** שרשור בוקר היום ה61 בבית עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

מכורה וחבל

Well-known member
אופק ציין את כל הנוחרים בבית. את כולם אמר בקול רם ורק את השם של טליה לחש. בקושי שמעתי גם טליה נוחרת. עדיין מכבד אותה...
אמר בשקט
כי היא לא נוחרת
מיליון פעם אמרו לו
אפילו בר אמרה לו
אבל הוא מתעקש
אידיוט

פאף פה

Well-known member

לך!

Well-known member
חושבת על כמה טמבל אליאב צריך להיות כדי להגיד שמה שהוא אמר לאופק הוא אמר גם לדניאל
כאילו זה לא ברור מה הוא אמר להם?
העיקר שהוא לא הזכיר את טליה
דביל מושלם.

Droritt

Well-known member
חושבת על כמה טמבל אליאב צריך להיות כדי להגיד שמה שהוא אמר לאופק הוא אמר גם לדניאל
כאילו זה לא ברור מה הוא אמר להם?
העיקר שהוא לא הזכיר את טליה
דביל מושלם.
באיזה קטע לא שידרו את זה??

לך!

Well-known member
באיזה קטע לא שידרו את זה??
כדי שלא תדע שנכנס מישהו מבחוץ
שדאג להעביר מסר ששינה את החשיבה שלהם
אין לי ספק שאם אליאב לא היה מתערב
אופק וטליה היו חוזרים לתקשר
אופפ קשה לי עם העוינות שיש להם אחד כלפי השניה.

ziniozi

Well-known member
כדי שלא תדע שנכנס מישהו מבחוץ
שדאג להעביר מסר ששינה את החשיבה שלהם
אין לי ספק שאם אליאב לא היה מתערב
אופק וטליה היו חוזרים לתקשר
אופפ קשה לי עם העוינות שיש להם אחד כלפי השניה.
העוינות היא ממשית. אופק הבין מי זאת טליה. כועס על עצמו שנופל למשחק שלה פעם אחר פעם.
טליה קלטה שלא תוכל להמשיך לשחק באופק. הפנימה ש"עלה" עליה.
הסטטוס קוו הזה לא ישתנה אלא אם תהיה יד מכוונת - מן הסתם של האח, באיזו משימה.

Droritt

Well-known member
ברור שלא ישדרו את זה כדי לצאת בסדר .
אבל גם ככה היה ברור שהוא אמר מהשיחות של הדיירים אז כבר היה עדיף להם לצאת "שקופים" ולהראות.. בעונה הקודמת כן הראו את מה שגל ולינור אמרו לקארין לדוגמא

mariamma 86

Well-known member
כנראה שרין המשוגעת עשתה עוד חיסול למשה. זה מה שהבנתי משיחה של משה עם טליה עכשיו. אפילו למרינה היא מקנאה גם לנתנאל. לא רק לטליה. נדפקה סופית

Yuli90ya

Well-known member
משה רוצה עוד סצאנה?
או להכניס את עצמו לתוכנית
במשולש שרין משה טליה

ניצנץ63

Well-known member
משה הזה בלתי נסבל. קיבל את הסולם לרדת מהמשחק של "המעריץ של שרין", וממהר לנצל את ההזדמנות כמי שמצא אוצר. ואגב, טליה לא אשמה פה בכלום. הוא עצמו מתנהג בצורה מגעילה.
משה הזה דבע חסר מוח. אמנם חלק מהביקורת שהוא חוטף אינה במקומה ומותר לו כמובן לשוחח עם מי שהוא רוצה בבית, אבל זה שהוא משתמש בעצות או הביקורת שהוא מקבל מקאזם, ריוואה או בר וכו' לא אמור לעבור ממנו הלאה כדי לחמם את כל הבית נגדם. הוא פועל בחוסר שכל. גם הקהל בחוץ רואה שהוא נכנס לבית על חשבון שרין ולא ממש מתייחס אליה בכבוד בדרך שבה הוא נוגע בטליה וכו'. יש שם משהו אצלו שמנסה לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה, רוצה לשחק בכל המגרשים וזה לא כל כך לעניין. הלוואי ויודח כי הוא כבר עולה לי על העצבים בימים האחרונים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה