שלום :)

שלום :)

חשבתי על פורים הרבה ופשוט הבנתי שהכל כבר חרוש ואין מצב למצוא משהו מקורי (אלא אם למישהו בא להתחפש לארון בגדים או לעכבר של מחשב) אז חשבתי על 3 תחפושות שונות.. יש לציין שאני לא רוצה להשקיע הרבה כסף גם זאת שנה אחרונה שלי בבית ספר וגם רציתי תחפושתשתהיה לבצפר וגם למסיבה בערב.. אוקיי אז ככה חשבתי כמו שמישהי אמרה פה נסיכה סקסית- כתר (איפה אפשר להשיג כתר יפה וזול?),חצאית טוטו מתול, מחוך יפה בורוד, סנדל גבוה יפה אולי להשיג עם יהלומים,שרשרת יפה כלשהי עם יהלומים (כמובן לא אמיתית) וכפפות לבנות. תחפושת שניה פייה יפה, אבל לא סתם פייה כזאת שקונים בחנות, אם מישהו ראה את הסרט חלום ליל קיץ שמבוסס על הספר של שייקספיר יש שם פיות יפות כאלה מהממות אבל אני חושבת שזאת ממש השקעה ותחפושת שלישית חשבתי על מתאגרפת..נעלי ספורט כאלה גבוהות פתוחות בשרוכים ושורט כזה קצר, גופיית סבא לבנה, מייזעים, וכאלה.. מה דעתכם? יש עוד הצעות?

ועוד כמה שאלות באותו הקשר

החלטתי אני חושבת על נסיכה אבל לא בא לי להפוך נסיכה לסקסית כמו הילדים הקטנים אני רוצה שהיא תהיה יותר יפה מאשר סקסית.. אז איזה בגדים מתאימים לנסיכה? ובקשר לחצאית טול, ארוכה או קצרה? אני חושבת שנפוחה לא כל כך יתאים.. וזה בד שקוף אז מה שמים מתחת (שורט או בוקסר ממש יהרוס) בא לי להיות נסיכה חלומית כזאתי :\ איך עושים את זה בלי להוציא הרבה כסף?

KiShKooSh

New member
יש לי כמה רעיונות

אבל צריך לתפור את זה:-\(האייקונים לא עובדים אני יודעת
) חצאית טול קצרה קצרה, מיני כזו צפופה ומעליה טול שכבה אחת לא צפופה בכלל... אני חושבת שזה היה מגניב עם השכבה העליונה השקופה הייתה נפוחה אז זה יוצא סקסי וגם אלגנטי והייתי ממליצה על נעלי קשירה שנקשורות לאורך הקרסול

יש לי כזה סנדל שנקשר

בצבע שחור סנדל שקסי בטירוף עם קשירות אבל הוא לא יהיה קשור בצבע שלו.. רציתי צבעים רכים כאלה ממש חלומי ורוד,לבן,יהלומים,כסף.. והבנתי בערך את הקטע של החצאית, לא ידעתי שיש סוגים של תול..אני בהחלט אבדוק..ואין לי בעיה גם לתפור (אמא או משו) רק שלא יהיה קשה מידי.. וקצר זה לא יהיה יותר מידי זנותי לנסיכה חלומית?

n0fit

New member
חח זה הרעיון שלי!

אני מיתחפשת לנסיכה סקסית!חיחיח איזה כיף רעיון מספר אחד זה אני !! אני מוכשרת!
סתם.. הקיצר אני מיתחפשת לנסיכה סקסית! כתר חצאית טול קצרה מכוך כפפות שרביט סנדלים לבנות.. שרשרת יהלומים כזאתי מגניב! ו מממ זהו..

נו טוב לקחתי את הרעיון ממך :)

אהבתי אותו רצח!!! אמרת שאת יודעתאיך לתפור חצאית מתול..אז איך? תפרסמי בבקשה את ההוראות האלה בעיתון אם את יכולה.. והקטע שאני לא רוצה חצאית קצרה אני רוצה נסיכה חלומית ממש עם כתר יפה וקטן ובייביליס בשיער :) אולי למישהו יש תמונות של נסיכות??

KiShKooSh

New member
יש דרך להפוך את זה לאלגנטי

מה שאמרתי חצאית מיני קטנה וצפופה ומעליה טול שקוף כמו שלפעמים יש לכלות מעל השמלה פשוט שכבת טול אחת לבנה זה יצא מגניב

KiShKooSh

New member
אוחחח

יהיו לה 2 חצאיות 1. חצאית טול שקופה צפופה כזו, מיני ומעליה 2. חצאית טול שקופה משכבה אחת של טול שתעשה לזה מראה כאילו של כלה, חתונתי כזה ומה לעשות שחתונתי זה קלאסי

n0fit

New member
גם אני חשבתי ככה לעשות אבל..

נריא לי זה יצא מזעזע! כי ניסיתי (קניתי כבר טול) ויצא לא הכי יפה שבעולם...

n0fit

New member
אין לי תמונה של נסיכה..

ואת ההוראות של הטוטו אני יסביר מחר..

moranush5

New member
מתאגרפת.

חצאית מיני עם פבים בצדדים. גופיה. מגפונים (יש של דיאדורה ב-60 שקלים בנתניה). ושיער אסוף. אה......ולא לשכוח את הכפפות ואם אפשר גם, אז את הכפפה.

מקפיצהההה

למישהו יש עוד רעיונות שאפשר לשלב בנסיכה??? אולי תמונות של נסיכות? בבקשה זה חשוב! והכי חשוב- איך לתפור חצאית מתול?

התחפושות שלי בשנים האחרונות:

פרפר - היה הכי יפה, הכל וורוד ונוצץ. קאובואית - שהיה פצצה. בפורים שעבר - נסיכה, עם שימלת כלה של אמא וכתר של ה-10 שקל...יצא מהמם. הייתי גם עם חברה שלי נמרה, היא הלכה גם עם שוט של סאדו וגרביון מחורר וכו'... אני הייתי צנועה יותר :) אוזניים, זנב, איפור, בגדים שחור משולב עם חום... פול יפה :)

ממש יפה

אבל לנסיכה צריך להיות שרביט? כי אני ממש לא מתכננת על שרביט.. איזה עוד אבזרים אתם ממליצים חוץ מכפפות לבנות תכשיטים וכתר עדין?

למעלה