שרשורשבת

../images/Emo45.gif על התשובות התקינות

אלה חדשות טובות! גם אנחנו נשברנו והזמנו כרטיסים למותק של פסטיבל, מקווה שיהיה בסדר. הילדון שלי חולה על ספר הג'ונגל, אז גם חשבתי על זה, אבל יותר קל לקחת את שניהם לאותו מופע. בהצלחה עם הגמילה!

mimor2

New member
../images/Emo57.gif איזה יופי על המי שפיר!

אצלי אף שליש לא היה יותר קל... בלעעע! לא אוהבת את עצמי בהריון! אבל אוהבת את מה שמגיע אחרי זה!
בהצלחה עם הטיטול...

Mיקי7

New member
באמת בשורות טובות

תקופת ההמתנה לתוצאות מי השפיר תמיד ניראת לי כ"כ ארוכה... כיף לקבל תוצאות טובות, מאוד מרגיע. בהצלחה עם הגמילה... אף פעם לא לקחתי את הילדים שלי להופעות האלה, תמיד חשבתי שזה מלא מלא בלגן... תספרו חוויות, אתם כבר עושות חשק... אולי בחג הבא. (מזמינים דרך "חבר"?)

גואה4

New member
גמילה....

כל הכבוד לך! איזה אימא זורמת! רק מהמחשבה על גמילה ופיפי בכל הבית נהיה לי .... בהצלחה! שילך לכם בקלות!

שולה78

New member
שמחה על המי שפיר../images/Emo45.gif

ועקשנות? גמנחנו חולים בזה, מנסים לעבוד על עצמנו כי הקטנה משקפת לנו כמה זה קשה
בהצלחה..

candy can do it

New member
הורדתם טיטול?

מי החליט? איך הגעתם להחלטה? מרגיש בשל? בעונה הזו? אוחחחח הגדול שלי היה כל כך בשל לגמילה כבר מגיל שנה וקצת, עם הקטן.. נראה שישאר טיטול לנצח
איך הולך?

טלוש45

New member
גמצלינו זה היה נראה

והוא בן 3+. אחרי התייעצות החלטנו להחליט בשבילו. בנתיים בסדר. נקווה לטוב.

candy can do it

New member
בסופו של דבר לא תהיה ברירה...

אם הוא לא יראה נכונות, אז נעשה מה שצריך, בינתיים אני רוצה שזה יבוא ממנו
אבל לא קשה מדי גמילה במזג האוויר הזה? נראה לי מעיק, לא?

טלוש45

New member
אצלינו כידוע לך

לא ממש חורף. חוץ מזה שכבר אין ברירה וזה גם לא שהוא מפספס הרבה, כמו שהוא פשוט מסרב להוריד את הטיטול.

אני החלטתי

כבר המוון זמן שהרגשתי שהוא בשל (בערך משנולד היה מפריע לו טיטול ומאוד מוקדם התחיל להודיע) אבל כל פעם שיכנעו אותי שזה לא הזמן וזה לא באמת הסימנים ולאט לאט הרגשתי איך הסימנים והמוכנות נעלמים להם וזה הלחיץ אותי. בנוסף זה שאני בהריון ולא רוצה למשוך את זה לקראת הלידה או אחריה וגם זו תקופה יחסית (ממש יחסית) עם טיפה יותר כוח בשבילי (שליש שני). חוץ מזה הוא כבר מספיק בוגר להבין והוא רואה את החברים בגן אז דווקא בגן נראה לי שילך קצת יותר קל כי הם מאוד דואגות שהילדים יתפנו ומסבירות וגם הילדים יכולים להוריד את המים לבד אז זה גם מרגש ויש מדבקות- איך היה לו חיוך מרוח ומקסים הבוקר כשהוא נכנס לגן עם הסיר שקישט בבוקר עם אבא במדבקות של דורה. להגיד שיהיה קל? לא בטוחה אבל מקווה שעשינו החלטה נכונה.

גואה4

New member
יא... אצלנו היה דבר דומה!

הוא אמר בקיץ שהוא לא רוצה טיטול ואני חשבתי שזה מוקדם מידי, ועכשיו נגיד אחרי אמבטיה הוא אומר שיש לו פיפי ואז אומר שהוא רוצה לעשות בטיטול (לשים לו מהר כי יש פיפי) וזה ממש מבאס אותי! כי הוא ממש כבר היה שם ואני פיספסתי! אז - כל הכבוד לך! אני בטוחה שיהיה לכם בסדר.

candy can do it

New member
נשמע בשל אינדיד!

הקטן שלי לא מוכן לשמוע אפילו על שירותים/סיר וכד'... שתהיה גמילה מוצלחת ומהירה!

דווקא מה שהלהיב אותו יותר היה התחתונים

על זה עבדתי איתו וקניתי לו מלא תחתונים בצבעים וציורים. וגם כל הזמן אני אומרת לו שהוא כבר ילד בוגר (כי גדול הוא לא מסכים כי הוא קטן והוא התינוק שלי לדבריו) וילדים בוגרים הולכים עם תחתונים ועושים פיפי/קקי בסיר או שירותים.

טלוש45

New member
מזל טוב על המי שפיר!

זו בטח הקלה רצינית (למרות שאת לא נראית לי חרדתית כמוני..) גמנחנו בשלבי גמילה, אזני מזדהה (החול דווקא לא מהכלב אלא מהקטן שצובר כמויות של חול בכיסים ובנעליים)

little s

New member
יופי על הבשורות הטובות

כמה שזה מרגיע... ו... איך אנחם אותך לגבי הטריבל טוס? שזה עובר? (ואז מגיע בגלגול אחר?) גם הפספוסים נרגעים בסוף. עם הבכורה הורדנו טיטול באמצע החורף, היה סיוט, אבל גם חובה... היא היתה לגמרי מוכנה, חוץ מאשר כשכעסה על משהו. לא אשכח את השבת בה רציתי לשם שינוי לא לבשל, והלכנו למסעדה פלצנית בזכרון. אחרי 3 פספוסים באמצע המסעדה, נגמרו גם הבגדים להחלפה... יוד הלך איתה לאוטו בידיים כשהיא עטופה במעיל שלו עם הטוסיק בחוץ, ואני ישבתי וגמרתי את הקינוח שלי בעאלק-נחת... (אני והבטן, הייתי אז בהריון מתקדם) אבל הי, היא גמולה כבר! אז יש תקווה

למעלה