההצטדקות של דינה על זה שלא הזמינה את אופק וטליה למסיבה...לא אהבתי...היה שם משהו לא אמיתי בדבריה...היא שחקנית באיצטלא של מפשרת...אני לא קונה את זה.
ניחוש שלי הוא שמרינה ושרון מבחינתה הם חידה בהעמדות כי הם כביכול סבבה עם כולם, אז רצתה לפרגן להם למקרה שירצו לשים את השם שלה

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
אני מסכימה

כבר כתבתי על דינה בעבר
כן היא נחמדה,כן היא משעשעת (אותי לא ב99% מהפעמים) כן אני אוהבת לשמוע את הריכולים בקבינט
ועדיין משהו בה לא עובר לי בגרון
נדמה שהיא הדיירת היחידה שהדעה שלי עליה לא השתנתה.

ק ו ל י ת

Well-known member
ראיתי אתמול את ההצטדקות של דינה על זה שלא הזמינה את אופק וטליה למסיבה...לא אהבתי...היה שם משהו לא אמיתי בדבריה...היא שחקנית באיצטלא של מפשרת...אני לא קונה את זה.​
לדינה יש את החבורה הראשונית שלה ואחר כך נספחים.

nicknick

Well-known member
בוקר:)

מצפה לנו מחזה לנו אופק היום, מקווה שהצליח לעשות מה שרצה היה לו קשה בלילה.

טליה נראתה יותר במצב רוח טוב בלילה , שימשיך כך.
אתמול היה נראה שהאגו של אופק קצת הפשיר וראו שזה עשה לו טוב... זה היה ברור שהוא כל כך רצה לדבר איתה , אבל הפגיעה שלו ממש מנעה אותו מזה.
מקווה שטליה ואופק אכן יחזרו להסתדר ולהרגיש בנוח אחד עם השני...
עם כמה שהמצב שם מורכב, אני מאמינה שהאפיזודה הזאת הראתה לשניהם כמה הם חשובים אחד לשני.

הבאזז בעד טליה בחוץ טוב ומעודד,
אבל עדיין עצוב שהיא חווה אווירה רעילה כזאת.
עדיין לא מבינה איך יש חבורה של אנשים מבוגרים שמתנהגים ככה לבן אדם, איפה המוח, איפה הלב.

שיהיה לכם יום טוב🙃

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
הבאזז בעד טליה בחוץ טוב ומעודד,
אבל עדיין עצוב שהיא חווה אווירה רעילה כזאת.
עדיין לא מבינה איך יש חבורה של אנשים מבוגרים שמתנהגים ככה לבן אדם, איפה המוח, איפה הלב.
אהובה |לב|

אין מוח,אין לב
אדם לא מתנהג ככה ששיש לו לב,כשיש בו נשמה
ולא משנה למי זה.

anatdav

Well-known member
בר ודיאן, הגמל לא רואה את הדבשת שלו, עד שכבר טליה מתגוננת, הן קוראות לה פריחה ושכונה |יעני|

מצטערת רק על זה שטליה ושחף לא נכנסו איתם ביחד לתא העישון, אולי אז האח היה מעיר משהו.

ובר, סמרטוט מהלך, לדעתי אם אליאב לא היה פוחד איך הוא יוצא בחוץ, היה מנסה את מזלו עם טליה, כבר אמר לבר שאם בחוץ היה בסיטואציה הזו, לא היה סופר אותה, "לא מעוקצץ ולא מדובשך", טיפשה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה