שלום =]

jKiTTiE

New member
שלום =]

יש לי בעיה וזה נראה לי המקום הכי זמין שאני יכולה לגשת אליו יש לי חברה שהיא יפה ממש יפה כולם מתחילים איתה ואוהבים אותה ובזמן האחרון היא כותבת כל מיני סיפורים קצרים של עמוד שתיים ככה ואני ממש רוצה לעזור לה אם אני מסיגה את מה שהיא כותבת ושולחת או רושמת את זה פה יש מצב שתוכלו לעזור לי בקשר לזה?! זה ממש חשוב לי אני יספר לכם טיפה עליה...היא עברה השנה לבית ספר חדש בגלל מגמה שהיא רצתה שלא היה לי בבית הספר,ילדה חייכנית,בוגרת מאוד לגילה (15.5), משפחה מאוד תומכת ורגילה, בזמן האחרון יצא לה להיות עם הרבה בנים...ו..זהו בינתיים זה חלק מאיזשהו סיפור שהיא כתבה "אני כבר לא כל כך תמימה...אני כבר יודעת, יודעת יותר מידי לגילי...מתגעגעת לילדות, לתמימות, לא לחשוב על מה שהולך לקרות לסמוך על העולם ולהנות...שוכבת על הגב מסתכלת על השמיים שומעת מוזיקה ונהנת למה זה לא יכול להיות ככה כל הזמן למה זה לא יכול לקרות למשך כל החיים השמש החמימה מחממת את גופי השחום נמתחת ומנסה להיזכר, להיזכר במישהו שכן היה אכפת לו ממני...לא עולה בי שום אדם כזה...אולי טיפה מאבא ואמא אולי אני לא סגורה על עצמי אולי זה רק בגלל שאני הבת שלהם ולא בגלל מי שאני באמת אני לא רוצה לגדול לא רוצה להמשיך להיות במקום מלא זיופים ושקרים רוצה לחיות בעולם אחר בעולם שבו הכל תמים ואין דאגות ואין פחדים מישהו קורא לי זה עידן אחד האנשים שאני יותר שונאת את החלק הכי תמים שבי שברתי אצלו אני לא עונה אין לי כוח...אני רוצה להחזיר הכל אחורה לא לחשוב על בנים לימודים ועל העתיד רק להנות מהחיים ולשכוח את כל הצרות אני מרגישה כמו בובה, יפה, אפשר לעשות איתה מה שכל אחד רוצה, וחלולה מבפנים מבפנים הכל חלול אצלי אין משהו שבאמת כדאי שאני יחיה בשבילו הבנתי את טעם החיים אין משו שבאמת שווה את הסבל הזה...אולי מישהו שנמצא עכשיו בחול אולי אבל הוא גם אחד שאוהב רק את העטיפה שלי ולא את מי שאני באמת..." תודה לכל מי שעונה ומקווה שתעזרו לי לעזור לה...

למעלה