שרשורשבת

../images/Emo79.gifעוד שבת....

עוד שבת עברה חלפה לה.....ואיתה עוד מתחים עוד ציפייה אך ברלה לא יוצא מהקונכייה........... האמתץ שכבר אין לנו כוחות!!!!!!..אבל ניתן לו להתבשל עוד קצת וזהו.... בשישי הלכנו לגן של הקטן והבעל הפעיל שם 30 ילדים בני 3 עם כדורי שוקולד מחיאות כפיים ושירים,היה מקסים.. בערב הפקדנו את הבנים אצל אמא שלי אחרי ארוחת הערב אצלה ורצינו לראות סרט בסינמה סיטי,אבל עד שהגענו היו כרטיסים רק לשורה ראשונה...פרשנו הביתה,בדרך קנינו כל מיני הפתעות וצפינו ב2 סרטי אימה...בכל זאת יום שישי ה13...... שבת היתה בסימן משפחות-מנסים להספיק לראות את כולם לפני שהלידה תגיע,כי מי יודע אח"כ כמה נוכל להסתובב... אז אספנו את הבנים,אחרי טבית אצל אמא,הלכנו לקנות לי ולקטן נעליים,מכינה את עצמי כבר להליכות של אחרי הלידה.....נסענו לאבא שלי בר"ג,אכלנו גם איתו במסעדה,ואז אמא של הבעל וקינחנו במפגש עם אבא של הבעלול רגע לפני שניכנס לראות סרט בסינמה סיטי(ממש קשה כששתי המשפחות מפולגות צריך לחלק את עצמנו ל4.....),ישבנו בבית קפה ופתאום משום מקום נשפך על הקטן שלי קפה די חם....מסכנולי כ"כ נבהלנו...ברוך השם עבר לו בלי כוויות או משהו כזה ישר מרחנו אלוורה,ונפרדנו לשלום....

ITA26

New member
וואו מעייף כמעט כמו יום רגיל אצל מימור...

אבל נשמע שהיה נחמד... ואיך איך לא יצא הברלה מכל ההתרוצצות לא ברור לי

איך??!!!

כנראה אנחנו לא שרים לו מספיק חזק.... אמנם אני רק בשבוע 37,אבל אפסו כוחותיי!!!!!!! הבעל מתחנן כבר שאלד..הבנים משגעים אותי..אני כל היום מתרוצצת איתם ועם הבית והעבודה(למרות שמיום רביעי הייתי בבית אך מחר חוזרת לשיגרת העבודה לצערי),אין לי כוח איני יודעת מה עוד לעשות.. הבעל אומר לי,תרוצי תקפצי צרקדי..הבעייה היא שניסיתי הכל כדי להוציאו ....השבוע כשהייתי בבית ניקיתי סידרתי הרמתי שטפתי מה לא עשיתי עליתי ירדתי...הדבר היחיד שקרה זה שהתעייפתי...והוא בועט לי בצלעות ובשלפוחית אני חושבת שאינו מודע לפתחי היציאה כי הוא מנסה לצאת דרך הפופיק כל הזמן...........

ITA26

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif נו התשובה בגוף השאלה...

הבעיה היא אוריינטציה במרחב ויכולת לקרוא מפה...בטוחה שהוא בן?

כנראה עם הגנים שלי.....

אני גם מאבדת את הצפון והדרום בטח לא אלופה בניווטים כמו אבא שלו........ יאללה צא כבר!!!!! כדאי לך... אני אהיה אמא טובה אני מבטיחה........ נו..... בבקשה........ הצלעות שלי כבר מפורקות......... טוב נו,אם אתה מתעקש,אז עוד יום אחד ודי!!טוב??!!

עמליה75

New member
כמוני כמוך

בשבת יצאנו לטיול רגלי ארוך ונעים. אבל כלום, אין תזוזות, מלבד צירצורים פה ושם

סתם צוחקים עלינו..

העוברים הללו.....גורמים לנו להתעייף ולהתנשף כמו פיל...אבל חוץ מהתכווצויות קלות שום כלום !!

../images/Emo6.gif

ואם אני מרגישה ככה כבר מעכשיו, בשבוע 29, איך אני אמורה להחזיק מעמד? בימים האחרונים הבעיטות האלה התחילו לשגע אותי, בשלפוחית, בצלעות, בפופיק. איי! איך ניקית סידרת הרמת וכו'?? לי נגמר האוויר כל כך מהר, שגם את המעט שאני מנסה לעשות אני לא מספיקה וצריכה הפסקה של חצי שעה אחרי כל 10 דקות. נורא. תחזיקי מעמד, עוד מעט זה נגמר! (וכל השאר רק מתחיל
)

אהבת M

New member
את ואחיינית שלי חולקות שבוע...

אולי תפתרי לי את התעלומה ותגידי לי בדיוק תל"מ, כי "סוף ינואר" זה כללי מדי בשביל העצבים שלי. אמא שלי תפסה אותי בסופרפארם ביום שישי וצרחה לי מזל טוב בסלולרי, וחטפתי כזו נגחה ב
...מסתבר שרצתה רק להגיד מזל טוב ליומנישואין
[מה מזל טוב? ואיפה הסטפות?
אה, הן הגיעו ביומיים דיליי - אתמול
]. בקיצור - אודה לך מאוד על תאריך יעד. אני דודה לחוצה.

אז אני בחברה טובה ../images/Emo13.gif

בכלל אני כל הזמן שומעת על עוד נשים שבהריון סביבי. רק ב-24 שעות האחרונות שמעתי מחברה שהיא בהריון, וגם על אשתו של בן דוד שלי. שיהיו רק שמחות!

טלוש45

New member
נכון כאילו נפתחו השמיים

3 חברות שמצפות כבר מעל 4-5 שנים בהריון (אחת עם תאומים).

למעלה