שמתם לב שסיפורי ארגזי המצביעים החדשים במרצ לא זוכים לטיפול ראוי בתקשורת כי זה לא קורה בימין

קצה11

Well-known member
יאיר גולן הכניס למפלגה אלפי בדואים שבכלל לא תומכים במרצ בקלפי רק כדי שיבואו להצביע לו נגד גלאון
הוא רקח את הקשר עם איזה ד"ר בדואי מהנגב וכבר אז תמך בתלישת הנטיעות בנגב על ידי הבדואים כדי לקבל מהם תמיכה עכשיו .
בקיצור צלצלו לכל מיני מתפקדים חדשים מהפזורה ואף אחד מהם לא מצביע למרצ ומכאן יש כבר עבירה על החוק דמי החבר שלהם שולמו לא מכיסם הפרטי אלא על ידי אות והדוקטור כמראה מאיזו קרן כי בטח הוא לא שילם מכיסו הפרטי.
והתשקורת שותקת , היועמ"ש שותק, המשטרה.

דיברגנט חדש

Well-known member
יאיר גולן הכניס למפלגה אלפי בדואים שבכלל לא תומכים במרצ בקלפי רק כדי שיבואו להצביע לו נגד גלאון
הוא רקח את הקשר עם איזה ד"ר בדואי מהנגב וכבר אז תמך בתלישת הנטיעות בנגב על ידי הבדואים כדי לקבל מהם תמיכה עכשיו .
בקיצור צלצלו לכל מיני מתפקדים חדשים מהפזורה ואף אחד מהם לא מצביע למרצ ומכאן יש כבר עבירה על החוק דמי החבר שלהם שולמו לא מכיסם הפרטי אלא על ידי אות והדוקטור כמראה מאיזו קרן כי בטח הוא לא שילם מכיסו הפרטי.

דווקא ראיינו אותו והוא היה תמים, ילד טוב י-ם |קקי|

Harrington

Well-known member
מנהל
יאיר גולן ...
טוב מאוד שהסיפור לא מטופל בתקשורת. כל התייחסות למזהה התהליכים פסולה פר הגדרה ופוגעת בנפשם הרגישה של צעירי ישראל. מוטב שהתקשורת תתעלם מהאיש, לטוב ולרע. גם אם אתה כמובן צודק שאם הסיפור הנ"ל היה מתפרסם על ליכודניק, המהדורות היו פותחות עם זה שבוע לפחות :).

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל

לא ביבי, לא ליכוד
לא מעניין.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל

אכן גועל נפש בהתגלמותו. אבל כפי שנאמר בכתבה, רק קרוב משפחה מדרגה ראשונה רשאי לרשום ולממן את הרישום של קרובו. מה שהדוקטור עשה זו עבירה, ועל כן, מספר רב של "נרשמים" נפסלו. אז כן. גם ב0מול קורים דברים רעים וטוב שמתריעים ומדווחים על כך.

משתפרת1

Well-known member

רגע, הקישורים שלך עם התחקיר המפורט לא מהתקשורת?

טוב שתפסו את המניפולטור. לא שמשנה לי מי יעמוד בראש מרץ.

נערך לאחרונה ב:

קצה11

Well-known member
רגע, הקישורים שלך עם התחקיר המפורט לא מהתקשורת?

טוב שתפסו את המניפולטור. לא שמשנה לי מי יעמוד בראש מרץ.
שימי לב לניסוח "לא זוכים לטיפול ראוי בתקשורת "
לא כתבתי שמתעלמים ב 100% אלא שלא נותנים לזה את הבמה בעוצמה ובתדירות שהליכוד היה מקבל על מידע שלילי שכזה.
זו גם הסיבה שרוב הציבור לא יודע/זוכר שזהבה גלאון עפה ממרצ בגלל אלימות, קללות יריקות, ומכות כלפיה.
יש בישראל מפלגה בשם מפלגת התקשורת והיא לא בצד שלנו .
יאיר גולן עבריין שעבר על החוק וכאן גם המקום לחשוד שהיחס שלו לטיפול בהפרות הבניה בנגב ובכל תחום שהם עבריינים בו נובע מרצון לקבל מהם קולות.

nothing but the truth

Well-known member
מה שלי לא ברור זה עניין הרבה יותר פשוט : האם אין תקופת אכשרה בין המועד בו אדם מתפקד למפלגה ועד לרגע בו הוא יכול להשתתף בפריימריז? בדיוק כמו שבחוק המפלגות הכניסו תיקון שמונע אדם מלהתפקד לשתי מפלגות במקביל, הייתי מצפה שתהיה דרישה לתקופת אכשרה. זה אמנם לא יכול למנוע, אך בהחלט יכול לצמצם תופעות מהסוג הזה.

קצה11

Well-known member
מה שלי לא ברור זה עניין הרבה יותר פשוט : האם אין תקופת אכשרה בין המועד בו אדם מתפקד למפלגה ועד לרגע בו הוא יכול להשתתף בפריימריז? בדיוק כמו שבחוק המפלגות הכניסו תיקון שמונע אדם מלהתפקד לשתי מפלגות במקביל, הייתי מצפה שתהיה דרישה לתקופת אכשרה. זה אמנם לא יכול למנוע, אך בהחלט יכול לצמצם תופעות מהסוג הזה.
זו החלטה של כל ומפלגה ומפלגה.

אגב לפני כעשור בערך חבר קרוב ניסה לפקוד אותי למפלגת העבודה למרות שהוא ידע שאני ימני
זה היה בשביל הפריימריז של הרצוג והם (כלומר מטה הרצוג) הסכימו לשלם את דמי החבר.
בסוף לא הסכמתי "כי לא רציתי שברזומה שלי ירשם שהיתי חבר במפלגת העבודה".
ובמקום העבודה של אבא שלי הבוס דרש/אנס את העובדים לתת תרומת בחירות למפלגת העבודה שהוחזרה להם בתלוש השכר, זה היה בתקופת הכלב רבין וככה הוא עקף את החוק מימון מפלגות שאוסר על אדם אחד לתרום מעבר לסכום מסוים.
ברור שכל פוליטיקאים מודעים ומאשרים לעבור על החוקי מימון.

נערך לאחרונה ב:

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל

אגב לפני כעשור בערך חבר קרוב ניסה לפקוד אותי למפלגת העבודה למרות שהוא ידע שאני ימני
ובמקום העבודה של אבא שלי הבוס דרש/אנס את העובדים לתת תרומת בחירות למפלגת העבודה שהוחזרה להם בתלוש השכר, זה היה בתקופת הכלב רבין וככה הוא עקף את החוק מימון מפלגות שאוסר על אדם אחד לתרום מעבר לסכום מסוים.
מה שנכון נכון. שום דבר כאן לא פשוט או חוקי...

nothing but the truth

Well-known member

מה שאתה אומר לגבי הפעלת לחץ על עובדים לא מפתיע (ע"ע חיים כץ והתעשיה האווירית) - ודווקא משום שהשחיתות מגיע לכל מקום, אני סבור שהמחוקק צריך להכניס רגולציות כדי לנסות לצמצם אותה.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
מה שאתה אומר לגבי הפעלת לחץ על עובדים לא מפתיע (ע"ע חיים כץ והתעשיה האווירית) - ודווקא משום שהשחיתות מגיע לכל מקום, אני סבור שהמחוקק צריך להכניס רגולציות כדי לנסות לצמצם אותה.
ומה עשו לחיים כץ עד היום? והלוא הוא ממשיך ונבחר למקום ריאלי בליכוד. כלום לא מזיז לו.

למעלה