שלום לכולם :)

RONY D

New member
שלום לכולם :)

אני מקווה שתעזרו לי, אני צריכה רעיונות לפעילויות גיבוש....בעיקרון אני צריכה את זה לצבא אבל נראה לי שזה מקום טוב לקבל עזרה :) תודה =)

YogevLevi

New member
ברוכה הבאה =]

אם אפשר קצת פרטים על הקבוצה....כמה הם.....משתפים פעולה / לא משתפים פעולה ....... בכל מקרה... תני להם משימות כדי שיהיו תלויים אחד בשני.... למשל הדבר הכי בנאלי שאני מכיר: תני להם לעבור מתחת לחבל בגובה של מטר וחצי (אפשר גם קצת יותר....הם כבר לא ילדים בכיתה ה') ככה..... אסור להם ליגוע בחבל והם צריכים להעביר את כולם, ברגע שמישהו נוגע בחבל עושים הכל מחדש.... עוד מעט אני אחפור קצת יותר......אני אחטט בפעולות שלי ונראה כבר מה יש שם

kormanit

New member
לגיבוש יש הכי הרבה רעיונות אבל...

צריך לדעת כמה אנשים הם... וגם- הם כבר מכירים אחד את השני וזורמים כאלה או שהם לא יזרמו עם כל דבר? את מעבירה לבד או עם עוד כמה? הפעילות בתוך מבנה או בחוץ? כמה זמן הפעילות? רעיון לדוגמא: כל אחד עומד על כסא עומדים כולם בשורה. הם צריכים להגיע ממקום אחד לקום אחר (נגיד- לחצות מדשאה) אבל אסור להם לרדת מהכסאות. בגדול. המשחקים צריכים להיות על עקרון שהם צריכים לפעול ביחד כדי לעשות את המשימות. אבל ממש יעזור אם תתני עוד פרטים... אם נדע עוד- נשמח לעזור :)

RONY D

New member
תודה =)

בעיקרון כל הפעילות הזאת טיפה בעייתית כי אנחנו רק שלושה אנשים! אנחנו די מגובשים כי אנחנו כל היום ביחד... הפעילות בתוך מבנה וכמה זמן שאני רוצה....:) באמת באמת תודה! =)

למעלה