שלום

PrettyFace

New member
שלום

הגעתי לפה בזכות ארדן שהמליץ לי על הפורום מקווה ללמוד ולהנות להתראות שון

../images/Emo24.gif../images/Emo70.gif

רק רציתי לתת ברכה ידידותית לפני שיגיעו ממורמרי הפורום... kidding! בכל אופן, אני מקווה שתהנה ותחכים, רק השתדל לקרוא את מאמרי הפורום לפני שאתה שואל שאלה- יתכן והיא נענתה כבר ממש לאחרונה. ברוכה הבאה לפורומנו הקט בברכת האל והאלה
ליה

kosh

New member
הטעות הרגילה

ליה נראה לי ששון זה בן. אז את צברת בינתים שלוש בנים שקבלו את ברכת "ברוכה הבאה"
kosh we are gray

PrettyFace

New member
אכן אני בן

אבל היא כתבה "תהנה" ואז "ברוכה הבאה" נו טוב... לא נורא העיקר שיש פה אנשים נחמדים :)

kosh

New member
ברוך הבא

אני אחד מהשלושה שקיבל ברכת "ברוכה הבאה". ורק לאחרונה אני קצת מגיב למרות שאני לא מאוד אקטיבי בפורום. אז תהנה באמת יש כאן אנשים נחמדים ותיזהר מזאבים רעים שמציעים לך סוכריות. kosh we are gray

בדיוק../images/Emo8.gif

מי שכבר מכיר אותי יודע שאין לי שגיאות כתיב והגיה (מלבד שגיאת הקלדה פה ושם) ועם זאת אני נוהגת לברך בברכת "ברוכה הבאה" בנים ובנות כאחד. אני מנסה להגמל, אך נא להיעזר בסבלנות- זהו תהליך מורכב... אז ברוך הבא שון
ליה

vergan

New member
*מזיל דמעה*

אה כן גם אני קיבלתי את הקבלה "ברוכה הבאה" ואני כל כך גאה בך שאת מנסה להיגמל! אה ו.. כן עכשיו אני יודע למה אני פה ברו"ך" הבא לפורום הזה גם אני התחלתי לא מזמן איזה רגע היסטורי השלישיה הראשונה שקיבלה ברוכה הבאה באותו עץ ביחד...... *חיבוק קובצתי!!!!!!!!!!*

kosh

New member
../images/Emo13.gif

אתה יודע יש כאלו שאומרים שמכשפות מגיעות/ים בשלשות. אולי יש כאן איזה סימן? kosh we are gray

PrettyFace

New member
../images/Emo98.gif מגניב

איך לא חשבתי על זה
אם כולנו חדשים אולי נלמד ביחד?

kosh

New member
אם אני לא טועה

את אמרת שאת גארדנרית אז בתור הכוהנת תעשי את כל הטקסים בעירום?
כי אז בטח יצטרפו עוד אנשים. אבל נראה לי שאני עדיין אמשיך להיות סולוטרי החיים מחוץ לממסד יותר נוחים. kosh we area gray

kosh

New member
בסדר רק צחקתי

גם אני בחלק מהטקסים עושה בעירום אבל היא אמרה שהיא גארגנרית או אלכסאנדרית ובעותק שיש לי לספר הצללים ל גארדנר הם עושיפ את כול הטקסים בעירום. kosh wea re gray

Justin Angel

New member
נו מצויין...

סבלנו את המראה של רון כבר הרבה זמן, לפחות הוא מביא משהו יפה לפורום כפיצוי. (סתם בדיחה, אבל אתם חייבים להודות שקל יותר להסתכל על נשים יפות מאשר על רון...)

למעלה