שלום לכולם

נימ 1

New member
היי -

1. לא שמעתי אף פעם על SWEET - אבל כן עשיתי לפני כחודשיים מה שנקרא "גלי רדיו" - מכניסים מחט עמוקה לתוך הלסת מבחוץ ו"מחשמלים/מחממים" - אני מניח שזה אותו דבר. לצערי , זה לא עזר כמובן (אחרת לא הייתי סובל) .הרופאים הזהירו אותי שזה לא יעזור. אבל שוחחתי עם מישהי שזה עזר לה. אין לדעת. 2. לגבי השיניים - אצלי זה פשוט התחיל אחרי טיפול בשן מסויימת והשן הזו רגישה למגע. הכאב הוא מזמן לא רק בשן - הוא בשתי השיניים ליד גם , חניכיים ,ועמוק בתוך העצם של הלסת (גם העצם של הלסת שלי טיפה השתנתה ! רואים את זה בחלק מהצילומים ,אבל הרופאים לא יודעים להסביר את זה). והכאב גם בגרון בצד אחד ובאוזן שמאל כמעט קבוע. האוזן כואבת, או סתומה כזאת. ככה שמצד אחד - אני מרגיש כאילו גוף זר תקוע לי בפה - זו ההרגשה הכי נוראית. כאילו השן נעוצה לי בתוך הלסת . אולי זה משהו בעצם. מצד שני - אם זו פגיעה עצבית - אפשר לעקור חצי פה - ועדיין להישאר עם הכאב. ושמעתי על אנשים שזה מה שעשו. ככה שהדילמה גדולה. גם אין לי שן אחת לעקור.. יש את השן שהכל התחיל ממנה. אבל אם זה לא יעזור - אולי ארצה לעקור את שתי שינה הבינה, ואולי עוד שן ליד - ככה שזה כבר 4 שיניים. לא פשוט. יש לי כמעט כל הזמן כאבים. כן. אצלי גם הכאב "התפשט" לשכמות (גב עליון למעלה) , וליד שמאל.. .ממש ככה, היד פשוט בלילה לפעמים כמו אבן , והכאב בא ביד יחס עם הלסת . כאילו הוא מתפשט. חלק מהרופאים אמרו לי שזה הגיוני .אבל שוב - לא יודעים להסביר או מה לעשות. אני בלי כדורים כרגע. גם משככי כאבים הפסקתי כי הם לא עוזרים. ההתלבטות לגבי להתחיל לקחת תרופות קבועות (סימבלתה, טגרטול) , שיש לי דילמה קשה כי תופעות הלוואי היו לי קשות . וגם - לפי כל הסיפורים, גם מה שאת מספרת - הם לא ממש מעבירים את הכאב . אני בטוח שיש להם השפעה חיובית כלשהי - זה בטוח. זהו. הכאב הוא די בלתי נסבל, ונהפכתי למין עציץ.... חי משנייה לשנייה, בתוך הכאבים, לא מתכנן שום דבר , גם להתרוצץ לרופאים אין לי כוח. השבוע גם לא יכלתי לסוע לבד ברכב, אז הסיעו אותי ממקום למקום. נורא. רוצה לעשות דברים , לצאת , לדבר , לא יכול. נראה איך זה ייגמר. חפרתי.

היי

1 הטיפול שעשו לך נראה לי כמו מה שעשו לי לי זה אזר שנתיים 2 אני יודעת כשלפעמים עושים טיפול שניים העצב של השן נפגעת וזה גורם לכאבים יש הרבה אנשים ישי להם כאבים בפנים מהשניים אני לא יודעת עם אתה תיתן לרופא שניים לעקור את השניים שזה יאזור לכאבים גם אני לא לוקחת כלום נגד הכאבים הפסקתי עם זה אני יודעת אך אתה מרגיש גם אני מרגישה כך אני אף פעם לא יודעת מתי ההתקפים באים אז אני בביית בביית שי לי שקת

נימ 1

New member
היי (2)

הגלי רדיו האלה עזרו לך לשנתיים ? זה הרבה מאוד !!! שנתיים לא היה לך כאב ?? וואו. אני מקווה להרגיש את ההרגשה הזו שוב. למה שלא תעשי שוב את הטיפול ? מעניין אותי מאוד לדעת האם הטיפול שעשו לך הוא חיצוני ? כלומר - את המחט החדירו לך חיצונית ? והרגשת חשמל בתוך השיניים ?(זה מה שאני הרגשתי - חשמל בשיניים). שמעתי על מישהי שעשו לה את הטיפול הזה מתוך הפה, ככה היא טוענת. ואצלה זה עבד. האם יש לך ימים למשל בלי כאב ? אצלי הכאב כל היום , עם התקפות של כאב נוראי. בשאר הזמן כואב בצורה גם בלתי נסבלת אבל אין מה לעשות. אני הולך עם "סד לילה" (אם את מכירה) , גם ביום . כדי ששינה הבינה שלי לא תגענה אחת בשניה , כי כל פעם כשהן נוגעות אחת בשנייה - זה כואב.

למעלה