שלום לכולכם

Fly Away Birdy

New member
ההודעה שלך מתאימה רק לעריכה של מנהלי הפורום

ולא לתגובה שלי זה לא את הדעה שלך שלא קיבלתי.. ממש לא. אני מקבלת כל דעה שנאמרת בצורה אנושית, ראויה ומושכלת.. אבל רק צורת ההתבטאות מעידה על איזו רמה של אדם את/ה ולכן לא אטרח לענות אפילו. ובלי קשר- אני בת.. לא בן.

go ask alice

New member
אממ

לא כל קשר בין שני בני אדם מאותו המין הוא תמיד כזה, ומצער שזה מה שאת מודעת אליו... קצת פחות צרות מחשבה..

lisa roo

New member
שלא תטעי.. אני בעד גבולות..

אני נגד ביטול עצמי. ברור שילד צריך הכוונה והדרכה. אבל למה שאת מטיפה לא קוראים חינוך. שלא תטעי. לא כך מלמדים בבתי ספר להורות. את מטיפה לביטול יכולותיו של הילד לבחור כאשר בגר את דרכו ולמצוא את מקומו בחברה בה הוא חי. והרי אם הוא הומו ברור שהוא שוגה בדרכו ואילו אם הוא סטרייט אבל רוצח זה עדיף. גם אני כמו ילדייך מזועזעת מהערכים הקיימים בחברה.. כן אני מזועזעת נורא כאשר אני שומעת שאב אונס את בתו במשך 20 שנה ואף אחד לא אמר מילה! ואני מזועזעת שמשפחה יוצאת לבילוי בים וחוזרת בלי האם בגלל הפשע שמסתובב ברחובות. וכמובן שיש עוד פשעים נוראיים שקורים אבל אני לא צריכה להזכיר אותם כאן. הם ידועים. אני מעדיפה שילדיי יהיו ישרים ואוהבי אדם גם אם הם שונים מהם. ואולי אפילו בזכות זה שהם שונים מהם. קבלת האחר מעידה על ערכים גבוהים בהרבה מרדיפת השונה כמו שאת ממשיכה לעשות ללא הרף. השתמשת בחוקי הג'ונגל.. כי מוגלי הוא דוגמה למופת.. סבבה.. נשתמש בדוגמה שלך להמחיש את דוגמתי. אולי במונחים אלה יהיה קל יותר להבין. בג'ונגל.. החיות חיות זה לצד זה מי בלהקות ומי כבודדים וכדברייך מכבדות אחד את מרחב המחייה של השני. היכן את עושה זאת באמירות שלך? מילא שאת מחנכת את ילדייך כאוות נפשך.. אבל להגיד לאחרים לחנך על פי דרכך שאיננה ממחישה ולו במעט את כל אותם ערכים שאת שואפת אליהם זה כבר מראה על מודעות עצמית לקויה. לפני כמה וכמה שנים מדינת ישראל ביטלה את החוק האוסר על משכב זכר, כך שעל פי חוק זה דבר לגיטימי לבחור בסגנון חיים שכזה. ולמי שזה מפריע בעיניים שיעצום! עד כמה שקשה לך להכיל ולהבין אנחנו חיים מדינה בראש ובראשונה דמוקרטית ולאחר מכן אם את ממש מתעקשת אפשר להוסיף משהו בסוגריים על צביון דתי וכל זה. בהחלט הורדת אבן מליבי כשאמרת שילדייך נשואים והלכו על פי התבנית שפמפמת להם בראש מינקותם.. מי היה יודע מה היה עולה בגורלם אם הם היו מעיזים ללכת נגד האמונה שלך.. הם בוודאי היו נזרקים לרחובות כמו עשרות בני נוער. ואת חייבת להחליט אם את כותבת בלשון בזכר או בנקבה כי כבר בלבלת אותי. אני כמובן אישה.

לילד מסכן נולד עם פיגור שכלי

ההורים אשמים לילד אובחנה אסטמה- ההורים אשמים הילד סובל מלקות למידה- ההורים אשמים. הילד מאמין וחוזר בתשובה- ההורים אשמים הילד נולד הומו- ההורים אשמים הילד מתבגר כהומו- ההורים אשמים אם את אדם משכיל [למרות שיש לי ניחוש פרוע מי הכותבת....].המחקרים שנכתבו בדיו שחורה בכתבי עת רבים , של עו"ס, פסיכולוגיה, פסיכיאטריה מצאו שאין גורם מנבא להומוסקסואליות. מגדר אינו קשור לנטייה מינית , לצערינו אין ידע ודאי לגבי הגורמים לתופעה כלשונך. הידע הקיים כיום הוא ידע רטרוספקטיבי ולא ידע לקדימה . אם יש מנבאים לנטייה מינית הרי שהם מיושמים על אוכלוסיות של לסביות והומואים ולא להיפך . גבולות הם נושא שהוא עצמו שנוי במחלוקת, פסיכיאטרים בכירים וטובים לילד ולמתבגר נאבקים בפסיכיאטרית אחת ממרכז הארץ שטוענת כנגד כל עמיתיה שכל הבעיות מתחילות ונגמרות בגבולות, אך שיטות הטיפול שלה ידועות ככישלון חרוץ . גבולות זה נכון ומתאים לגילאים מסויימים אך מכאן ועד לאמירה שגבולות הם הפתרון לכל בעיה ארוכה הדרך.... מעניין שאותה פסיכיאטרית המדברת על גבולות, סובלת בעצמה משנאה לשונה ולכן בחוגי פסיכיאטריה של הילד והמתבגר הפסיכיאטרים ממליצים להתרחק ממנה, אני מכיר כמה עו"סים ופסיכיאטרים שמטפלים בפגועי אותה פסיכיאטרית.

gioiamia

New member
לריקי

צר לי להפתיעך אבל עושים תיקונים גם למוח אצל פסיכיאטר, כירורג ועוד כשיש סרטן, שיגעון , הפרעות שכליות למיניהם בעיות התנהגות והרשימה ארוכה. וכאשר אמרת שהילדים שלך אינם חולים בטח התכוונת אינם כסא שצריך שיפוץ אצל נגר ולכן אני מציעה רופא המטפל במחלות לשינוי תפיסת חיים שגויה לתפיסת חיים תועלתנית. לידיעתך, לעולם הגיע בנך/בתך נטולי כל דיעה או נטיה ומה שיצרת הוא פרי הערכים, החינוך וההשקפה עליה גדל הן בקרב המשפחה והן מתוך הסביבה החברתית שלו. המדע דוגל בחינוך מחדש והספרות הרפואית מלאה במחקרים בכל תחום. העובדה שאת משוכנעת שבנך/בתך חיים בשלמות עם מה שהם מעוררת דאגה ומצביעה לא מעט על האחריות למה שהם. הכרתי ילד שנקלע לחברה הומואית וזרם איתם ולא משום שהוא הומו. הוריו לחמו קשות ובדרכים חכמות הצליחו להצילו מהמצב אליו נקלע והסבירו לו שכל אדם עושה טעות וטעויות ניתן לתקן אם תדעו לשים על מאזניים את יתרונותיהם וחסרונותיהם של 2 האלטרניטיבות הקיימות. באשר לעולם טוב יותר אני מעדיפה עולם בו מתקיימים משפחות עם אבא, אמא וילדים מאושרים מאשר עולם בו המשפחות מורכבו מ-2 גברים או 2 נשים נטולי ילדים או עם ילדים שהצליחו לצערי לאמץ ע"מ להרוס את חייהם ולגדל אותם על ערכים שלא מקובלים עליי. ושיהיה גם לך שבוע נעים ומלא מחשבות אם על הנכדים מהם לא תהני אם בשל התמיכה והעידוד של הדבר מתוך אגואיזם. התמיכה לה זוכים ילדים הומואים ולסביות מההורים נובעת מהפחד לאבד את אהבתם ואת הקירבה אליהם ולא דווקא מתוך הדאגה לשלמות שלהם . הקלילות בה את פותרת את הבעיה על מנת להשלים עם מה שיצרת גורמת להמשך תמיכה ועידוד במקום להודות בטעויות ולזעוק "המלך הוא עירום" מבלי לפחד מהתוצאה!!!

נטע לי 38

New member
סליחה אבל gio

כמישהו שמתנגד לכל הקונספט את/ה לא יכול להיות גם הוא וגם היא גם בן 30,וגם עם ילדי נשואים יש דברים שלא הולכים יחד ובכלל הוויכוח הוא חסר טעם ,ואם כל כך לא נוח לך בחברת הומולסבים אז ביי... למה להכנס לכאן? או שאולי המשיכה למקום מעידה על דברים נוספים הסמויים מהעין?

נטע לי 38

New member
שלום לכולכם

שמי אירית יש לי בן בן 19 הומוסקסואל,ילד מדהים. במקביל ליציאה שלו מהארון לפני כארבע שנים קיבלתי עוד תפקיד לנהל את אחד הפורומים באיגי ,פורום שנוגע בבעיות של נוער הומולסבי וההורים שלהם. עם ההורים אין לי קשר, רק עם הילדים שרובם בארון. ויש לי בעיה,קשה לי מאוד לקבל את הההורים שמסוגלים להכות את אותו נער/ה או להשליך אותם לרחוב על בסיס הנטייה המינית שלהם. וככל קשה לי עם חוסר הקבלה של ההורים. אני משארת שזה נובע מכך שהגילוי של הבן שלי לא היווה שום בעיה מבחינתי לא חוויתי משבר או אכזבה או כל דבר דומה. ואני רוצה לקבל עוד נקודות מבט של הורים אחרים,למען באמת אוכל לשקף לילדים הללו את הקשיים של הצד השני. אני אודה ואשמח אם תוכלו לסייע לי ובאופן כללי אני אשמח להיות חלק מהפורום הזה תודה אירית

Yuval Y

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo140.gif

אני שמח לקרוא שקיבלת את בנך בקלות, ואת אף מנהלת פורום באיגי. גם לי, כהומוסקסואל, קשה לקבל הורים שמסוגלים להכות את בנם/בתם ו/או להשליכם לרחוב על בסיס הנטיה המינית שלהם. נראה לי שלעיתים להורים ישנה תדמית מסויימת של הילדים שלהם, וחלקם לא מוכנים לתת לשום דבר לסדוק להם את התדמית - הם ינסו בין אם בעדינות או ביותר לחץ, להתאים את הילדים אל התדמית הראויה, או משום שהם רואים בילדיהם חלק מהם, המשך שלהם - ורוצים בטוב ביותר בשבילם (לכאורה). דבר זה אף לא חייב להיות קשור לנטיה המינית (אם כי נטיה מינית 'שונה' שוברת לחלוטין את התדמית...) באופן אישי, אמא שלי נהגה לגונן עלי (עד היום, למעשה), ואבא שלי ביקש שאף אחד לא ידע עלי (בשלב מסויים גם הבנתי שהוא היה מאוכזב ממני)...

gioiamia

New member
בתגובה לדברייך

התשובה בגוף השאלה!!! הורה שגידל ילדיו בדרך מסוימת או מתוך השקפת עולם מסוימת ואני בטוח שאת מבינה למה הכוונה אינו מתפלא , אינו חווה משבר, אכזבה או כל דבר דומה. כאשר מהצד השני יש הורים שדרך החינוך שנתנו לילדיהם ודרך אורח חייהם הופתעו שיצא להם ילד הומו או בת ליסבית ולכן, בשורה כזו לאנשים אלה היה אכזבה, בעייתית קשה וקשה להשלים איתה. אישית אני חושבת שכבר עם תחילת חינוכו של ילד יש לשים גבולות ולהזהיר מפני תופעות אלו. כן, ילד בן 6 שאימא מבחינה אצלו בעדינות יתרה, תנועות נשיות וכו'... צריך לדעת שהוא בן ולא בת ועליו להתנהג בהתאם ולהבין שאם העניין לא יקבל את הדגשים המתחייבים הסיכוי שילדם יהיה הומו או לסבית קיים . כוונתי כמובן להוציא את הילד מהרכרוכיות שלו והעדינות שלו ולהסביר לו שהוא גבר ושצריך להתנהג כמו גבר כן כך במפורש ועד כמה שזה ישמע דווקא לך כהזוי. אין יותר כפפות משי אלא עבודה אינטנסיבית שתגרה ותפתח ותגביר אצל הילד את פעילות ההורמון הזכרי וחיזוק הצד הגברי שבו אשר עם הזמן מתייצב לנורמליות. התבוננתי שהורים רבים להומואים ולסביות אשר בגישתם החנוכית, בהשקפת עולמם ובתגובותיהם סיפקו לי וללא מעט אנשים תשובה ואף חיזקו את ההשערה בעניין לפיה תופעה זו הנה לא מעט באשמת מי שגידל וחינך. מצטערת על הכנות אבל צריך להודות בטעויות. כשבתי הייתה בגיל 7 היו 2 חברות שתמיד היו יחד לא בגלל שהיה בניהם משהו אלא כגדלו יחד לבת שלי תמיד אמרתי בצורה עדינה הם כמו בן ובת! בכך גרמתי לבת שלי להבין שחיבוקים ונשיקות בצורה מופרזת בין בנות היא מכוערת ולא נורמלית וכן הלאה... לבת שלי היה ברור שבין בנות לא צריכה להיות כאלה ליקוקים וליטופים ושהדבר אף גובל בגועל נפש. אין לתת לגיטימציה לכל דבר ואין לשחק אותה יפה נפש ולהגיד "איזה יופי לראות את החברות ביניהם" יו איזו אהבה וכו'... הצביעות הזו יש בה פגם והרסנית ותוצאותיה לעיתים הגידול לסבית או הומו וכו'... לסביות והומואיזם זה לא מחלה זה פאק בגידול ובדרך החינוך נקודה. בכל אדם יש צד נשי וצד גברי אם רק כל אחד ידע לחזק ולנתב את הצד שלו לכיוונים שלו וחשוב שאצל בעלי האופי החלש והלא ברור שיהיה מי שידע לשים גבולות ולטפל בבעיה כשהיא בחיתוליה. המשך שבוע נעים.

נטע לי 38

New member
ראשית תודה על התגובות

ולgioiamia יש בדברים שלך סתירה של המון מחקרים שנעשו החל מגנטיקה וכלה בהבדלים מוכחים בין מוח של הומלסבי לאדם "נורמטיבי" הבן שלי הינו גיי גברי לחלוטין,וכן לראות את האהבה שלו ושל החבר שלו כבר 3 שנים עושה לי טוב כי היא אמיתית. בכל מקרה תודה על עוד השקפת עולם אירית אה ושאלה האם אני אוכל להשתמש בדברים שלכם למען הילדים שלי מהפורום?

gioiamia

New member
יפה השבת ומעריכה את נכונותך לקבל השקפה אחרת

אני מוכרחה להדגיש את היתרון שבפורומים והוא האפשרות לשמור על אנונימיות. יצוין, שבפני חבריי וחברותיי איני מרשה לעצמי להביע את דעתי כל כך בגלוי בשל התגובות הצבועות כאשר בתוך תוכם הם חושבים בדיוק כמוני. לכן, תמיד ההצגה מבחינה חברתית ממשיכה לצערי הרב וזאת גם לידיעת כל גולש. באשר להבדלים שנתגלו במחקרי הגנטיקה תרשי לי לא להגיב משום שכל העניין הזה עדיין בחיתוליו ומידי יום אנו נחשפים לעוד תגלית ולעוד מחקר הסותר את קודמו. יש גם את העניין שלא פעם נפגשתי עם אנשים אשר הייתה להם נטייה למינם ונמנעו במודע ובשל המוסר החברתי בו הם חיים מללכת עם הנטיות שלהם/ן ודווקא ולמרות הכל בחרו במין השני ולהקים משפחה נורמלית (אישה, בעל וילדים) נכון הם ויתרו על הסיפוק המיני לו יש להם משיכה אך מצד שני גם חסכו לעצמם/ן מלחמה מתמדת (אימוץ ילדים שלא תמיד בשר מבשרם, יחסי עוינות , בושה ועוד...) הנך בהחלט יכולה לעשות שימוש בדברים שימוש למען הילדים שלך בפורום . יש לחזור ולהדגיש שגם בתוך ההומואים והלסביות יש כאלה שמחפשים לחזור לחיים הנורמטיבים ולא מעיזים לעשות את זה בגלל שייכותם לסביבה המיוחדת הזאת והקושי לפרוש ממנה.

פאפי11

New member
אם הבנתי נכון שאת בת אז...

אני מאחלת שתלדי או שילדייך יהפכו ביום מן הימים הומו או לסבית שתלמדי על בשרך את ההתמודדות ואולי תביני שהיית אידיוטית ויהיה מאוחר מידי מכדי להתנצל .נקמה מתוקה א-י-נש-א-א-ל-ה!!!!! אני ובת זוגתי אמהות לתאומים כשיגדלו אשמח שיהיו בני אדם טובים ובאשר לנטיותם לא מעניין אותי רק שידעו כבוד מהו בכל המישורים. מאחלת לך שתקבלי שכל ובינה להבדיל בין טוב לרע ובין עקרונות שיש להתעקש וליישם . יש דברים שלא אבין לעולם אחד מהם זה אנשים שמדברים וחושבים כמוך הלוואי יכולתם להימחק היה לנו עולם טוב יותר .

נשר248

New member
את בן אדם חולה!

תיקון יצטרך ילד שיגדל להורה כמוך ולא אף הומו או לסבית! תטפלי בעצמך!

נטע לי 38

New member
לדעתי ישנם דברים שאי אפשר להתווכח עליהם

דת ,ופולטיקיה, לצערי הומוסקסואליות נכללת גם כאן וגם כאן אחת הבעיות בחשיבה שאפשר לתקן היא, שהילדים שגדלים לאורה יוצאים מתוסכלים. עם תחושת כישלון ,ועם ההרגשה שהם בני אדם גרועים או שהם נידונים לחיים של שקר אני לא חושבת שאפשר "לתקן" ולדעתי בכלל לא צריך לרצות "לתקן"! אני מקווה רק שעם הזמן החשיבה הזו תכחד מהעולם .

למעלה