שלום לכולכם

lisa roo

New member
מעולם לא שמעתי כמות כזאת של שטויות בהודעה אחת

פשוט הבל הבלים. עם צורת חינוך כמו שלך הילדים שלך יזדקקו לטיפול פסיכולוגי טרם יגיעו לגיל 10. ולא בגלל שיש להם נטייה לכאן או לכאן, אלא כי את מייחסת לזה כל כך הרבה משמעות שעצם המשמעות תעלה אצלם שאלות וזה יכול רק לבוא כנגדך. כידוע לך .. אי שם בגיל 16 מחכה לך מרד הנעורים. ילד צריך לגדול כמו שהוא, בלי עיצובים בכוח. פשוט להיות הוא.. ככה שאיך שהוא לא יתפתח במהלך חייו, הוא יהיה שלם, ותהליך ההשלמה שלו עם עצמו לא יהיה סיוט מתמשך או לחילופין שיבוא אחרי גיל 40 עם ילדים ומשכנתא. בצורת החינוך שלך את מעלה את שאלת ההתעללות הנפשית בילדים - האם הכל מקדש את המטרה? צר לי לומר לך זאת.. אבל את בהחלט מעלה נקודות שיש לראות בהם אור אדום זועק. שיהיה לך חג חירות שמח. כי גם בלהיות אתה עצמך ישנה חירות, חשובה בהרבה מהניקיונות והמצה.

ClarkK

New member
.

באמת שצריך לעשות שואה לאנשים כמוך. זו התעללות לשמה לגרום לילד לסלוד מההרגשה שטובה לו. ואז אולי אז באמת יהיו ו הפרעות באישיות שתתני לו להרגי שהתחושה הטיבעית שלו היא דוחה ומגעילה.

Nvcl

New member
בנאדם,

זכותך לחשוב מה שאתה רוצה - דעתך היא הזכות הבסיסית ביותר לה אתה זכאי כאדם, ואיש לא יכול לשלול זאת ממך. ואני לא חושבת שמישהו כאן מתיימר לעשות זאת. אתה חי עם הדעות האלה, אתה חי עם הילדים שלך, אתה מגדל אותם - ואתה גם זה שישא בתוצאות - לטוב ולרע. באשר לי כלסבית שקוראת את הדברים האלה. לא התרגשתי במיוחד. אני לא אנסה גם להסביר לך,, פשוט חבל. כעס ואנרגיה מיותרת, מבוזבזת. דבר אחרון שיש לי להגיד, היא שבחרת מקום מאד גרוע להתבטא בו בצורה כזאת. כמו שלא תיכנס לשכונת מאה שערים ערום, אל תגיע לפורום להורים לגאות וגאים ותבקר את דרך החינוך וגידול הילדים שלהם. זכותם לחשוב מה שהם רוצים, ממש כמו שזכותך שלך, אבל אל תפגע בכבוד של אף אחד בכך שתכתוב הודעה שברור מראש שהיא נוגדת וסותרת את כל ערכי הגולשים בפורום. כי עם כל הכבוד, אין לך הזכות לקרוא למישהו חוצפן אחרי דבר כזה. שיהיה לך חג שמח, וחיים קסומים, באמת.

eclipse angel

New member
ועכשיו לזוית הראייה שלי

אני בן 20, חייל,דתי- ואפילו הומו כל הגינונים המטופשים האלו עושים לי בחילה מתי יבוא קץ להתנהגות האוטופית הזאת?! כאילו מלאכים בלבן מסתובבים ומפזרים נצנצנים?! אני חושב שבכל הקטע הזה ישנו דבר אבסורדי לחלוטין.. מצד אחד השאיפה היא להגיע לידי הטעמה, שיוון זכויות או וואט אבר.. מצד אחר, ישנה הבלטה רצונית או לא: בין אם מדובר על מצעד הגאווה או בין שמים על כך דגש מפורז- די לצעוק את זה בכל מקום, די להפוך את זה לסיבה מלצאת מהצבא וכו'. אני לא חושב שהדבר הזה הוא דבר מולד, הדבר הזה הוא דבר נרכש- נטו! עצם זה שהוא מתהווה רק בגיל הבגרות או מאוחר יותר אינו מעיד שאם שתי בנות "מתנהגות כמו בן ובת" או בהכרח בן הסולד מכדורגל יהיו הומואים או לסביות- ועל כן שום פתרון בחיתוליה אין כאן. אני דווקא חושב שברוב המקרים הדבר נובע מחוסר ביטחון עצמי, חוסר הערכה עצמית הגורמים לכמוהה לאותו המין ולהפוך אותו לרול מודל, מעין אספקלריה לבחינת "מה חסר לי.." "מה יש לו" .. "אני מעריץ אותו". רעיון זה יכול להסביר מדוע כעת, בעת הפוסטמודרניזם של היום צצים יותר ויותר. אני יכול להבין מדוע הידיעה כי "ישמן ישורון ויבעט" ונהיה הומו מהווה אכזבה- אך כפי הסברתי לעיל מסתבר שההורים המאוכזבים לא פחות אשמים בלרקוח זאת. ועכשיו GIO.... , אז נכון גם אני אמרתי שזה משהו נרכש.. אבל מוקדם מדי לחיוך ניצחון מצידך: אני כן קיבלתי "אורות אדומים"/אזהרות/תמרורים כשמשהו בעני ההורים שלי היה "חשוד... האם זה מנע ממני להיות מה שאני?! הזוי שכל חסדי העולם, המצתלצלים- נלחמים למען החופש, השיוון וכו' ומתנהגים בכזו גסות ואטימות כלפי דעות שונות משלהן- אגואיסטי משהו לא?! בייחוד כשהתבקש "לקבל עוד נקודות מבט של הורים אחרים". בקיצור.. אין לי כח לדוש בשטויות האלו... אני פשוט חושב שצריך להפסיק ולתת דגש יותר מדי על הקטע הזה להפוך את זה למשחק/תירוץ.. וואט אבר חג שמח

gioiamia

New member
הי אנג'ל

אהבתי את תגובתך! למה?! הבנתי ממך שאתה הומו כי אתה מוצא הנאה בכך ולא משום פגיעה גנטית כל שהיא. עצם העובדה שאתה משהו במודע הנה כלשעצמה מנחמת כי אין מדובר בדרך ללא מוצא. משום מה חשתי מדבריך שהבעיה שלך הייתה יותר אקט של הענשה מאשר של צורך ממשי להיות הומו?!? לא קל לגדול בבית חרידי והמעשה שלך הוא אחד הביטויים של לא מעט ילדים במגזר הזה אם כי מדובר בעניין שמעדיפים שלא לדבר עליו ולהסתירו מהקהילה החילונית. המשך שבוע נעים אתה לא צריך עצות מה לעשות ונשמע כמי שיודע לצאת מכל ברוך כולל אותו דימוי עצמי ירוד או חוסר ביטחון במקרה ונקלעת לכך והביא אותך לכך.

dayke 21

New member
ילדים נולדים ככה

ברוב המקרים אם אין בעיה בשלב האדיפאלי(אשמת ההורים כמובן) זה גנטי , מולד איך שתקרא לזה שום דבר לא יעזור ואם תקשה עליהם זה אף יחמיר ויהפוך למשהו אסור = יותר מושך , אני ברחתי מהבית בגיל 16 כי ההורים שלי היו כמוך אז אם אתה לא מבין כלום אז תשמור את דעותיך לעצמך כי ברגע שהילד סגור על עצמו דבר לא יעזור , ושום דבר לא ישנה אותו אז את האמירות ההורסניות שלך שמור לילדך והרוס אותם לפחות עד שיגיעו לגיל 18 מקווה בישבילהם שיחלצו מאש ההומופוביה שלך .

למעלה