שעת לילה

שעת לילה

שוכבת עם עצמי במיטה מתקשה להירדם, שוכבת בחדר המבולגאן והמוזנח כמו הנפש שלי במצעים המסריחים שאין לי כוח להחליפם מתהפכת קמה חוזרת נשכבת אולי אמצא עוד משהו לאכול בראש מנסה להילחם באכילה הכפייתי שלי שואלת את עצמי מתי אגיע אל השורש מודעת לא מודעת מחפשת אחרי האושר נלחמת בכאב מודעת אליו לעוצמתו מתבוננת בעצמי ברסיסים בסדקים שבנפשי מגוייסת לכאב למלחמה בפגמים אומרת לעצמי שאתייצב מולם שאתמודד עם הכאבים והבעיות והנה עוד קצת עוד מעט אני מתחילה טיפול ועדיין מתקשה להירדם הפחדים מאבא שלי לא מרפים ממני הנוכחות שלו מקשה עלי ומפחידה אותי חושבת על הסכום הכספי הזעום שהצלחתי אחרי שריכזתי את מאמציי הרבים לעשות החודש והכל ניראה כל כך שבור ולא אופטימי יודעת שכל עוד אשאר בבועת הוריי משהו תמיד יהיה חסר בפאזל הרוחני שלי בפאזל המלא שלי לומדת צריכה להתפתח אך השאלה שמהדהדת כל הזמן היא באיזה מחיר ואני לא מרגישה מספיק מוכנה ...שיש לי מספיק את הכלים והכסף בעיקר את השקט הנפשי שאני כל כך רוצה להגיע אליו שמבחינתי להגיע אליו זה יהיה להגיע לבית שלי. אני רוצה קודם לעמוד על שתי רגליי לבד ורק אז אוכל להתחיל ללמוד נזכרת בקולות הביקורתיים המהדהדים לי בראש "את לא מספיק טובה את לא מספיק טובה את לא מספיק טובה" נזכרת בקולם של אחרים בקולותיהם של "את לא מספיק טובה את לא מספיק טובה את לא מספיק טובה" איך זה שעד עכשיו לא למדת, ומה..ומה עשית כל הזמן הזה ואני נבוכה..המממ מתקשה להוציא את המילים..הממ מחפשת תשובות..הממ ולבסוף אומרת הממ חייתי..מנסה לגונן על הפצע מנסה לכסות על מעמקיו כן..חייתי..אז נכון חייתי קצת אבל בגדול - אחח איזה שקר אילו הייתי באמת חייה...אילו לפחות הייתי חייה אך אפילו את זה לא עשיתי כך שצידוק נורמלי להיותי בנקודת זמן הזאת ללא הספק מספק של לימודים... אין - כי כששואלים אותי אז מה...מה מה עשית כל כך הרבה שנים? אני רק חושבת לעצמי בתוכי, וואלה באמת מה עשיתי כל כך הרבה שנים ו אני רק חושבת - לא יודעת - עשיתי - לא עשיתי- מה זה משנה כבר אבל זה משנה...זה פאקינג משנה הפצעים שבנפשי מתקשה להתמודד עם הכאב מנסה לחשוב בשכל עדיין יש מוצא את תתגברי תתגברי הכל עוד לא אבוד ולעיתים ניראה שזה נכון כל כך נכון ואני מוצאת את עצמי קמה בחשק לקחת את חיי בשתי ידיי איני רואה את הדרך מסך של עשן מהדהד דיכאון מעפיל על חושיי שוב הדיכאון הזה שגורם לי להסתגר בתוך עצמי ולהרגיש הכי פחות שווה מאחרים.. כי כשאני נתקלת בהם אני כל כך חסרת אונים חסרת מנגנוני הגנה מטרה כל כך קלה לפגיעה אבא אמא מילים כל כך קשות וכל כך עוצמתיות היום כשהייתי בודדה התקשרתי לער"ן ושמתי לב שאפילו כשיש מוזיקה ברקע ואני ממתינה למישהו שיענה מעבר לקו כבר אני מרגישה פחות לבד ומשהו בלא מודע שלי משתחרר ונותן לי לנוח קצת ולהרגיש שאני כמעט עומדת להירדם כמו שיש מישהו שנותן לי חיבוק או מחזיק לי את היד ושאני לא לבד ועכשיו כשהדמעות שוב בזגוגית העין אני רוצה לאחל לעצמי שהשנה הזאת אמצא את הדרך לאושר ואצליח לקחת את חיי בשתי ידיי ולהפוך את השנה הזאת למשהו שיעשה לי שרירים ויבנה אותי חזק כי נמאס לי באמת שנמאס לי כבר להיות שבורה.. אוהבת אתכם מאוד מעצם היותכם כאן מעצם אנושיותכם שגורמת לי להרגיש קצת פחות לבד.. פסי פלורה

עצובה..

שוב המלחמות הפנימיות האלה שוב העצב שמבעבע בתוכי שוב הדמעות בזוית העין והבעות הפנים מלאות הצער שוב אני באותה תבנית אומנם גדולה יותר חזקה יותר אבל עדיין באותה תבנית תבנית של ייאוש , תבנית של חולשה ותבנית של דיכאון תבנית של חסימה רגשית מטורפת של חוסר אונים אל מול הרגשות הרבות של הפגיעות שעולות בי בבועת הוריי כשמסירים את כל התשוקה לאוכל הלא בריאה את הניסיון להיאחז בגבר כמו להיאחז בענף שבור כי איננו הבעיה וכי איננו מתאים לי שוב ההרגשה שלא יכולה לחיות במקום הזה יותר במדינה הזאת בסביבה הזאת ההורים הכל נשמט מידי אין לי חשק לכלום ושוב אני מאכזבת את עצמי או שהחיים פשוט מתאכזבת ..

שוב הכל ניראה בלתי נסבל( טריגר)

שוב כל הקיום הזה שוב הכל קשה לנשום, ללכת, לחיות, מנסה להסתיר מאנשים שלא יכולים לשאת את הצער שלי את היותי שוב בצער לא כי אני מפחדת מתגובתם כי פשוט נמאס לי כבר לצער אותם נמאס לי ואולי כי אני מבינה שזה רק ירחיק אותם ויגרום להם להיעלם ולתחמק ממני אומרת לעצמי את שבורה את עצובה את לא אשמה האומנם?.?... האומנם.... ואז אני אומרת לעצמי אם רק אם רק היית אוכלת נכון אם רק היית מתעמלת יותר אם רק.. אבל עדיין הכאב משתלט עלי ואין לו שום אחיזה במציאות לפחות לא במציאות שהייתי רוצה במציאות שהיתי מקווה במציאות שאפשר לנסות לראות במציאות האובייקטיבית כי ברוך השם אני בסדר טפו טפו טפו אתם יודעים כל הזמן עולה לי מחשבות על דברים רעים שקורים לאנשים או שיכולים לקרות ואז אני מרגישה אשמה על זה שאני חלשה כל כך ועל זה שאני לא שמחה ששום דבר רע לא קורה לי ואיזה כפויית טובה אני כלפי החיים העולם ה' הרי כלום לא השתבש שאני צריכה להגיד תודה על המקום שאני נמצאת בו ולפעמים זה עומד ואני מרגישה ככה ולפעמים אני פשוט עצובה ומדוכאת

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
לסדר את החדר..

פסיפלורה יקירה , נראה שאת מרגישה שחייך הם כמו אותה מיטה מבולגנת ומוזנחת שלך, שקשיי היום, ומערכת היחסים עם הורייך , בעיקר עם אביך מפחידה אותך , ושגם הביקורת כלפייך מטרידה אותך... נשמע שאת חשה בודדה ומסתגרת... מרגישה שווה פחות... אנו שומעים את הרצון שלך לעמוד על הרגליים ... אנחנו פה מקשיבים לך, מזמינים אותך לשתף, אם תרצי,במה שעובר עליך בתוך הבלאגן ובבלאגן עצמו... ואולי לנסות ולחשוב איך ומאיפה אפשר להתחיל לסדר את המיטה...

נכון...

כל מה שכתבתם זה נכון אני פשוט צריכה לנסות להיות יותר מאושרת ועצם השיקוף שלכם אותי עוזר קשה לי להתחיל ריגשית קשה לי לסדר את ההזנחה של החדר ואני אפילו לא יודעת למה כאילו קשה לי להתקרב , כי ברגע שאני אנסה לסדר את הליכלוך אולי אני אצטרך להבין איפה אני נמצאת ואולי נמאס לי מהשיגרתיות הזאת של לסדר את החדר וכאילו עכשיו הכל בסדר או יהיה בסדר לא הכל מלוכלכך ומגעיל וזה לפחות שיקוף של המציאות וזה הכי בסדר אולי בלא מודע זה מה שאני חושבת אני לא יודעת מה שכן קשה לי להתקרב ריגשית למחשבה של לסדר ולנקות אותו... ואין לי מושג מדוע.. ומאיפה אני רוצה להתחיל ואיך ומתי וכיצד ולסדר את החיים שלי.

מישוהית

New member
מאחלת לך שמה שאחלת לעצמך יתגשם

שתהיה לך שנה טובה /tapuzforum/images/emo140.gif

תודה מקסימונת

ממש מחמם את הלב שתיהיה לך שנה מופלאה! שנה טובה גם לך יקרה

למעלה