שלום לכולם

שלום לכולם ../images/Emo140.gif

קיבלתי פקודה להתיצב כאן מיד .. אז הנה אני, שמח להיות בפורום שלכם .. תקבלו אותי

מאיושית

New member
בטח שכן../images/Emo70.gif../images/Emo24.gif

אני רואה שאתה ממלא פקודות מהר...
חבר'ה- תתייחסו אליו יפה........ ברוך הבא ל
הקטן והחמים שלנו
מי מארגן לו

יוֹאב

New member
רגע....רגע...תן לחשוב.....

התקבלת
איפה חזי?? הבנאדם רוצה קפה.... ברוך הבא,גיל, לפורום של שלמה ארצי, האחד והיחיד. יש לך איזו חידה בשבילנו?

ברוך הבא לפורומיישן../images/Emo70.gif../images/Emo140.gif../images/Emo149.gif

תרגיש ב
(חוץ מהטלוויזיה,ממנה תתרחק
) תעשה חיים

למה ../images/Emo96.gif ?

שיקח
ויכנס לאווירה הלא שפוייה... הנה גיל... קח קצת
ו
, כי תנאי הקבלה הראשון לפורום הוא אי שפיות זמנית... נכון אחותי האובדת , חן?

מאיושית

New member
היא באמת קצת הלכה לאיבוד ../images/Emo3.gif

חוץ מזה,
זה מסורת בפורום הזה, וכל פולניה תגיד לך שמסורות לא שוברים

אוף... טוב קפה

למען המסורת הפולנית... קח לך קצת
תלגום אותו עד הסוף... ולגבי שאר המשקאות נדבר אח"כ {-]

חחחח

אוקיי, גם יין ובירה הולכים ... בכיף למה לא להכנס לאווירה
אולי תספרי לי קצת על הנפשות הפועלות כאן בפורום
ראיתי כבר שיש כאן אחת עם נשמה פצועה, ואחד שאחראי על הקפה, ואחת אובדת ( חן ) .. נראה שהגעתי לפורום מרתק ..

מאיושית

New member
אל תשכח את הגננים

אני הגננת ויואב הגנן (אפשר גם הפוך
). יש לנו גם את מועצת זגני הפורום המכובדת בהנהגתם של ארנון, עמית ודורק'ה, ברגע שארנון יגיע לפה הוא בטח ימנה אותך ליו"ר (אתה המבוגר ביותר
)

טוב נציג את עצמנו...

המנהלים \ גננים- יואב ומעיין (מאיושית). שניהם מנהלי פורומים סדרתייים שמנהלים את הפורום שלנו, ולפעמים נתקלים במקרים שבהם הם צריכים להתנהג כמו גננים\ גננות. רותי, אור (חזי פיפוש) ורום- משתתפים חמודים ושרוטים לעיתים (במקרה של רום בדר"כ). מגישי המשקאות הקבועים בפורום. רום הוא בעל ידע נרחב בתורת השלמה ולאור יש אפילו אתר העוסק בשלמהארציזציה . הרבה בדימיון- הX של המנהלת, נטשה את מנהלת לטובת שלמה .... ארנון, דור ועמית- מועצת זקני הפורום, שייכים למחלקה הגראטרית. כיאה לחש"א בקיאים בתורת השלמה, מוסיפים משלים ועוד כל מיני דברים נחמדים... צוות המתגייסים והמגוייסים- מורן (אהבתיה) ושייני (שני)- גאווה הפורום , מועדמדות לרמטכ"לות... ויש את האחיות האובדות, חן (סופר חן) ואנוכי (שיר), שאצלנו השריטה היא מותג (חברת ח"ש שריטות ליצוא בע"מ)... מסתבר שהלידה הייתה כל כך קשה לאמנו (שנה בדיוק הפרש בין תאומה לתאומה) שהייא החליטה למסור אותנו לאימוץ, ובכוחות אינטרגלקטים הצלחנו למצוא אחת את השניה. מיה ישי, שרון , שתי ההדריות (ללו וסיילנס גירל1) , חן (סי ג'יי33), ודניאל (מלכתעולם)- משתתפות קבועות בפורום, מגישות לנו פרטים מהופעות, ותורמות לאווירת אברבנל של הפורום... ויש את לי כהן- שזכה לא מכבר בתואר מורט העצבים של הפורום, למרות שלדעתי הוא די נחמד.

מאיושית

New member
../images/Emo6.gif

אבל התבלבלת קצת
שכחת עוד מגויסת אחת - דנה (נבראתי לך) הגננת הקודמת שקצת נעלמה בזמן האחרון. ועוד בלבול קטן- אני נטשתי את גלית לטובת שלמה
לא ההיפך
...רק שיהיה ברור...

יוֹאב

New member
וכמובן....

שיש גם את שירה (שיר3) שבזכותה אני מקבלים ניוז אונליין היישר מהעיתון בסריקה ישירה

חוצפה, ברוך הבא!

אני ורק אני מחלק כאן את ה
ואף אחד אחר לא יגזול ממני את התפקיד! אז הנה ה
המסורתי של הפורום!!! נ.ב. ברוך הבא ואני מקוה שתהנה פה כמו כולנו!!! נ.נ.ב. יואב תוסיף היום את התמונה לגלריה!

amit hakapit

New member
אבל חזי

עד שנזכרת ב-
הבחור התייבש לנו אז בינתיים הוא קיבל קצת

למעלה