שמלת ערב לאירוע

kerenush1818

New member
שמלת ערב לאירוע

היי בנות :} בקרוב אחותי מתחתנת :)) ואני צריכה כבר להתחיל לחפש שמלה.. רציתי לדעת אם יש לכן המלצות על מקומות מסויימים באיזור הדרום\מרכז? לא דברים יקרים מדי... עד 700 800...

יש לי מעצבת עבורך בת"א מקסימה!

והמחירים שלה די זולים. אני תפרתי אצלה ולא עלה יותר מ 1000 ש"ח.

לי וולף

New member
יש לך סגנון מסויים בראש?

אני בטוחה שימליצו לך לנסות גם אוןליין, אבל אז כמובן תלוי כמה זמן יש עד לאירוע (מזל טוב!) אבל השאלה הכי שובה- מה בא לך? (המלצות?... לא תפרתי אצל מעצבת אבל יש לא מעט חנויות שבהן תוכלי למצוא שמלות יחודיות- אזור גן השמל, רחוב דיזינגוף, רמה"ש- אוסישקין וסוקולוב, ובוטיקים כמו מרתה בבני עטרות למשל... כמה דרום וכמה מרכז?
)

flutter girl

New member
לא יודעת כמה זה הסגנון

אבל לאחרונה מצאתי שמלת ערב מהממת בזול אצל מעצבת בשם אוולין ברח' קינג ג'ורג' בת"א. בעקרון קניתי ממנה במה שהיה סוף עונה, אבל בלי קשר העיצובים שלה ממש יפים ועדינים, ומתאימים גם לצעירות.

kerenush1818

New member
הסגנון שלי

יש לי בערך 4 חודשים לחפש P: אני קצת בעייתית בגלל זה אני אתחיל לחפש בקרוב.. מממ.. אני בת 18 אז אני רוצה משהו צעיר P: לא מקושקש ... משו עדין וצעיר...

flutter girl

New member
אני קניתי שמלת ערב שחורה אצלה

(אוולין) אני מאוד לא אוהבת מראה "מבוגר", אמנם בת 24 (ויש בגיל הזה בנות שאוהבות לשני הכיוונים), אבל אני מרגישה מאוד לא נוח בדברים סופר-אלגנטיים. לפני השמלה השחורה מדדתי שמלה אפורה (זה לא רע כמו שזה נשמע), שהייתה מהממת, לצערי מידה אחת קטנה מדי בשבילי (ישבה לא טוב באזור המותניים). אגב, עדיף בכ"מ ללכת לחנויות של מעצבות/ים בשביל המטרה הזאת, בעיקר אם את מוכנה להשקיע כמה מאות שקלים. הן יודעות בדר"כ להתאים בגדים לטעם של הבחורה, והן גם יכולות לעשות שינויים קטנים בפריט רלוונטי.

newKiticat

New member
בא לך לקפוץ לביל"ו?

מנגו- בצומת ביל'ו- לא חסרים להם שמלות מפוצצות במחירים מאוד מאוד סבירים (תוכלי לקנות 2 שמלות אפילו ב-800 ש"ח...
) תלוי בעונה, אבל לקראת הקיץ נכנס מלאי מדהים של שמלות מפוצצות.

@יעל@

New member
ווי איך הזכרת לי

לפני כמה שנים אחיו של האקס שלי התחתן, ואימו ביקשה ממני לבוא לחתונה עם שמלה, או חצאית, יענו שיהיה צנוע. אז בהתחלה חשבתי להשאיל ממשהי שמלה, אבל מר בחור טען שזה לא הולם. הלכתי לרנואר אאוטלט ומצאתי שמלות ב 40 ש"ח, לקחתי 3 ולאחת מהן עשיתי שדרוג, קניתי גם שרוולון, מכיוון שהשמלה הייתה עם כתפיות. ההוא לא האמין כשסיפרתי לו שהשמלה שלבשתי בחתונה של אחיו עלתה 40 ש"ח....

newKiticat

New member
איזה כיף.

אני זוכרת את זה המבצע שהיה בהוניגמן של שמלה ב-100 ש"ח, אבל אין ספק שהמבצע שלך הרבה יותר שווה. עכשיו רק אם זה שמלה ממש מיוחדת אקנה בארץ. כי הכל אפשר למצוא בחו"ל ובמחירים ממש סימפטיים.

newKiticat

New member
ווויי,

יש לי המלצה ממש נועזת... בא לך איביי?
הזמנתי 2 פריטים מחנות אחת ועוד פריט מחנות אחרת- וברגע שאקבל- ואם האיכות סבירה- אני אוכל להמליץ או לא להמליץ... אבל כשתשמעי מה המחיר- אז בכלל אולי תרצי לנסות...

למעלה