שלום לכם!!

שלום לכם!!

סיימתי אתמול כיתה ט', אני עולה לכיתה י'. יש לי כמה שאלות: 1) אילו ספרים לומדים בכיתה י' במקצועות הבאים: מתמטיקה- 5 יח', אנגלית- 4-5 יח', לשון, אזרחות והיסטוריה
פשוט אח שלי סיים לפני כמה שנים ונשארו ספרים אז אני רוצה לדעת מה להשאיר ומה למכור
2) מה לומדים בכיתה י' במקצועות כימיה, ביולוגיה ומחשבים
תודה:]]

bhnadav

New member
זו שאלה קצת בעייתית...

כל בית ספר עושה את הבחירות שלו לגבי ספרים. אולי עדיף שתכתבי את הספרים שיש לך, ואנשים שלמדו מהם יכתבו שהם למדו מהם.

../images/Emo210.gif../images/Emo84.gifאוקיי, הספרים שיש לי>>

אזרחות
להיות אזרחים בישראל לשון
ידיעת הלשון תחביר ושחבור\אילת ברגר היסטוריה
מגלות לתחייה\משה בר הלל, שינוי וקידמה\משה בר הלל אנגלית
communicating in english 1, On Course

bhnadav

New member
אממ...

אזרחות לומדים ולשון אני חושב שגם כן (לא בבית הספר שלי אבל אני מכיר אחד שכן). היסטוריה ואנגלית לא מכיר, חכי לתגובות נוספות.

צטלע

New member
המ.

בהיסטוריה יש מצב שיש מגלות לקוממיות? כי זה ספר שהיה לנו השנה. גם הספר השני בהיסטוריה למדנו ממנו. ובאנגלית היה לנו communicating in english אבל אני לא יודעת מספר..

צטלע

New member
אבל אני מאמינה שזה שונה מביצפר

לביצפר.. ואצלנו לפעמים גם משנים ממחזור למחזור..

Shark Alarm

New member
מגלות לקוממיות זה הספר הקטן ../images/Emo26.gif

הוורור בשני חלקים, נכון
יצא לי ללמוד בו בשנתיים שלמדתי הסטוריה, אבל אני חושב שאחרי זה כבר לא למדו בו... (ד"א אם אני זוכר נכון מכיתה י', רק המגמות הטכנולוגיות למדו עם הספר הזה)

צטלע

New member
כן, עם הרצל על הכריכה..

המורות שלי דווקא נורא אהבו אותו. הוא היה אבל ממש קשה, לטעמי. כלומר, הוא מסביר מצויין, אבל צריך להתעמק בו.

אזרחות זה הספר שלך../images/Emo29.gif

במילא כולם נכשלים בבגרות הזו אז הם לא ממש טורחים להחליף את הספר סתם סתם.את תצליחי
אני אגיד לך מה העניין הספרים כל שנה בערך משנים מהדורה.אוקי?אז יש מצבים שגם אם יש לך ספר מהשנה אז לשנה החדשה שלך כבר תהיה מהדורה חדשה את מבינה? אנחנו קיבלנו ספרים מהבית ספר...

אזרחות תשמרי. וזו המורה שלי ללשון|!

אזרחות לא השתנה כבר אלף שנה אז תשמרי, אבל זה רק לכתה יב'... לשון - זה הספר הכי תותחי שיש
גם אם לא תלמדי איתו במסגרת בית ספר תשמרי כי הוא ממש טוב ועוזר (זו היתה המורה שלי ללשון בכתה י'
היא כזו מלכה
ובונוס... לא קוראים לה איילת... אלה אילת, כמו העיר). את השאר אני לא מכירה אבל המ איכפת לך לשמור... זה לא עולה כסף. או שפשוט תחכי שבית ספר יביא לך רשימת ספרים עוד כמה זמן ואז תשווי דברים שיש לך.

Shark Alarm

New member
מה שאני למדתי בלשון ../images/Emo26.gif

ולדעתי עדיין לומדים בו- זה "תרגלת הצלחת" לא זוכר של מי, ספר ירוק כזה ענק...

אביגל ג

New member
יניבבבבבבבבבב!

תסלק את המחלה הזו ממני!!!
אתה לא מתאר לעצמך.. משהו שקשור לכבד ..שנייה אני אבדוק: LDH הטווח הוא 480- 240 ולי יש 833 או לדוגמא טווח הרבה אבל הרבה יותר גדול: GPT (ALT) (בטח גם משהו עם הכבד) הטווח הוא 41- 1 ולי יש 254

קובי221

New member
אני למדתי מספר:

'כל אחד יכול להצליח', שהוא דומה מאוד לירוק(אבל בלי תשובות בכלל). וגם מ'להתפעל מהפועל'.

אביגל ג

New member
לפי מה שאני למדתי בכיתה י' (שאלה 2)

בכימיה למדנו על כל מיני יונים (זה בכלליות כי אני באמת לא ממש זוכרת) בביולוגיה אני יודעת שלבגרות יש הדגשה על הומיאוסטאזיס, אז ככל הנראה לומדים על זה גם בכיתה י' (כי כעקרון אמורים להראות לכם מה לומדים פחות או יותר במקצועות המורחבים בשנים הבאות) ולומדים על כל מיני מערכות בגוף יחסית בכלליות. ואני לא זוכרת באיזה כיתה זה היה למדנו גם על מצבי צבירה (גז, נוזל ומוצק) מחשבים בכיתה י' אני חושבת שעושים יחידת בגרות ראשונה בפסקל, אבל אני לא בטוחה, וזה יכול להיות גם משתנה מביה"ס לביה"ס. אגב, לגבי הסטוריה בכיתה י' זה משהו עם השנים 1870-1920 (אם אני לא טועה), אז אם יש את זה על הספר אז זה כנראה הספר הנכון. אם לא אל תזרוק כי אני לא זוכרת בדיוק את החומר של הסטוריה א' וחבל שתזרוק את הספר ובסוף הוא יהיה מתאים לך. וזהו,
בכיתה י'

2 Mיכל

New member
ממ... ממה שאני זוכרת-

מתמטיקה - זה כבר לא אקטואלי כי שינו את תכנית הלימוד. תשמרי אותם רק אם תרצי לתרגל מהם. לומדים עכשיו מגבי יקואל ובני גורן. אני סיימתי שנה שעברה ולמדתי גם מיואל גבע. אזרחות - ספר אפור כהה עם בערך 600 עמודים ששוקל המון (בדקתי פעם וזה יותר מקילו 200
). לא זוכרת איך קוראים לו. מחשבים - שלושה ספרים מסדרה אחת לבניית אתרים - Html, ג'אוה סקריפט ו-ASP, ועוד שני ספרים (ירוק וכחול) בשם יסודות מדעי המחשב (חלק א' וב', אם אני לא טועה). בי"א לומדים גם מעיצוב תוכנה. אני לא זוכרת מה עוד, אבל אם תכתבי את שמות הספרים של אח שלך אולי אני אוכל להגיד לך מה מוכר לי.

2 Mיכל

New member
בעצם העלית. אזרחות תשמרי, את השאר

אני לא מכירה. באנגלית לומדים מ- Cool Collection וכלמיני מודולים

למעלה