שלום לכולם

oduder

New member
שלום לכולם

אני חדש..... יש לי שאלה קטנה.... אז ככה לפני שנה ומשהו הייתי מאוד מעורב בכל הקטע של כישוף ומיסטיקה והיה לי גם מין "חבורה" כזאת של אנשים שפשוט היינו כל הזמן מפתחים את הידע שלנו בזה עד שקבוצת ערסים באה ופשוט נתנה לי מכות ומאז אני הפסקתי להראות את זה שאני נמשך לנושא וזה גם יותר הרחיק אותי ממנו אני יודע שיש בי את זה אבל אני לא מצליח להכנס לזה שוב כל פעם שאני מנסה להתחבר לצד הזה שבי לחלק הזה אצלי אז אני כאילו מרחיק את עצמי מזה אם מישהו הבין אותי אז בבקשה תעזרו לי נ.ב במשך הזמן הזה ניסיתי למצוא אנשים שכמוני בקטע הזה אבל תמיד שאני מתחיל לספר להם על מה שעברתי ומה שאני מרגיש אז הם חושבים שאיזה נחתתי מהירח

I am a freak

New member
../images/Emo26.gif

" עד שקבוצת ערסים באה ופשוט נתנה לי מכות ומאז אני הפסקתי להראות את זה שאני נמשך לנושא" אם אתה מוכן לנטוש את האמונות שלך בגלל איזו קבוצה של ערסים- סימן שהאמונות האלה לא ממש חשובות שלך. תסיק מסקנות. הפריק.

Tatu4Taty

New member
הוא לא אמר שהוא נטש את האמונות שלו

כביכול, הוא אמר שהוא הפסיק להראות לכל העולם שהוא מתעניין בנושא ואני לא חושב שהוא צריך להסיק מסקנות. אנשים בד"כ מפחדים או מזלזלים במה שהם לא מבינים, אבל למרות זאת אני חושב שאתה וחברים שלך לא הייתם צריכים להפסיק להתעניין בנושא אלא לא לרוץ לספר את זה לכל בנאדם שני.

oduder

New member
לא סיפרנו את זה

לאף אחד פשוט לפעמים היינו יושבים במרכז המסחרי איפה שאני גר וסתם היינו שם גם אני לא הפסקתי להאמין בזה כי כמה שאני ירצה זה עדיין תבוע בי

I am a freak

New member
הכוונה בלנטוש היא....

הכוונה בלנטוש היא גם למחול ולשנות את המציאות שלך- בניגוד לרצונך.

lilit jam

New member
../images/Emo11.gif

תראה, בתקופת התיכון הכרתי מישהו שגם היה מאוד "מעורב בכל הקטע של כישוף ומיסטיקה" וגם הוא הפסיק לעסוק בזה והוא גם ניסה להפסיק ולהראות את האמונה שלו בזה... בגלל שגם הוא סבל מהבורות של ה"ערסים"... ולדעתי זה מאוד עצוב... תחשוב, אם מישהו היה מתעלל בך בגלל שאתה יהודי, היית מנסה להרחיק את עצמך גם מזה...? ואתה לא חייב שכל החברים שלך יהיו "בקטע"... רוב החברים שלי לא "בקטע" בכלל ואנחנו מסתדרים יופי! אתה אדם לעצמך! תהיה מי שאתה ואל תחשוב על מה שאנשים אחרים חושבים עליך ובמיוחד לא אנשים בורים כאלה...

oduder

New member
יש משהו במה שאתה אומר

אבל....... זה הגיע למצב שאני לא יכול ללכת ברחוב מבלי שיציקו לי,יתנו לי מכות ירקו עלי וכל הדברים שמתלווים לזה..... ואני בטוח שרובכם כבר ספגו כאלה דברים תראה אני בן 13 מה לעשות אני לא מתנהג כמו אחד אבל תחשוב שניה מזה לקבל מכות מחבורת ערסים בגיל 12...... לא חוויה נעימה

lilit jam

New member
את...../images/Emo68.gif ו...

תהיה בטוח שהם עושים את מה שהם עושים או בגלל שהם מפחדים מזה, או בגלל שהם כ"כ מסכנים, עלובים וחסרי ביטחון, שהם מרגישים צורך להתעלל במישהו שהוא קצת שונה מהם... אולי אתה פשוט צריך להתלונן עליהם...

oduder

New member
ניסיתי

לא הגשתי תלונה אבל הגיעה משטרה אנד שיט

lilit jam

New member
ו...? מה היה?

טוב, זה לא מפליא כשהמשטרה לא עושה כלום...

THE gray

New member
אם...

זה באמת תבוע בך ואתה באמת רוצה את זה אז תצטרך כמו הרבה מאוד מכשפים ומכשפות ברחבי העולם לשמור על הCRAFT שלך בשקט.. ואם אין לך קבוצה אז תעבוד לבד ובמסתור ואל תספר את זה לכל בנאדם שני. נכון זה אולי נשמע לא נחמד ודיי דפוק אבל זה מה יש.

Esk3ra

New member
תתחיל להתרגל ולתרגל מחדש

הממ... 1.אני לא יודע למה חברים שלך לא עזרו לך 2.זו ממש לא סיבה לנטוש את זה... 3.זו ממש לא סיבה להתחיל לעסוק בזה בסתר אלא אם כן יש סיבה טובה יותר מסתם ערסים צעצוע... תתחיל את הכול מהתחלה מהצד הפרקטי.... אני מניח שאתה כבר יודע הרבה ויש לך הרבה ידע ככה שאתה לא צריך לקרוא את על כל הנושא מההתחלה (אלא אם כן שכחת או זה יעזור לך יותר...) וככה תתחיל להתרגל לזה... :)

ToryMaster

New member
מזסכימה

יש לך משוג איזה ירידו תאני צריכה לסבול מכל החברים שלי? כל פעם שמזכירים משהו שקשור לנושא - הם מיד קופצים על ההזדמנות לרדת עלי קצת. זו לא סיבה להפסיק להפגין התעניינות, אם לא טוב להם שמעניין אותך משו שנראה קצת ביזארי, פשוט שמור מרחק.

lilit jam

New member
נכון מאוד!../images/Emo45.gif

ובמיוחד כשהחברים מתחילים להתעניין בנושא... ותאמינו לי, הם מתחילים...

Tatu4Taty

New member
מהר מאוד מפיקים לקחים

ולא לקח יותר מדיי זמן עד שהבנתי שעדיף לסתום את הפה פשוט.

loren666

New member
נראה לי שיש לך קצת טראומה מזה

אולי עדיף שתתרחק מזה מה אתה צריך שעוד פעם קבוצה של ערסים דפוקים ירביצו לך אני מבינה שאתה נמשך ורוצה לפתח את זה אבל אולי אתה באמת בתת מודע שלך לא רוצנה להתקרב לזה אני מבינה אותך גם אני יצאתי מזה מסיבות דומות וחוץ מזה ברוך הבא :)

dark or

New member
../images/Emo143.gif

אמממ......בעיקרון אני שמח שאנשים מתעניינים בנושא , ושיהיה לך בהצלחה. בעיקרון יש פתרון אחד וזה להכנס לחדר, לסגור את הדלת ולחשוב. לחשוב מה אתה רוצה מהנושא הזה, אם אתה רוצה להכנס אליו, בעיקרון למצוא את התשובה אצלך בלב. עכשיו השיטה היא לא לספר לכל אחד שאתה מתעסק במאגיה אלא לספר לחברים שלך, ואם החברים שלך מתעסקים אז לשתף אותם בידע שלך ושהם ישתפו אותם בידע שלהם. בהתחלה זה באמת מלהיג" אני מתעסק במיטיקה וכו' וכו'" אבל צריך לצנזר כי לא כל החברה, בו נגיד האנשים במסתובבים בפורום הזה חושבים שזה משהו נהדר.

oduder

New member
תודה לכולם!!!

תודה שאתם עונים לי חח...... קראתי את ההודעות ותודה רבה לכם על העזרה באמת באמת

למעלה