שמאלנים הזויים, תראו מה שאתם מעוללים לבנות שלכם עם הפמיניזם החולני שלכם

DANIAVNI

Well-known member
לא מדוייק
נשים מבקשות לבצע פעילות מבצעית כפי יכולתן ולא מעבר
זה יכול היה לקרות באותו אופן לחייל גבר
וברור לחלוטין שאם הנשים רוצות ליטול חלק פעיל בקרבי אז פציעות ומוות זה חלק מהחבילה

ההצעה שלך שגברים יילחמו ויפגעו או ימותו והן יחכו בבית במטבח לא מקובלת עליהן וזו זכותן
אל תנפנף בפגיעות בשירות כמוצא שלל רב, הן מודעות לזה.

marabo

Well-known member
לא מדוייק
ותוברור לחלוטין שאם הנשים רוצות ליטול חלק פעיל בקרבי אז פציעות ומוות זה חלק מהחבילה

ההצעה שלך שגברים יילחמו ויפגעו או ימותו והן יחכו בבית במטבח לא מקובלת עליהן וזו זכותן
לא מקבל את זה, עושים היום לבנות כזו שטיפת מוח פמיניסטית עד כדי סימום מוחלט באשר לתוצאות.

DAN WOLF

Member
מעניין, לכולם עושים שטיפת מוח ורק אתה מחוסן.
רוב רובו של הציבור השפוי יודע את האמת ..

,בנות הן לא בנים , תפקידן לא להרים טילים ,מא''ג או פגזים
תפקידם לא להרוג את האויב אלא במיקרים סופנים.
תפקידן להוליד ילדים , וכל היתר חשוב פחות ..
לאישה יש רחם לא במיקרה .
הביולוגיה קובעת , לא ההיסטריות אכולות קינאה ..

נערך לאחרונה ב:

1ספי11

Well-known member
רוב רובם של הציבור השפוי יודע את האמת ..

,בנות הן לא בנים , תפקידן לא להרים טילים ,מא''ג אופגזים
תפקידם לא להרוג את האויב אלא במיקרים סופנים.
תפקידם להוליד ילדים , וכל היתר חשוב פחות ..
לאישה יש רחם לא במיקרה .
הביולוגיה קובעת , לא ההיסטריות אכולות קינאה ..
האמת לא ידועה לאף אחד.
אין תפקידים לבנות או בנים. כל מי שיכול לבצע משהו זכאי לקבל את ההזדמנות.

אתה רוצה לשמר את עליונות הזכר .

DANIAVNI

Well-known member
לא מקבל את זה, עושים היום לבנות כזו שטיפת מוח פמיניסטית עד כדי סימום מוחלט באשר לתוצאות.
יש נשים שהיה מתאים להן יותר להיות KKK
זו לא סיבה לדכא את כולן
אחרי הגל הפמיניסטי המוגזם וההכרחי
יבוא גל נוסף בוא נשים יידרשו את זכות ההחלטה לגורלן.
אגב, בארה"ב יש מגמה כזו .

evglev1

Well-known member
מנהל
ולגברים חלשים לא עושים תעמולה שגבר חייב להיות חזק וגבר שהוא חלשלוש הוא לא גבר. זה לא גורם לגברים עם לקויות פיזיות להתאמץ מעבר ליכולות שלהם?

in bal1

Well-known member
לא מדוייק
וברור לחלוטין שאם הנשים רוצות ליטול חלק פעיל בקרבי אז פציעות ומוות זה חלק מהחבילה

גבר גם יכול לקבל קילה

שחר 676

Well-known member
מנהל
לא מדוייק

לא - נשים בתפקידי לחימה יסכנו גברים בתפקידי לחימה - נראה לך שאישה נורמטיבית תוכל לחלץ פצוע על כתפה תחת אש ?

רובם המכריע של הסיכויים שהחיילים הג'נטלמנים יסכנו את חייהם בשל הדאגה לעמיתותיהם אשר לא פעם ישתרכו מאחור ויסכנו את הקבוצה כולה.

לרובן המכריע של הנשים אין "קילר אינסטינקט" וזה בהחלט יכול לבוא לידי ביטוי בעת לחץ.

אני אעשה את מיטב יכולתי שהבן שלי לא יתגייס ליחידה קרבית מעורבת - אני לא אסכן את חיי צאצאי בשל פוליטיקלי קורקטנ'ס הזוי.....

יש סיבה שיש תחרויות ספורט נפרדות לנשים וגברים....

מבחינתי שיחכו במטבח או בכל מקום שבא להם אבל אני לא חושב שחיילי צה"ל צריכים לסכן את חייהם בשל תפיסות שיוויוניות אשר שוות לתחת בנושא ספציפי זה.

in bal1

Well-known member
לא - נשים בתפקידי לחימה יסכנו גברים בתפקידי לחימה - נראה לך שאישה נורמטיבית תוכל לחלץ פצוע על כתפה תחת אש ?

רובם המכריע של הסיכויים שהחיילים הג'נטלמנים יסכנו את חייהם בשל הדאגה לעמיתותיהם אשר לא פעם ישתרכו מאחור ויסכנו את הקבוצה כולה.

לרובן המכריע של הנשים אין "קילר אינסטינקט" וזה בהחלט יכול לבוא לידי ביטוי בעת לחץ.

אני אעשה את מיטב יכולתי שהבן שלי לא יתגייס ליחידה קרבית מעורבת - אני לא אסכן את חיי צאצאי בשל פוליטיקלי קורקטנ'ס הזוי.....

יש סיבה שיש תחרויות ספורט נפרדות לנשים וגברים....

מבחינתי שיחכו במטבח או בכל מקום שבא להם אבל אני לא חושב שחיילי צה"ל צריכים לסכן את חייהם בשל תפיסות שיוויוניות אשר שוות לתחת בנושא ספציפי זה.
פרימיטיבי וחשוך כמוך, עדין לא נתקלתי.
אז בוא אספר לך שחר יקירי משהו.הבת הקטנה שלי שירתה ביחדת קרקל.יחידה מעורבת.ומכל כך הרבה אנשים גם גברים וגם נשים היא נשארה עד הסוף.
ותאמין לי שהיא סחבה,גם סחבה.
אה ועוד משהו.נחש מי אצלנו בבית במטבח ומי לא? ובן זוגי ספרדי (ממוצא סורי) ואני אשכנזייה.
צא,צא מהמערה החשוכה שאתה נמצא בה.

שחר 676

Well-known member
מנהל
אז בוא אספר לך שחר יקירי משהו.הבת הקטנה שלי שירתה ביחדת קרקל.יחידה מעורבת.ומכל כך הרבה אנשים גם גברים וגם נשים היא נשארה עד הסוף.
אה ועוד משהו.נחש מי אצלנו בבית במטבח ומי לא? ובן זוגי ספרדי (ממוצא סורי) ואני אשכנזייה.
יקירתי - אני גאה בפרימטיביות שלי , למעשה אני כל כך גאה עליה עד כי אני מצהיר עליה בכל מקום.

זה שהבת שלך סחבה פה ושם זה ממש לא קשור לנושא עליו אני מדבר - בלי להשתחצן , אני שירתתי באחת היחידות הקרביות ביותר שיש בצה"ל ואני יודע היטב על מה אני מדבר , אני יודע היטב מהם אימוני קרב מגע קשים ומהו "קילר אינסטינקט" בעת לחץ ואין שום מצב בחיים שאני אסכן את חיי בני הצעיר על ידי התגייסות לשירות ביחידה מעורבת - רובכן אינן בנויות פיזית/נפשית למעמסה ואתן תסכנו את שאר החיילים אשר יאלצו לסכן את חייהם בכדי לקיים את הפוליטיקלי קורקטנ'ס המטורלל של הפמיניזם הטיפשי הזה.

אני אמרתי שאין לי שום בעיה אם תשארו במטבח או בכל מקום אחר שתבחרו - אני עניתי לגולש הקודם ששאר שאלה רטורית מבחינתו....כך שממש לא אכפת לי איפה תחכו העיקר שבני או כל קרבי אחר לא יסכן את חייו בכדי לקיים את השיוויוניות המסוכנת שלכן.

לא בכל נושא גברים ונשים שווים וכדאי שתפנימי זאת היטב.

הספינה "טיטאניק" טבעה בשנת 1912 ובעת הטביעה ננקטה עמדה שנשים וילדים יהיו הראשונים לאכלס את סירות ההצלה המעטות מאד יש לומר.

את מבינה "נשים וילדים לפני כולם" - אז תודי לאל שאת אישה ואל תסכני את מגיניך מעבר לנחוץ :) ....הצאצאים שלי לא יסכנו עצמם בשל התפיסות הרדיקליות שלכן.

נערך לאחרונה ב:

in bal1

Well-known member
יקירתי - אני גאה בפרימטיביות שלי , למעשה אני כל כך גאה עליה עד כי אני מצהיר עליה בכל מקום.

זה שהבת שלך סחבה פה ושם זה ממש לא קשור לנושא עליו אני מדבר - בלי להשתחצן , אני שירתתי באחת היחידות הקרביות ביותר שיש בצה"ל ואני יודע היטב על מה אני מדבר , אני יודע היטב מהם אימוני קרב מגע קשים ומהו "קילר אינסטינקט" בעת לחץ ואין שום מצב בחיים שאני אסכן את חיי בני הצעיר על ידי התגייסות לשירות ביחידה מעורבת - רובכן אינן בנויות פיזית/נפשית למעמסה ואתן תסכנו את שאר החיילים אשר יאלצו לסכן את חייהם בכדי לקיים את הפוליטיקלי קורקטנ'ס המטורלל של הפמיניזם הטיפשי הזה.

אני אמרתי שאין לי שום בעיה אם תשארו במטבח או בכל מקום אחר שתבחרו - אני עניתי לגולש הקודם ששאר שאלה רטורית מבחינתו....כך שממש לא אכפת לי איפה תחכו העיקר שבני או כל קרבי אחר לא יסכן את חייו בכדי לקיים את השיוויוניות המסוכנת שלכן.

לא בכל נושא גברים ונשים שווים וכדאי שתפנימי זאת היטב.

הספינה "טיטאניק" טבעה בשנת 1912 ובעת הטביעה ננקטה עמדה שנשים וילדים יהיו הראשונים לאכלס את סירות ההצלה המעטות מאד יש לומר.

את מבינה "נשים וילדים לפני כולם" - אז תודי לאל שאת אישה ואל תסכני את מגיניך מעבר לנחוץ :) ....הצאצאים שלי לא יסכנו עצמם בשל התפיסות הרדיקליות שלכן.
מאחלת לבן שלך שיתקבל ליחדה קרבית אם ירצה.ולא ינשור אחרי שבוע,שבועיים ויבוא לבכות לאבא שקשה לו.
בתחום שלי אני עובדת עם המון גברים.ואני שמה לב במהלך השנים שהגברים לא חסונים וחזקים כפי שאתה חושב.רובם אפילו רזים מאד ונמוכים.

שחר 676

Well-known member
מנהל
מאחלת לבן שלך שיתקבל ליחדה קרבית אם ירצה.ולא ינשור אחרי שבוע,שבועיים ויבוא לבכות לאבא שקשה לו.
בתחום שלי אני עובדת עם המון גברים.ואני שמה לב במהלך השנים שהגברים לא חסונים וחזקים כפי שאתה חושב.רובם אפילו רזים מאד ונמוכים.
אין ספק שיש גברים ויש גברים - גם אצלי ביחידה היה אחוז נושרים גבוה אבל זה ממש לא משנה - מי שאמור לנשור נושר ואני לא אתן שיורידו את הסטנדרטים בכדי לעמוד בפוליטיקלי קורקטנ'ס שלכן....אתן אמורות לעמוד בדיוק באותו מינימום כח וכושר גופני נדרש ללא פרומיל של הנחה , אתן אמורות לנהל קרבות מגע מול לוחמים גברים ולנצח לפחות חלק מהם ומניסיוני הלא קטן בתחום אני מטיל בכך ספק רב שכן לרובכן המכריע אין "קילר אינסטינקט" על כל מה שנובע ממנו.

כמובן שיש מתי מעט נשים שאולי יצליחו במעמסה.....אולי.....לא בטוח בכלל.

בניגוד לאחרים אני יודע היטב על מה אני מדבר - את צריכה לחשוב היטב על הדברים מנקודת הראות של אם הדואגת לבנה שאמור להתגייס ליחידה כזו.

גם אצלי ביחידה היו כמה "כוסיות" מן המין הגברי ולמרות הזאת הייתי מעדיף אותם אלף מונים על פני נשים אשר יסכנו את חיי הלכה למעשה.

כן , עם השנים חלק מהגברים שלנו הופכים להיות יותר ויותר נשיים , חלקם מורידים שיער ברגלים ובידיים ...גברים מטרוסקסואלים כאלה.... , עדיני נפש , פמיניסטים ושאר צרות צרורות.

יהיה טוב בעזרת השם.

ai27

Well-known member
אחוזי הפציעות שם מזעזעים
אם היא יצאה בלי בעיות קשות היא בת מזל.
כן, גם אצלנו ככה.
בימנו רוב האשכנזיות לא יודעות לבשל.

ai27

Well-known member
כי אנו עסוקות בדברים יותר מענינים.
גם אנחנו.
זה לא קטע של פמיניזם, אלו פשוט הכישורים שלכן בתחום.
חוסר יכולת להכין חביתה ראויה, אורז או פסטה. אפילו שזה לא הרבה זמן ולא קשה

אם זה היה גבוה בסדר העדיפות, היינו מתעקשים על זה, או בוחרים מלכתחילה אישה בשלנית.
אבל אצלי ואצל בעלך, זה נמוך בסדר העדיפויות.
אם עייפים אוכלים מה שיש, ואם לא, מכינים בעצמנו.

in bal1

Well-known member
גם אנחנו.
זה לא קטע של פמיניזם, אלו פשוט הכישורים שלכן בתחום.
חוסר יכולת להכין חביתה ראויה, אורז או פסטה. אפילו שזה לא הרבה זמן ולא קשה

אם זה היה גבוה בסדר העדיפות, היינו מתעקשים על זה, או בוחרים מלכתחילה אישה בשלנית.
אבל אצלי ואצל בעלך, זה נמוך בסדר העדיפויות.
אם עייפים אוכלים מה שיש, ואם לא, מכינים בעצמנו.
בעלי טבח מקצועי.הוא פשוט מאד נהנה מזה.אני פחות

ai27

Well-known member
בעלי טבח מקצועי.הוא פשוט מאד נהנה מזה.אני פחות
אם הוא טבח מקצועי, יש בכלל סיבה שתשרצי במטבח ותפריעי לו?
יש לו כישורים בתחום,
ואת כאשכנזיה שמכירה בכך שלך אין, נמנעת מכך.
יתכן שמלכתחילה בחרת בעל, שיעסוק בכך במקומך.
כמו שאשתי בחרה בעל, שלא אכפת לו שהיא בקושי מבשלת...

אבל בעלך לא יצא לחופשת לידה במקומך.
הוא לא מבקש ממך להחליף מנורה או להרוג ג'וק.
בטח ובטח שלא יפגע בבריאותך בכפייה לעבוד בסחיבת משאות כבדים.

למעלה