שלום, כאן איליה.

python 4

New member
../images/Emo47.gifמלכת הנוּל פואה../images/Emo47.gif

תוכתר רישמית ב- 20 לנובמבר, או ברגע שאיליה יצביע, המאוחר מביניהם. עד אז ניתן להצביע. או.. אולי ביום שבת, אחרי המבחן האחרון שלי הסמסטר.. (והאחרון לגמרי בתואר!
)

python 4

New member
מה זאת אומרת על גבי הפורום?../images/Emo12.gif

אני חייב בסה"כ עוד מצביע אחד, שיצביע לאחד משני השירים המובילים.. איליהההההההההה!!
|pliz||pliz||מתחנן||מת|

Friends Freak

New member
בנובמבר../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

תשים את התוצאות פשוט לפני האירוויזיון הבא, במאי. מתאים, לא? נו, באמת... מתי תפרסם? בקרוב?

Friends Freak

New member
נו, ו...?

זה לוקח 4 חודשים?? אני כבר אהיה חיילת חודשיים, ואתה עוד לא תפרסם את התוצאות? חחחחחחחח לא נראה לי.

Friends Freak

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
כזה קורעעעעעעעעע אוי זה טוב.

Friends Freak

New member
../images/Emo99.gif

הייתכן שהוא יפה יותר במציאות מאשר בתמונות מקצועיות??

דרך צלחה!

נשמע כמו איזה שם של עמותה שחולבת כספים - אני מקווה שאתה לא הולך לשנות ניק ולשלוח את הפורום הזה למסחור ולהלבנת הון - וככה כל הודעה שנרצה לקרוא נראה לפני כן אלפיים פרסומת. במילים אחרות: תמשיך לעשות לכולם טוב ובמיוחד לערן (טוב נו הגזמתי קצת:)

python 4

New member
תתחדש לידנושששש!!../images/Emo13.gif

אהבתי. ואל תשכח - hääletama
(זה אני אוהב אותך
באסטונית).

EurO

New member
../images/Emo6.gif חח Tänan../images/Emo70.gif../images/Emo24.gif

ואגב- מה שכתבת זה סקר\הצבעה
Mina armastan sind זה אני אוהב אותך באסטונית

Eurogirl

New member
יהלום אתה אמור להיות ב....לא? ../images/Emo3.gif

מה אתה עושה ליד מחשב?
או שאלו כוחות העל היהלומיים...

מזל טוב לידן../images/Emo70.gif

וואו אפילו בימים הכי "קשים" של סלמה/נינט, לא החלפת ניק למענן. כנראה שהפעם זה רציני

למעלה