** שרשור בוקר היום ה61 בבית עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

פאף פה

Well-known member
יש דיירת בשם אילנה? אני נזכרת בה רק שמישהו אומר את שמה. והיא חביבה עלי

אני מאוד אוהבת את אילנה וגם אצביע לה אם יהיה צורך. האדם הכי מתוק ושפוי שם בבית, מתמודדת בצורה פנומנלית עם בית המשוגעים האלים הזה.

Goneril 4444

Well-known member
אני מאוד אוהבת את אילנה וגם אצביע לה אם יהיה צורך. האדם הכי מתוק ושפוי שם בבית, מתמודדת בצורה פנומנלית עם בית המשוגעים האלים הזה.
היא באמת אדם נחמד אבל לא מגיע לה לזכות מבחינת המשחק אני אתרום את קולותיי (אין לי פייבוריט) לקאזם ולטליה

פאף פה

Well-known member
היא באמת אדם נחמד אבל לא מגיע לה לזכות מבחינת המשחק אני אתרום את קולותיי (אין לי פייבוריט) לקאזם ולטליה
לקאזם סבבה, הוא מהאהובים עלי (למרות שהוא מעצבן אותי לא פעם ולא פעמיים). טליה כמובן שלא:) וברור שאם זה או היא או קאזם אז ברור שקאזם.

haya sol

Well-known member
היא באמת מדהימה ומתוקה. עליה נאמר "אל תסתכל בקנקן..."
אבל להתנהל ככה גם לא עושה משהו בתוכנית, לא להביע דעה, לא להתווכח על כלום, לא להגיד כן או לא. זה הכי קל ונוח. עדיין לפחות משהו קטן שיראה את המעבר לשקט המופתי הזה.

נטעאפרת

Active member
אילנה מהאנשים שנכנסים לתוכנית וכל שהותם מסתכמת בתהליך שעובר עליהם, ועליהם בלבד. לי כקהל אין שום ענין או תרומה מהנוכחות שלה. אין נושאי שיחה, אין מעורבות שמעוררת ענין או יכולת להתחבר או לבקר. ככזו, עבורי כקהל היא לחלוטין מיותרת.

מירי גרב 22

Well-known member
גם אני אצביע לה אם שחף או טליה לא יהיו מועמדים.
בהחלט בחורה חמודה ונעימה נטולת רוע

mariamma 86

Well-known member
אופק ציין את כל הנוחרים בבית. את כולם אמר בקול רם ורק את השם של טליה לחש. בקושי שמעתי גם טליה נוחרת. עדיין מכבד אותה...

Yuli90ya

Well-known member
אופק ציין את כל הנוחרים בבית. את כולם אמר בקול רם ורק את השם של טליה לחש. בקושי שמעתי גם טליה נוחרת. עדיין מכבד אותה...
לא אמר טליה אמר לירן
אמאללללה
אמר לירן כי הייתה במטבח
מה יהיה עם ההנפצות

מצב
הנושא נעול.
למעלה