|שמבוקר טוב חברים...היום מציינים את יום איכות

|שמבוקר טוב חברים...היום מציינים את יום איכות

הסביבה...ילדי בית הספר היסודי "גיבורים" מתל אביב זכו במקום ראשון בתחרות בין בתי הספר באיסוף בקבוקים למיחזור....יפה מאוד...כל הכבוד...א ב ל אני דואגת להם.....מה תהיה תגובת ראשי הפשע בעולם התחתון משפחת אברגל והמתחרה שלה [??] שיידעו שלמאבק באזורי השליטה על איסוף בקבוקים נוספו גם ילדי בית הספר "גיבורים "מתל אביב....האם בית הספר יכנס למשפחת הפשע???....... האם בן הנציג שלנו בשמירת החוק
יוכל לתת לנו תשובה?????..... יום נעים...קסום...קריר...לכככולם.....[לשתות הרבה]

שתיית מים - הוראה עם זהירות בצידה

מסתבר שמשק המים באדם הבוגר שונה מהילד ,לכן שממליצים לשתות הרבה מים צריך להזהר מאד כי יש מצבים בהם האנשים נדרשים לשתות במידה ובכמות מוגבלת תלוי בתפקוד של הגוף שלהם בהרצאה של דיאטנית היא הדגישה מאד , ואמרה שהמדד לאם שתית מספיק - הוא ריח והצבע של התוצאות עליו להיות חסר ריח וצבע בהיר , אז תדע ששתית מספיק , כי העמסת מים על הגוף יוצר עומס על הלב והכליות מעלה את לחץ הדם , וגם ככה יש עומס על הלב והריאות בימים חמים לכן אין טעם להוסיף לו לחץ דם גבוהה וגם עדיף לא לאכול מלוח בימים חמים כי זה אוגר מים בגוף , להשתדל מים קרירים ולא שתיה מתוקה ,

צלליתה

New member
כאשר בתי היתה בטירונות

היא אושפזה עם מה שהתברר כהרעלת מים. בבית החולים אמרו לנו שזה מקרה מאוד נדיר בארץ, עם אקלים כמו שלנו כמעט בלתי אפשרי לשתות יותר מדי. הבת שלי, גאון של אמא, פשוט ילדה מוכשרת. היא סרבה לאכול ממטעמי המטבח של בהד 12, (אני מקווה שבטחון שדה מרשה לספר שהאוכל שם איכסה) ובו זמנית כל הזמן צעקו עליהם לשתות לשתות, והיא שתתה כמות גדולה מאוד בלי לאכול. מי שפוחד מעודף שתיה (ושוב, זו כמעט משימה בלתי אפשרית אצלנו) צריך להקפיד להוסיף משהו מעבר למים. אם אי אפשר לאכול, אפשר לשתות כוס מיץ טבעי מדי פעם.

המחזור של חומרי גלם

מי שמודע לסביבה יודע כמה חבלך שהמחזור לא נעשה בארץ זכוכיות או בדים אפילו אלומניום הם חומרי גלם הניתנים למחזור לצערנו נעשה מחזור רק לעיתונים כלומר לנייר וארצנו היפה לא משופעת בחומרי גלם לכן בזבוז לקבור אותם באדמה

למעלה