שלום לפורום

שלום לפורום

הנה לילה ואין פה אף אחת לשרשר איתה סתם בכיף חבל... יש פה מישהי?

טאKילה

New member
שלום לך...

הפורום הזה מתנהל בצורה מסודרת. הפורום הזה לא פונדק דרכים,לעוברים בטעות. אנחנו לא נרדמים על המקלדת,זה פורום מתי שבאים באים. אם תרצה להיות חלק מאיתנו ברוך בואך תשתלב. ואם רק עברת אז הנה לך
וכשיצא לך שוב קפוץ לבקר,אנחנו תמיד כאן..

מייההההה...../images/Emo24.gif../images/Emo25.gif../images/Emo23.gif

לאן נעלמת אשה, ואנחנו כל הזמן בהמתנה, מחכים לך כאן באהבה, ואת בלי מילה, השארת אותנו לאנחה, כאן בסוכה. מה שלומך מתוקה??? געגעתייייי... מכורה לאהבה.

וואוו מכורונת, אני עכשיו כאן |חיבוק

בחופשה הזו הייתה לי טירונות. הייתי בשתי צעדות אחת 9 ק"מ לאור הירח בנחל סדום, משהו מהמםםםםםםם ממליצה!!! ואחת 14 ק"מ ,בירושלים עיר בירתנו היפייפיה, ואפילו נשארתי למצעד המשלחות שחימם את הלב, צריך להיות שם כדי לחוש זאת. וביום שישי אף חגגתי עם עשרות אלפי המשתתפים בפסטיבל "רד בול" הייתה חגיגה של ממש, מאורגן בצורה נהדרת. והספקתי גם להיות במיני ישראל, שאותי לא מאוד הרשים.. כפיררר רוצה תמונות משם???
וכמובן גם לאשפז בסוכתי הכשרה למהדרין
אז פלא שלא הייתי כאן????
שנה הבאה יורדת עם לונלי לאילת
אבל עכשיו אני כאן!!

מה לאשפז...את מי לאשפז...../images/Emo6.gif

שמחה מתוקה שנהנת מהחופשה, ובטח לא יהיה לך זמן לנוח ממנה... היית פעילה משו משו...אהההה??? יופי שאת כאןןן... מכורה לאהבה.

ניקו 45

New member
מיייייה ....../images/Emo12.gif

שמת לב מה כתבת ???? מצטט : יורדת עם לונלי , ...באילת ? ואיך מכורה עברה את זה בשלום? נו .....כנראה ש..... אוי וייז מיר .(זה היה באידיש)

kfireli

New member
מיהההההההההההההההההההה

לפי מה שכתבת הייתה לך א ח ל ה חופשה במיני ישראל הייתי אבל תמונות מהצעדות ומהפסטיבל אשמח לקבל תמונות איך התמונות שאני שולח ??????? גם לך מכורה יפות ??????? תקבלו עוד רק תבקשו יפה שיהיה לכן ערב מקסים

כפירררררררר...../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif

התמונות נהדרות... תודה חמוד. הנה אחת למענך. מכורה לאהבה.

kfireli

New member
מכורותתתתתתתתתת

תודה חומד מחר יהיו עוד תראי איזו אהבה בין החתולים לילה טוב וחלומות מתוקים

כפיררררררררררררררררררררר ../images/Emo24.gif

המצגות מדהימות!!! אקטין קצת את התמונות שצילמתי בירושלים ובפסטיבל ואשלח לך. רק תגיד לי אני רוצה עוד תמונות רק שאינני יודעת מה זה אצלך לבקש יפה
סתם סתם
לילה טוב לך

ניקו 45

New member
../images/Emo8.gifמכורה ....

תקראי את ההודעה שלו ואז ודאי תביני טוב יותר .. את התמונה ששתלת .....לקחתי . http://www.wac77.com/features_pages/music_clips/edmund_fitzgerald.mp3

למעלה