** שרשור בוקר היום ה61 בבית עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

haya sol

Well-known member
מרגישה את הוייב הזה גם עם משה וגם עם נתנאל ואפילו עם קאזם
נו אז מזה אומר אם זה הסיגנון שלה גם מול קאזם שהוא גיי. אז עוד יותר אומר שזה הסיגנון ומשתנה עם הקירבה והפתיחות לאדם.

sashalola

Well-known member
הייתי מסכימה איתך לו הייתה מתנהגת כמו שתיארת עם משה, דניאל, נתנאל, בן פוסי, דרור.

היחידים שיצא בה קצת אחרת זה המון לאופק וקצת לשחף.
משה כן,
השאר פשוט נמוכים ולא שווים את החינחון,
אלא אם כן יש אחד מהגבוהים ואז הנמוך משמש ככלי להעברת החינחונים לגבוהים,
כותבת ברוח טובה |4U|

ORIGINALNIK

Well-known member
אני לא מחובבי טליה. גם לא שונאת אותה. אגיד שוב יש הרבה יותר גרועים ממנה. יש בה משהו שלא נותן לי לחבב אותה. יש בה צורך שכל גבר שבסביבתה ישים לב עליה. חולת צומי ממש. אני חושבת שככה היא גם בחוץ. לא חושבת שיש לה חברה שתרצה להכיר לה את בן זוגה. כי טליה בוודאות תעשה לו חיוכים ונגיעות רכות. לא בטוחה שזה בכוונה. גם גבר שלצידה ירגיש את זה היטב. אני קוראת לזה עיניים גדולות. חוץ מגבר שלה היא חייבת יחס מגברים אחרים ואם לא מקבלת יוצאה לה קוף. במקום כמו אח הגדול איאפשר להסתיר את זה. בהתחלה היא הצליחה לשחק אותה תמימה ורכה אך לאחרונה המשחק הזה לא עובד לה. ובלי שום קשר לזה אני שונאת את בר ושרין הדוחות
מסכימה לגמרי
אני חייבת להגיד שהסיפור עם הפלירטוט המוגזם זה גם לא הכי נשלט כי יש לה בעיות רציניות של בטחון עצמי במראה וצריכה חיזוקים תמידיים מגברים (ניכר שהיא לא שלמה עם עצמה ובגלל זה התזונה הלקויה, ניתוחים והבנתי שהיא רוצה להוציא 2 צלעות זה נשמע קיצוני)
מה שכן אני אפרגן לה שגם אם היא עושה דברים כדי להראות אשת חייל בבית ובחוץ או שאולי עושה כי משעמם לה אבל היא עושה חודשיים היא עושה הרבה במטבח ואופה לכולם

ziniozi

Well-known member
מסכימה לגמרי
אני חייבת להגיד שהסיפור עם הפלירטוט המוגזם זה גם לא הכי נשלט כי יש לה בעיות רציניות של בטחון עצמי במראה וצריכה חיזוקים תמידיים מגברים (ניכר שהיא לא שלמה עם עצמה ובגלל זה התזונה הלקויה, ניתוחים והבנתי שהיא רוצה להוציא 2 צלעות זה נשמע קיצוני)
מה שכן אני אפרגן לה שגם אם היא עושה דברים כדי להראות אשת חייל בבית ובחוץ או שאולי עושה כי משעמם לה אבל היא עושה חודשיים היא עושה הרבה במטבח ואופה לכולם
גם לעשיה מרובה במטבח אפשר לייחס צורך לחיזוקים - יצא לך טעים, תודה לטליה שהכינה וכו' וכו'
אבל כמובן שאוהביה יראו בזה תכונה יפה של נתינה לזולת ושונאיה יראו בזה קדושה מעונה שעומדת וטורחת או מחפשת מצלמות.
תמיד יש שתי דרכים להסתכל על כל דבר.

ORIGINALNIK

Well-known member
גם לעשיה מרובה במטבח אפשר לייחס צורך לחיזוקים - יצא לך טעים, תודה לטליה שהכינה וכו' וכו'
אבל כמובן שאוהביה יראו בזה תכונה יפה של נתינה לזולת ושונאיה יראו בזה קדושה מעונה שעומדת וטורחת או מחפשת מצלמות.
תמיד יש שתי דרכים להסתכל על כל דבר.
צודקת יש לי חברה כזאת, אמא שלי כזאת וגם גיסי- הם אוהבים את החיזוקים ומחמאות
אבל יאמר לזכותה העובדות בשטח היא עושה ועושה
למשל בואו נסתכל על מרינה השרץ שבטוחה בעצמה מספיק כדי לשכב שם כמו חפץ ורק להיכנס לפעולה כשיש משהו שיכנס למשדר

פאף פה

Well-known member
אני לא מחובבי טליה. גם לא שונאת אותה. אגיד שוב יש הרבה יותר גרועים ממנה. יש בה משהו שלא נותן לי לחבב אותה. יש בה צורך שכל גבר שבסביבתה ישים לב עליה. חולת צומי ממש. אני חושבת שככה היא גם בחוץ. לא חושבת שיש לה חברה שתרצה להכיר לה את בן זוגה. כי טליה בוודאות תעשה לו חיוכים ונגיעות רכות. לא בטוחה שזה בכוונה. גם גבר שלצידה ירגיש את זה היטב. אני קוראת לזה עיניים גדולות. חוץ מגבר שלה היא חייבת יחס מגברים אחרים ואם לא מקבלת יוצאה לה קוף. במקום כמו אח הגדול איאפשר להסתיר את זה. בהתחלה היא הצליחה לשחק אותה תמימה ורכה אך לאחרונה המשחק הזה לא עובד לה. ובלי שום קשר לזה אני שונאת את בר ושרין הדוחות
נכון. כנ״ל.

ziniozi

Well-known member
להרגשתי יש שינוי משמעותי בתפקיד של טליה בבית
עד כה, למרות פלירטוטיה הרבים - היא לא התמצבה כדמות מרכזית, בטח שלא במשרדים הערוכים
בימים האחרונים - מאז היומולדת שלה עם מרגי - היא ממש משפיעה על המון התרחשויות בבית
אם זה שרין-שחף-משה
אם זה הריחוק מאופק
אם זה השנאה מבר
דינה, קאזם וריוואה עוסקים בה
בקיצור - היא התחילה להרויח את המליון הזה
תמיד נוח לי שנותנים את המליון למישהו שעבד קשה בשבילו, ולא צף לו כל העונה בחוסר מעש (זהבה)

ORIGINALNIK

Well-known member
להרגשתי יש שינוי משמעותי בתפקיד של טליה בבית
עד כה, למרות פלירטוטיה הרבים - היא לא התמצבה כדמות מרכזית, בטח שלא במשרדים הערוכים
בימים האחרונים - מאז היומולדת שלה עם מרגי - היא ממש משפיעה על המון התרחשויות בבית
אם זה שרין-שחף-משה
אם זה הריחוק מאופק
אם זה השנאה מבר
דינה, קאזם וריוואה עוסקים בה
בקיצור - היא התחילה להרויח את המליון הזה
תמיד נוח לי שנותנים את המליון למישהו שעבד קשה בשבילו, ולא צף לו כל העונה בחוסר מעש (זהבה)
בדיוק מה שרשמתי אתמול
שמי שאוהד של טליה תשמחו היא רלוונטית לפני כול זה היא מאוד נחלשה עלילתית וחוץ ממידי פעם חתול עכבר וקצת אפייה היא הפכה לא רלוונטית

דפניה34

Well-known member
חבל שהיחס לשרין הוא פונקציה של המראה החיצוני שלה בלבד. מדובר בסה"כ בבחורה טובה, חברה מצוינת עם המון נתינה שלא לדבר על התרומה כללית שלה לקבוצה.

מירי גרב 22

Well-known member
חבל שהיחס לשרין הוא פונקציה של המראה החיצוני שלה בלבד. מדובר בסה"כ בבחורה טובה, חברה מצוינת עם המון נתינה שלא לדבר על התרומה כללית שלה לקבוצה.
היא בחורה צווחנית, קנאית, רכלנית, רעה אל מי שלא בא לה טוב וכל זה לא מראה חיצוני.

ORIGINALNIK

Well-known member
היא בחורה דוחה וקנאית שמתנכלת לטליה פשוט כי היא היחידה שעוד יש לה קצת סיכוי עם שחף
היא חברה טובה ובאמת חרוצה ומנקה
אבל היא צורחת בלי סוף וזה מעוס

דפניה34

Well-known member
היא בחורה דוחה וקנאית שמתנכלת לטליה פשוט כי היא היחידה שעוד יש לה קצת סיכוי עם שחף
נכון היא צרחנית, אבל זה טון הדיבור שלה.

מכורה וחבל

Well-known member
ואני אוסיף
זה שהיא מקנאה זה טיבעי וזה בסדר כי זה לא נשלט
אבל לא לווסת את זה? זו כבר בחירה...
לתת לזה להשתלט עלייך זו כבר בחירה.
להסית את כל האחרים נגדה? - זה מה שלוקח ממנה
את תואר "בחורה טובה". כי טובה היא לא. היא אפילו ממש רעה.

הבעיה העיקרית של שרין עם טליה
זה שאין משהו רע להגיד עליה כביכול..
היא מבשלת, היא אופה, היא שומרת שבת
היא לא נדבקת בכלללללללל
באים אליה, היא לא הולכת לאחרים
כי היא מפחדת לכפות את עצמה
וכי כזאת היא.

אגב, זה בדיוק מה שהגברים אוהבים -
השידור של הדיסטנס
ה- אם אתה לא תבוא, אני לא אבוא.
אבל אצלה זה טיבעי, זה ככה באמת
והיא גם לא אוהבת היצמדות יתר אליה
היא אוהבת את הרגעים שלה עם עצמה.

צופה15

Well-known member
ממש לא קשור לצורה חיצונית. היא לא נעימה לי לצפיה ולא כזאת טובת לב. קולנית, גסת רוח, קנאית וגם שואבת תשומי. יש לה כמובן גם תכונות טובות אבל לא נעים לי לצפות בקולניות שלה ובשתלטנות.

ק ו ל י ת

Well-known member
חבל שהיחס לשרין הוא פונקציה של המראה החיצוני שלה בלבד. מדובר בסה"כ בבחורה טובה, חברה מצוינת עם המון נתינה שלא לדבר על התרומה כללית שלה לקבוצה

לדעתי לא המראה.. המראה שלה נחמד. הבעייה כפי שכתבו לפניי. צעקנית קנאית חולת שליטה וחולת כלור..

מצב
הנושא נעול.
למעלה