** שרשור בוקר ☀️ היום ה-28 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
בוקר טוב :)

אופק התקשה אתמול עם המחזה ( הרגיש נטול מוזה וחסר כלים) והעיר את שחף שיעזור לו

המחזה אמור להיות מוצג היום
בבוקר החזרות

המשימה עדיין ממשיכה.

שיהיה יום נפלא |פרח|

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
00:10 אופק לדינה: "טליה אמרה לי - אתה יודע שאם נתנשק, אני זאת שאנשק אותך"
חברים, לא הראו לנו אפילו שמינית מהטיזינג שהיא עשתה לו...
בוקר טוב..

דווקא את הקטע הזה הראו...זה היה אחרי שהיא רדפה אחריו...ובשיחה שצונזרה אתמול
לקחו את כל השיחה..קשה ככל שתהיה לשני הצדדים (אפילו אנחנו בחלקים מצונזרים ראינו יותר) ושמו משפט וחצי.
ואת החלק הזה כן שמענו במה שכן נתנו לראות בלייב.

הקטע המתסכל - שלא ראינו את השיחה כולה והציפייה הייתה לראות בתכנית...וגם את זה הרסו.
עכשיו לך תבנה לך בראש שיחה שלמה כשאתה רואה משפט וחצי.

זה אגב עוד חלק בפאזל "אופק טליה"
לא מראים לנו אותם ולכן אנחנו לא יודעים כלום.

ק ו ל י ת

Well-known member
בוקר טוב..

לקחו את כל השיחה..קשה ככל שתהיה לשני הצדדים (אפילו אנחנו בחלקים מצונזרים ראינו יותר) ושמו משפט וחצי.

הקטע המתסכל - שלא ראינו את השיחה כולה והציפייה הייתה לראות בתכנית...וגם את זה הרסו.

לא מראים לנו אותם ולכן אנחנו לא יודעים כלום.​
אני יודעת שטליה שיחקה בו וברגשותיו. וצפיתי ב26 . אני שמחה שהוא שם את הדברים על השולחן והתרחק.

ziniozi

Well-known member
בוקר טוב..

לא מראים לנו אותם ולכן אנחנו לא יודעים כלום.
מה שהתכוונתי זה שישנם דברים מאוד עמוקים שהובילו את אופק החד כתער לרצות קאט מוחלט מטליה.
הטיזינג שלה זה ממש ממש להטעות את אופק לחשוב שהיא לגמרי בקטע שלו, אבל ממש.
וזה מעציב אותו נורא לזהות מצבים שזה רק בגלל שאליאב בסביבה. הוא לא מוכן שהיא תשתמש בו כצעצוע והוא כועס עליה על זה וכמובן שהוא מאוכזב שזה מה שהוא מגלה עליה, שהיא שחקנית כזו.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
מה שהתכוונתי זה שישנם דברים מאוד עמוקים שהובילו את אופק החד כתער לרצות קאט מוחלט מטליה.
וזה מעציב אותו נורא לזהות מצבים שזה רק בגלל שאליאב בסביבה. הוא לא מוכן שהיא תשתמש בו כצעצוע והוא כועס עליה על זה וכמובן שהוא מאוכזב שזה מה שהוא מגלה עליה, שהיא שחקנית כזו.
אה,
זה כבר משהו אחר שאני לא מסכימה איתו בכלל.
ונראה לי שכבר כתבתי את מה שהיה לי לכתוב על סאגת טליה אליאב אז לא אוסיף :)

צליל191

Well-known member
מסכימה. למי שרואה רק את התוכניות נראה שהיא מאד ברורה בכוונות שלה, בעוד שזה רחוק מהאמת.
איבדה אותי לחלוטין.

mimes17

Well-known member
זה היום האחרון של המשימה? יש עוד דיירים שלא קיבלו חובה?
מוזר שדינה הייתה צריכה לבחור דיירחם למסיבה כי היא כבר קיבלה חובה לא?

מיבאלי

Active member
אם הילד שלי היה מנתהג כמו נתנאל או כמו דיאן הייתי רואה בזה כשלון אישי שלי.
בוקר טוב
אכן את בהחלט צודקת מירי, בריונות זו לא הדרך בה אנחנו מחנכים את ילדינו ממש בושה או מה אהבה עושה למוח איזה דפוס התנהגות משפיל ודוחה.

מירי גרב 22

Well-known member
האמת? אם היית טליה? רק בשביל הכיף הייתי עושה הכל בכדי לקחת את האליאב מבר ואז זורקת אותו.
ככה, בשביל הכיף

Rave n

Well-known member
האמת? אם היית טליה? רק בשביל הכיף הייתי עושה הכל בכדי לקחת את האליאב מבר ואז זורקת אותו.
ככה, בשביל הכיף
אין מצב כזה. אליאב עם בר אול אין. מה שנשאר לו מטליה אלו רק הרהורים ועצבים על עצמו שהוא הזכיר אותה לאח הגדול ושהיא התערבבה לו בתכנית כאקסית.
הוא מובך ממנה ומנסה לטשטש את העובדה שהכריז 'שהלב איתה' כשנכנסה.
דוש.

meital38

Well-known member
אין מצב כזה. אליאב עם בר אול אין. מה שנשאר לו מטליה אלו רק הרהורים ועצבים על עצמו שהוא הזכיר אותה לאח הגדול ושהיא התערבבה לו בתכנית כאקסית.
הוא מובך ממנה ומנסה לטשטש את העובדה שהכריז 'שהלב איתה' כשנכנסה.
דוש.
הוא ממש לא אול אין עם בר. הוא משחק אותה אול אין, רואים לפי מצבי הרוח שלו, לא טוב לו לא נעים לו והוא לא הוא.

לא הבנתי, בר עם המראה של חופפת עם תואר מהאונברסיטה של החיים קוראת לטליה "מהשכונה" ?
זה ראדאר של צ'אחלות. הן יודעות לזהות אחת את השנייה.

ההבדל הוא שבר לא מתכחשת לצ'אחליותה בעוד טליה בטוחה שדם כחול של האצולה זורם בעורקיה. מה שרחוק מהמציאות.

מצב
הנושא נעול.
למעלה