שמעתם מה שהלך בהר אדר?

פאםפאם55

New member
שמעתם מה שהלך בהר אדר?

קטע מטורף לגמריי ממה ששמעתי מאחותי שהייתה במחזור הזה המחזור של הבוגרים של השנה הזאת....היא לא הייתה שם אבל יודעת על זה מחברות עשו שמה מסיבה של לפני גיוס לכמה אנשים או משהו כזה אכלו, שתו...ושוב שתו..עשו פיקניק... הכל טוב ויפה...באיזה לילה שבוע שעבר ואז אחת הבנות שהייתה שם החליטה שהיא חוזרת הביתה באוטו של ההורים שלה וגם לקחה טרמפ כמה אנשים ואז היא מנסה לצאת עם האוטו לכביש ופתאום קופצים על האוטו שלה מלא מלא שיכורים מאלה שהיו במסיבה ונותנים מכות ודפיקות על האוטו והחלונות וגם מנדנדים את האוטו מצד לצד... והיא לגמריי ניבהלה מזה ורוצה רק לברוח משם עם האוטו ששייך לאבא שלה.. והיא מחכה שהם יירגעו... והם לא נרגעים.. היא מצפצפת להם שיתרחו מהאוטו ואז שהם קצת מיתרחקים וטיפה נירגעים היא מתחילה לנסוע לאט לאט לכביש.. בסוף היא מגיע ה מהיער לכביש של הר אדר ונוסעת משם הבייתה.... אחרי כמה דקות שהיא נמצאת בבית שלה מתקשרים אליה ואומרים לה שהיא דרסה מישהו!!!!!!!!!! והיא לא מבינה איך זה יכול להיות וממש ממש ממש נילחצת וזה....... ואחרי כמה זמן באה אלייה לבית משטרה ולוקחים אותה באזיקים.... ואומרים לה שהיא גררה עם האוטו שלה מישהו מהשיכבה שלה מאלה השיכורים שדפקו וקפצו על האוטו שלה גררה אותו איזה 20 30 מטר עם האוטו שלה והוא נפגע ובבית חולים........ והיא אומרת שלא יכול להיות ושהיא לא הרגישה שום דבר....ולא שמעה שום דבר.... זה שהיא דרסה אותו כנראה ניצל בנס!!! ונפגע קל וממה שאמרו לאחותי הוא כבר משוחרר מהבית חולים קיצר.. בסוף הבחור הזה שנידרס אמר שהוא בעצמו התחבא בגלגלים של האוטו שלה..... ואז השוטרים בינתיים שיחררו אותה כי הוא זה שאשם במה שקרה........... ממש ממש נשמע לי מטורף ולא הגיוני...ואיזה מיסכנה היא עם מה שקרה לה ואיזה דפוקים החברים שלה....יואווו...דפוקים לגמרי

66יסט

New member
מזה השטות הזאת?! לא נשמע לי אמיתי הסיפור...

אבל האמת חזרתי מחו"ל לפני יומיים אז אני לא שמעתי מה קרה בארץ... מוזר............

אפשר לדון בנושא, נא לא לאזכר שמות

(הודעות שיכללו שמות יימחקו ובמידת הצורך גם ייחסמו הכותבים) אין גם מקום להשמצות לתשומת לבכם

קלופסן

New member
לא חשבתי שיהיה משהו מעניין בפורום בחופש אז

רק עכשיו ראיתי את זה האמת שמזל שלא היה עכשיו הרוג רביעי לתיכון מתאונות דרכים אני לא יודע מה היה שם בדיוק אבל לפי מה שאת מספרת אני לא מבין איך היא לא הרגישה שום דבר....

למעלה