שלום

Final Cut

New member
שלום

מישהו יודע מה ההשלכות של יציאה מהצבא על סעיף "אי התאמה"? תודה

Amazona

New member
וואי וואי.. אחרי זה כל החיים

מתפקששים לך.. אתה בא לחנות נעליים... ופתאום שום נעל לא מתאימה יוצא לפאב עם חברים פוגש מישהי חמודה לאללה - ומסתבר שאתם לא מתאימים ואז הג'ינס שאהבת כ"כ.. פתאום לא מתאים.. הכדורגל שאתה כ"כ אוהב להסתכל - אתה מכבה כי "וואללה לא מצאים עכשיו"...

Final Cut

New member
אני מתה לצאת מהצבא

אבל כל העולם מזיין לי ת'שכל שאני עושה את טעות חיי וזה יפגע בי אם אני אצא על אי התאמה

Krishi

New member
ההיפך...

אם כבר לצאת על סעיף נפשי אז הסעיף של האי התאמה זה הסעיף הכי קל שיש... בכל מקרה.. אל תדאגי... לא יקרה לך כלום. מזיינים לך הרבה ת'שכל... הכי הרבה לא תוכלי לעבוד בעבודות ממשלתיות ולא תהיי ראש ממשלה... אישית מציע לעוף מהמדינה הזאת ולגור במקום עם הרבה יותר אפשרויות ותנאים יותר טובים

LG4

New member
רעיון מעולה!!

כי: לא חראם על החיילים שלנו שנהרגים עכשיו.. כי: לא חראם על כל החיילים שטוחנים אותם בצפון (כולל את החבר שלי) בשביל לשמור על המולדת שגם ככה לא שווה כלום, וצריך "לעוף מהמדינה הזאת ולגור במקום עם הרבה יותר אפשרויות..." בלה בלה בלה כי: לא חראם על כל החברות שלי שטוחנות את החיים שלהם במשמרות עכשיו... עזוב את כל הכסף שהולך לנו על זה.... בעצם יש לי רעיון הרבה יותר טוב, לא רק "לעוף" מפה..ככה על הדרך לעשות ג'אסטה לנסראללה וחבריו... כי יש לנו ארץ אחרת!!! אחלה גישה יש לך! הצלחת לעצבן אותי במשפט הטיפשי שלך...

Final Cut

New member
אהא

כן אני חרא של בנאדם אגואיסטית סנובית ולא מתחשבת באחרים אבל מה לעשות אתה לא חי איתי אני אתמודד עם האופי החרא שלי ששונא את הצבא שמעקב לי את החיים שאין לי כסף לצאת אולי רוב האנשים מסתדרים עם זה אבל אני חתיכת מפונקת ולא אחראית סבבה? מקווה שלא עיצבנתי אותך במשפטים הלאה! או שכן...

Krishi

New member
וואו...

גם לי יש חברים שעכשיו בצפון נלחמים בערבים... כי אני היום חזרתי מהבסיס שלי בצפון בזמן נפלו עלי קטיושות ועשיתי עבודה שתרמה ללחימה ולהרבה אזרחים שנמצאים באזור שלי (שאסור לי לפרט עליה..) וכי הרצון שלי לעזוב פאקינג לא קשור למצב הבטחוני ולכל החרא הזה... וכי אם זה היה תלוי בי הייתי עובר מפה מזמן עוד לפני שהתגייסתי... כי ארץ של יהודים זה חלום יפה אבל הביצוע על הפנים וכי טיפשי זה יחסי, באותה מידה אפשר להגיד עליך את אותו הדבר.

Krishi

New member
סליחה?

למה איפה אתה יושב שאתה מדבר ככה? אתה יודע איפה אני הייתי בשבוע האחרון? אתה יודע איפה אני משרת בכלל? לך ת'חפש מי ינענע אותך.. אפס..

Krishi

New member
../images/Emo6.gif

כרגע שמתי לב שפירטתי איפה אני משרת בהודעה הקודמת שלי.. מה שהופך את ההודעה שלך לעוד יותר מפגרת...

LG4

New member
כמה נחמד זה להעביר ביקורות ...

"ביצוע על הפנים..."- אחלה של ביקורת. את מוזמנת לשנות את זה... (הכי נחמד שאנשים יושבים מהצד ונותנים ביקורות).

Krishi

New member
אל תגידי שזה לא נכון אבל..

דבר ראשון אני בן דבר שני אני רואה מה קורה לאנשים שמנסים לשנות את זה. הם נרמסים ומושתקים ונעלמים... יותר מ-50 שנה וכלום לא עזר למדינה הזאת.. למה לי לבזבז את כל חיי על לנסות לשנות מדינה שאני לא אצליח? נשמע לי די טיפשי.. את מוזמנת לנסות. אני מעדיף לחיות טוב במקום נורמלי... ויש לי כל זכות לתת ביקות ולשבת מהצד. מה קרה? זה שאני יושב מהצד זה לא הופך את מה שאני אומר לנכון? מלבד זאת אני לא קופץ כל פעם להעביר ביקורת על המדינה. אני רק אומר שאני רוצה לעבור מפה.. וזהו..

all about eve

New member
על מה אתה מדבר?

עד כמה שאני יודע אי התאמה זה לא סעיף נפשי. אי התאמה זה פתרון לחיילים בעייתים שלא מתאימים לצבא מבחינת התנהגות. חיילים אלו עוברים וועדת אי התאמה ואם נמצא שהם לא מתאימים הם משוחררים מהצבא.(במקרה שהם לא השלימו שנה אחת הם לא מקבלים כלום). על הוועדה הזאת אני יודע כי התעסקתי איתה במסגרת השירות שלי. אם יש סעיף נפשי שפירושו אי התאמה אז זה משהו אחר. בכל אופן, אני מאוד יתפלא על קיום סעיף כזה מאחר ומדובר בסעיף כללי למדי. בד"כ סעיפים הם יותר ספציפים.

Krishi

New member
אהא..

והתנהגות לא קשורה בכלל בעיות נפשיות. יש לי חבר שישב חזק על הקב"ן ויצא על אי התאמה וזה הדבר היחיד שהיה רשום לו.... בכל מקרה.. נפשי או לא נפשי, הדרך לצאת היא דרך הקב"ן...

למעלה