שלום לכולם,

enamorada

New member
שלום לכולם,

אני חדשה כאן, ורשמתי כאן רק הודעה אחת, ואני מקווה שתוכלו לעזור לי... אוקי זה מתחיל ככה, אני מאוהבת בגבר בן 33, ואני בת 17... אני יודעת שזה נשמע מגעיל, אבל אני ממש אוהבת אותו, הוא לא איזה מורה שלי, והוא לא קשור בדיוק לחיים שלי... מה לעשות? אני יודעת שהאהבה הזאת היא בלתי אפשרית...! אבל איך אני מפסיקה לאהוב אותו? בבקשה אל תגידו לי לנסות לשכוח אותו, כי אני לא יכולה, ואל תגידו לי שאם הזמן זה יעבור, כי אם הזמן אני רק אוהבת אותו יותר, אני מאוהבת בו שנתיים... אני לא מפסיקה לבכות בגלל האהבה הזאת, והיא הורגת אותי... ניסיתי כבר הכל, יצאתי עם אחרים, חשבתי על אחרים, ופעם אפילו יצאתי עם מישהו (חברה שלי סידרה לי את זה, היא הכריחה אותי ללכת), היא הביאה לי מישהו דומה לו, וקראתי לו בשמו של אהובי... אני לא יודעת מה לעשות, אני כבר מתה עם ההרשה הזאת, בבקשה תעזרו לי תודה רבה...

Y a h a v

New member
מה !?

וואי את ממש משוגעת .. מי אוהבת מישהו שגדול ממנה ב-16 שנה ....!? תגידי לי את ... אני מעדיף שתצאי עם בנים כמה שיותר ואל תחשבי עליו אפילו בצחוק ....

yaldaofra

New member
ממ.. תראי...

במצב כזה באמת קשה לי ליעץ לך.. אני באמת לא בטוחה שמה שאני אגיד יעזור במשהו, אבל כל שאני יכולה לעשות זה לנסות... אז הנה אני מנסה.. אבל אולי תוכלי לענות לי על כמה שאלות כדי שאני אבין יותר..? הוא נשוי? היה ביניכם משהו...? איך הגעת אליו..?

GirlFriend

New member
תראי,

קודם כל לפ החוק את נקראת קטינה בשבילו... רק עוד שנה... אבל החוק בטח לא מעניין אותך, אז תראי, אני לא יכולה לא לומר לך לשכוח אותו, כי זה מה שלדעתי את צריכה לעשות, הוא נשוי? אם כן, תארי לך אם המשפחה שלו תתפרק (אם יש לו אחת) את לא תרצי לחיות עם זה שאת הגורם לזה. מה שאני אציע לך הוא אומנם קשה, אבל אין מה לעשות...
זה לא קשור לדעות קדומות ההפרש גילאים לא תמיד משנה, אבל את אוהבת אותו והוא מחזיר לך אהבה או שהוא לא יודע על זה אז בכלל חבל לך שזו אהבה חד צדדית, כי אני בטוחה שהיא כואבת....
קחי את הזמן שלך, צאי עם חברות\ חברים להנות ואני מקווה שבסוף תשכחי אותו, הרי מה את צריכה צרות של גבר בן 33 ואת רק בת 17? אולי זו לא התשובה שרצית לשמוע אבל אין לי דעה אחרת

enamorada

New member
כנסו...

קודם כל תודה רבה רבה לכם שעניתם לי, ושהתייחסתם להודעה שלי!... אז ככה הוא לא נשוי, אבל יש לו חברה, הם חברים כבר המון המוןזמן, אבל אני יודעת שהיחסים ביניהם לא משהו... היא לא אוהבת אותו, וזה הורג אותי, לראות אותה מתייחסת אליו בצורה שהיא מתייחסת אליו... הוא כן אוהב אותה, ומאוד, אבל אפשר גם לקרוא לאהבה שלהם חד צדדית לא? לצערי הרב לא היה שומדבר בינינו, אפשר לומר שהוא בכלל לא מכיר אותי, אני מכירה אותו מצויין, אבל הוא לא מכיר אותי... וזה דיי מסובך להסביר את זה אבל הוא היה עובד עם אמא של החברה הכי טובה שלי... ככה הכרתי אותו... אני לא יכולה לשכוח אותו, זה לא סתם גחמה... זה א-ה-ב-ה וזאת אהבה במלוא מובן המילה... הדבר היחידי שאני רוצה בחיים זה שיהיה לו טוב... וכבר הרבה זמן שאני לא חיה בשבילי, אני חיה בשבילו, בתקווה שביום חדש משהו עוד יכול לקרות בינינו... בקשר לגיל, נכון זה ממש לא מעניין אותי שאני נחשבת קטינה, וזה גם לא מעניין אותי איך נראה ביחד מבחינה חיצונית ואסתטית... אני אוהבת אותו, ואם הוא יאהב אותי זה יספיק בשביל שניהיה ביחד ולא נצטרך לתת הסברים לאף אחד בעולם, מצידי אני אלך איתו לסוף העולם אז כך שזה ממש לא בעיה בשבילי... וחוץ מזה שבעוד 3 חודשים אני אהיה בת 18 כך שאפשר לומר שכל הבעיה נפטרה... הבעיה היא, שהוא לא אוהב אותי... אני מקווה שתוכלו לבזבז עוד מהזמן שלכם עליי, אני פשוט כבר לא מוצאת את עצמי- אני סובלת!!! תודה רבה לכולכם

yaldaofra

New member
טוב, זו דעתי...

דעתי היא שאם הוא בכלל לא יודע על קיומך.. ולא מכיר אותך, איך את יכולה לצפות ולחכות שיהיה ביניכם משהו... עזבי עכשיו את הגיל רגע, אם את חושבת שאת יכולה לעשות לו טוב, מבחינה רגשית! כי עכשיו לא טוב לו... עם החברה הנוכחית, שלדברייך לא אוהבת אותו... אז.. תעשי משהו! תגידי! לא יודעת מה... ברצינות.. תמצאי דרך לשאול, לנסות, לחקור... אולי בסוף תקבלי כן.. ואולי בסוף תקבלי לא.. וככה תביני... תנסי!!!אם לא תנסי לא תדעי לעולם !!!

enamorada

New member
הלוואי....

הלוואי שהייתי יכולה לעשות את זה... אבל השאלה היא איך? איך אני אומרת לו שאני אוהבת אותו?

GirlFriend

New member
../images/Emo13.gif

זה אמור לצאת לך מהלב, תגידי לו בעדינות שאת מחבבת אותו קצת יותר מידיד. אבל כמו שאדווה (שנעלמה באופן מיסתורי לאחרונה) אמרה כאן: ´´תוכניות נועד להרס...´´ ככה שאת זאת לא ניתן ממש לחשוב מה תגידי, כי הרי בסופו של דבר תאמרי את הדבר ההפוך ממה שחשבת

yaldaofra

New member
איך? אז ככה...

איך שנוח לך! איך שאת רוצה! ברצינות, אם לא נוח לך לדבר איתו על זה- תכתבי מכתב ותעבירי לו את זה איכשהו... אם לא נוח לך לדבר איתו על זה- אז תכתבי מכתב ותקריאי לו אותו- כך גם תראי את התגובה שלו ... אבל לפני שאת עושה את זה... לפני שאת אומרת לבנאדם שאת אוהבת אותו, את חייבת לנסות איכשהו להתקרב אליו- אחרת אם הוא לא מכיר אותך, ולא יודע על קיומך ואת תבואי פתאום ותגידי לו שאת אוהבת אותו, אז הוא יבהל ויברח... תנסי קודם להתקרב אליו איכשהו... לא ממש הבנתי את הקשר ביניכם.. ז"א איך את מכירה אותו ואם יש ביניכם מילים בכלל... אז כך שאני לא יודעת בדיוק... מה שאני חייבת להגיד לך- זה שחיים רק פעם אחת! תעשי מה שבראש שלך! אבל תחשבי תמיד על התוצאות!

למעלה