שנה טוב
וקצת על ספרים....

שנה טוב../images/Emo70.gif../images/Emo9.gif וקצת על ספרים....../images/Emo13.gif

אמא קנתה לי את "חיי פיי" /יאן מרטל לכבוד החג [כמה טוב שיש חגים
] האם שמעתם על הספר
אולי חלקכם קראו אותו
אני שואלת בפורום זה, כיוון שהסיפור מתמקד בנער בן 16 [ככה לפחות קראתי על הכריכה
] לכן חשבתי שהספר יתאים יותר לפורום זה מאשר לפורום "ספרים וספרות"... אם טעיתי מוזמנים תלקן אותי...
בכל מקרה, אשמח לשמוע חוות שעת וכו'..אבל כמובן בלי ספויילרים...=] כנראה אתחיל את הספר רק לאחר החג כי כעת אני באמצע "פרידה מאמא אגם". ספר נהדר, יש לציין. אז שתהיה לכולנו שנה טובה

sigalit33

New member
תתחדש על חיי ביי

שמעתי וקראתי וזה ספר חזק ומרתק מאד. זה שהגיבור בן 16 לא מייעד אותו דווקא לגילאים אלה, הסיפור בעצם מסופר מנקודת מבט לאחור, כלומר הגיבור אדם מבוגר שמספר את ספורו מגיל 16. אני לא אגלה כלום חלילה רק שיש חלקים קצת קשים לעיכול....... חג שמח, סיגלית

תודה על התגובה../images/Emo13.gif../images/Emo70.gif../images/Emo24.gif

מצפה בקוצר רוח כבר לקרוא אותו
ד"א - איך עברה הסעודה החגיגית
הייתי אומרת שהיה יותר מדי אוכל...נו, סבתא פולנייה

maore

New member
יאן מרטל התארח ביום א' בגן העיר

בסניף שך סטימצקי. תהינו למה, אבל ביקר בסטימצקי אתמול הבהיר את העניין - יצא ספר חדש שלו בעברית עם סיפורים שכתב לפני חיי פיי. שיווק. אישית התאכזבתי מהספר. הוא לא חדשני/מקורי וכו' כפי שכולם היללו, וקטע קשה לעיכול אחד במיוחד היה גורם לי אישית לא לקרוא מראש את הספר, אם הייתי יודעת שכלולים קטעים מסוג זה.

sagiberg

New member
קראתי פעמיים../images/Emo8.gif

בראשונה לא אהבתי ונדמה היה לי שזה אוסף של דיבורים. בפעם השניה מאוד נהניתי והתחברתי לנקודות שונות- שווה. ומפרידה מאמא אגם- מדהים תמיד לחשוב כמה שונה העולם שמחוץ לטווח הראיה המצומצם שלנו. אגב- יש ספר נפלא ומומלץ- שמו מסע בדרך האינקה והוא מתאר את הדרך ואת האנשים החיים סביבה מנקודת מבט מעניינת

Athaclena

New member
קראתי ונהיתי מאוד

חלק ראשון - פירוט על החיים שלו, מי הוא וכו'. אין עלילה ממש אבל זה לגמרי לא הפריע לי, ממש הייתי שמחה גם אם כל הספר היה כזה. חלק שני - עלילה! מוזר וסוחף. יש חלקים מגעילים, אני התגברתי. אני עדיין מעדיפה את החלק הראשון שהולך בניחותא ומכיר לנו את הנפשות הפועלות ומספק נקודת מבט מעניינת מאוד. בכל מקרה אהבתי, את הסוף קצת פחות. לא חשבתי שזה נורא חדשני אבל בהחלט שווה קריאה, תהני.

למעלה