שנאת מכבי

• פותח הנושא 7575
  • פורסם בתאריך

7575

New member
שנאת מכבי

שלום לכולם בהיותי ילד הייתי אוהד שרוף של מכבי אני מדבר על התקופות של מיקי וארואסטי אם השנים פיתחתי שינאה נוראית למכבי שאני אפילו לא יודע להסביר מדוע אני מוכן לעשות הכול רק שיפסידו לא משנה לי נגד מי הם משחקים האם זה רק אצלי או התופעה ידועה ואם מישהו יכול להסביר לי ממה זה מגיע אשמח מאוד

bennyfromabba

New member
אהבהת מכבי (הודעה ערוכה)

כשהייתי ילד הייתי מייחל שינצחו אפילו בעידן ג´מצ´י גם לי קשה להגיד מתי התחילה השנאה ומה גרם לה אולי זה השיפוט במשחקים נגד הפועל ירושלים אולי זה התחושה שלא משנה מה יקרה איכשהו מכבי תהיה אלופה אולי בגלל שנמאס מערבי חמישי המתלהמים האלה שנדמה שהמדינה שייכת למכבי ולא מכבי למדינה

7575

New member
אהבת מכבי

אני זוכר בזמנים אהם אנשים שהסתובבו ברחובות בזמן שהיה משחק של מכבי היו נחשבים למשוגעים במלא מובן המילה שזקוקים לאישפוז פסיכיאטרי דחוף ואני רציני אני זוכר איך בזמן המחצית הייתי רץ לחלון לראות מי מהאנשים שאני מכיר לא צופה במשחק ובאמת ראיתי רק אנשים תמהונים הרחובות היו רקים מאדם מה השתנה מאז

אף פעם לא הייתי אוהד מכבי, אבל גם

הייתי רחוק מלהיות שונא, ובגדול הייתי בעדה, גם בשנים הראשונות של גרשון ביד אליהו. מתי זה השתנה? לדעתי כשהתחלתי לעבוד בתקשורת. כשראיתי את ההיסטוריה המטורפת שיש בתוך המערכות סביב הקבוצה הזאת, כמה שמוכנים לעשות הר מכל זבוב בכל הקשור למועדון הזה, מה שלא יעשו כדי להשיג שביב, בדל של ידיעה, כל הפוליטיקות הקטנות שיש בין העיתונאים למועדון וכו'. אני לא חושב שאני מסוגל לתאר במלים את מה שקורה, אבל זה פשוט העביר אותי מצד אחד לצד שני. זו לא היתה הסיבה היחידה, כנראה. גם העובדה שפיני גרשון הפך מדמות חיובית לשחצן מבחיל בהחלט קידמה אותי לכיוון הזה. וכן, היום אני מייחל רק להפסדים של מכבי.

lavannnn

New member
אולי שמעון מזרחי. קשה שלא לשנוא אותו

חוץ משמעון מזרחי, אני לא מכיר מישהו רע במכבי.

lavannnn

New member
פנאן לא ניראה לי אדם רע . לי באופן אישי.

רק שמעון מזרחי ניראה לי אדם רע במכבי. אם שמעון מזרחי לא היה במכבי, אז במחינתי מכבי הייתה קבוצה סימפטית.

קיר קמט

New member
אתה מכיר את שמעון מזרחי שהחלטת שהוא אדם רע?

אתה יודע משהו על האיש ופועלו מחוץ למכבי? איזשהו משהו? גובל בהוצאת דיבה..

lavannnn

New member
ראיתי את האופן שהוא מדבר ומתנהג וזה מספיק לי

להגיד שזה גובל בהוצאת דיבה, זו אמירה מאוד טיפשית. מה אתה יודע על פועלו מחוץ למכבי ? מה הוא כבר עשה ? הוא תמיד עם פרצוף זועף ומדבר כאילו שהוא קיסר.

קיר קמט

New member
מתי בדיוק הוא דיבר כמו קיסר?

אני לא אתחיל להגיד מה בדיוק פועלו כי גם אני לא בדיוק מכיר כל מה שהוא עשה, אבל הוא למשל אחד הבודדים שמלווים את משפחת הנעדר גיא חבר (נעדר כבר 10 שנים, כמה מכם זוכרים את השם הזה בכלל?) עוד מההעלמות ועד היום.. וזה שהבן אדם מדבר בטון שבו הוא מדבר לא עושה אותו אדם רע..

lavannnn

New member
אני נגד השיר "מזרחי תתאבד כבר". זה מיותר

אבל למה אף אחד לא שר "פדרמן תתאבד כבר" ? למה אף אחד לא שר "מוני פנאן תתאבד כבר" ? איך זה שאין את אותה עוינות כלפי המאמן והשחקנים של מכבי ?

סלים וארזה

New member
מנהל
כי אנשים טיפשים וכי מוני פנאן פחות זמן במכבי ת"א ממזרחי (החליף את שמלוק) וכך גם פדרמן

lavannnn

New member
ההשוואה ממש גרועה. זה בכלל לא אותו דבר

חלק מהקהל של מכבי בכדורגל הוא גזעני וטיפש והוא שורק כלפי כול השחקנים השחורים. והקהל הזה מקלל את כול השחקנים הבולטים של הפועל. ועוד משהו אתה באמת חושב שהסיבה שלא עוינים את פדרמן ואת פנאן, זה בגלל שהם פחות ותיקים ? אתה באמת חושב שזאת הסיבה ?

lavannnn

New member
התכוונתי לרשום את ההודעה הזאת קצת יותר למטה.

מתחת להודעה "ועוד משהו" זאת הסיבה שרשמתי פעמיים את אותה הודעה מצטער

סלים וארזה

New member
מנהל
לא, הסיבה היא שהם פחות מזוהים עם מכבי מהתקופה בה שלטה בשנות ה-70 וה-80 שבהן מכבי ת"א התפתחה לאימפריה שהיא היום

lavannnn

New member
הקהל ששר את השיר הדבילי הוא קהל צעיר

בשנות ה 70 הוא עוד לא נולד ובשנות ה 80 הם היו תינוקות אם בכלל היו אני לא חושב שזה עניין של מי יותר מזוהה עם הקבוצה מי מזוהה עם הקבוצה יותר מהמאמן והשחקנים ? עובדה שאותם לא מקללים באותה מידה חוץ מאוהד בודד אידיוט בודד, פה ושם

סלים וארזה

New member
מנהל
זה בדיוק הקטע מבחינתם שמעון מזרחי היה שם מאז ומעולם והוא הסיבה לכל הצרות. אין להם מושג מי זה יהושע רוזין ואיך הוא התחיל את עליית האימפריה של מכבי ת"א. הקהל הצעיר יושע ששמעון מזרחי היה היו"ר גם בזכייה הראשונה ב-77 ועד היום הוא שם, אז הוא המזוהה יותר מכל עם "המפלצת הצהובה"

lavannnn

New member
בסופו של דבר, שנינו לא קוראי מחשבות

זכותך לחשוב שזה עניין של מי הכי מזוהה.. לדעתי זה לא עניין של מי הכי מזוהה. אם מחר, מיקי ברקוביץ יחליף בתפקיד את שמעון מזרחי, אף אחד לא ישיר כלפיו את אותו שיר מכוער. ומיקי לא פחות מזוהה משמעון מזרחי, למרות שאולי תחלוק עלי גם בעניין הזה.

למעלה