שלום לכולם!! אני צריכה את עזרתכם....

chibichee

New member
שלום לכולם!! אני צריכה את עזרתכם....

אני כבר הרבה זמן מחפשת רעיונות לקוספליי,..... ועדיין לא מצאתי שום דבר שיהיה ממש טוב בשבילי.... אז המליצו לי פשוט לשלוח תמונה שלי לפורום זה ולבקש עזרה רעיונית :) אוקיי, אז ככה: הגובה שלי הוא 160 ס"מ , שיער ארוך חום כהה, עייניים ירוקות ... הממממ...... אני אשמח לקבל כל מידע חיוני ורעיונות מכם תודה XD

XannieChan

New member
>_>

nice behind. ולהצעה - אין לי ממש, לא עדיף שתבחרי לבד דמות מסדרות שראית?

chibichee

New member
Thnx

הבעיה היא הגובה שלי..... היו לי הצעות כמו להתחפש ל SEPHROTH (יש לי ידידה שפשוט מתה עליו -_- ץץץץץבהחלט במלוא מובן המילה) אז אמרתי לה שזה יהיה בעייתי מכייון שרק המסמונה (החרב שלו) יותר ארוכה ממני lol האמת שקלתי ברצינות להתחפש ל Tseng או Martial arts female מ final fantasy before crisis, אז אולי אני אתחפש ל chibi Tseng חחחח

XannieChan

New member
לדעתי~

תנצלי את אורך השיער הטיבעי שלך, ואני רואה שהוא ארוך ותעשי משהו שלא ידרוש ממך פיאה (שיער ארוך מתחת לפיאה זה בע <_< - מניסיון XD) וגם הכי מגניב שיער טיבעי ארוך שמתאים לקוספלי :F....! והגובה? שטויות למדיי לדעתי, ראית את היפנים? <_<

Sezuke

New member
לדעתי

טסנג ממש מגניב, אבל גם אני רציתי להתחפש פעם אליו או אל רנו, ולדעתי זה פשוט פחות כיף בלי קאסט טרקס. אבל היי זה רק אני! זה לא צריך להיות בעיה, טסנג מגניב בלי קשר P: אפשר תמונה של הדמות מביפור קרייסיס (לא ממש חקרתי יותר מידי על המשחק הזה בגלל שהוא על מובייל, ואני לא מתחפש לדברים ממשחקים שלא שיחקתי בהם)? וספירות'... קשה שלא לאהוב את ספירות' XD... בכל אופן אם את רוצה דיעה מבחינת מראה עדיף תמונה של החלק הקדמי שאפשר לראות גם את הפנים, כמו שעינב אמרה.

chibichee

New member
התמונה ל TURKS

טוף זה כל הTURKS אזי שקלתי להיות או TSENG או MARTIAL ARTS ליד רנו בציור....... וספי זה סיפור ארוך..... אין לי בעיה לעשות קוספליי עליו.... דרך אגב אולי אתה יודע במה עדיף לצבוע את השיער (כסף/אפור) אבל שזה לא יהיה פרמננטי (שאני אוכל לשטוף אותו... ברחה לי המילה בעברית סורי .... -_-'')

Sezuke

New member
XD

זה לא יאסו! XD זה טסנג מהטרקס, מפפ7 אבל כן, יש דמיון ללא ספק XD

HeineW

New member
זה לא טסנג, זה RUDE!!

הוא שולט ם: ועדיין לא הבנתי אם הוא לבן או שחור @_@ אם יעשו לייב אקשן לפפאדוונט, דה רוק יהיה מושלם בשבילו ם:

Sezuke

New member
....ואו למה לעזעזל אמרתי טסנג ~___~

אני הרי יודע שזה רוד, אפילו דיברתי על טסנג פה!!! זה לא כאילו שיחקתי בפפ7 4563144567457 פעמים או משהו O_O;;; אני סתם זקן, או ריטארד, או שניהם... XD

chibichee

New member
^^

בהחלט יכול להיות!! לא ראיתי BLACK LAGOON ...... עדיין.... דרך אגב הציעו לי להתחפש ל MAID שיש שם (סורי אני לא זוכרת את השם שלה)

akane

New member
טוב- אז קודם כל

תמונה של הפנים P: גוף זה דבר נחמד ויפה, אבל קודם כל להסתכל על הפנים של בן אדם, לראות למה הוא מתאים- איזה גוון עור וכו'. כנ"ל לגבי חלק קידמי. בגלל השיער הייתי אומרת סאקאקי (אזומנגה) אבל אם אין לך חזון זה בעייתי X3 מעבר לזה, איזה סדרות את אוהבת? אילו מנגה קראת? מה לעולם לא תסכימי ללבוש? מה הסגנון האהוב עלייך? עקבים- כן או לא? פיאה- כן או לא? קצת קווים מנחים, כדי שנוכל לעזור :]

chibichee

New member
Thnx for the advice so...

אז ככה..... אלו הפנים שלי... הסדרות שאני ראיתי לא מוכרות כל כך בישראל (הן מוכרות יותר באמריקה....) : Berserk, Bleach, Elfen Lied, Trinity blood, FMA, Mononoke Ayakashi, Speed grapher, Karas, wonderful days, Black cat, Ouran high school host club, Chrno crusade, Samurai deeper kyo, Samurai Champloo, Cowboy bebop, Trigun, Technolyze, Blood, Scrapped princess, Evangelion, Wolf rain....... התייאשתי..... lol.. אני אוהבת סדרות שהן קשות (psycho) ואני חושבת שה Turks מתארים הכי טוב את ה"סטייל" שלי (אני מדברת עכשיו כמו איזה פקאצה ......O_0).....

pokegirl

New member
ממש סדרות שאף אחד לא מכיר בארץ ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

למעלה