שלום, כאן איליה.

איליה.

New member
שלום, כאן איליה.

אחרי יותר משנתיים וחצי שהייתי ניק בתפוז, החלטתי שזה הזמן לפרוש לגימלאות. אני יודע שהייתי ניק טוב ואהוב על רובכם, אולי אפילו הכי וותיק בפורום אירוויזיון, והנקודה מאד התאימה לי לצבע העיניים, אבל כמה אפשר? שנתיים וחצי? נמאס לי איך שאיליה מתייחס אליי, לא מטפח אותי בכלל, לא מתגאה בנקודה שלי. מה הוא חושב, שאם יש לי דם כחול אז אפשר להזניח אותי ככה? אז החלטתי להודיע לאיליה בצורה חד צדדית שאינה משתמעת לשתי פנים, שהיחס הזה לא מקובל עליי. אם הוא מחפש לו מישהו שיכתוב בשבילו בפורום, ימחק בשבילו הודעות ויחסום מציפים, שיסתכל במראה וייתן להשתקפות שלו לעשות את זה ויעזוב אותי בשקט. בכלל השיטה המפלה הזאת של תפוז מעלה לי את הסעיף: אנחנו, הניקים הכחולים, צריכים לעשות את העבודה השחורה? שהשחורים יעשו את העבודה השחורה! תסכימו איתי שזה חוסר צדק משווע! אז איליה ביקש ממני להציג לכם את ההשתקפות שלו, ותהיו בטוחים שזה הדבר האחרון שאני אעשה בשבילו לפני שאני פורש, ואני עושה את זה רק מתוך טוב לב! קבלו את ההשתקפות של איליה.. ההשתקפות שלו תוכחל בפורום כבר בתחילת השבוע במקומי. תסמכו עליי, בתור ניק ותיק ומנוסה, שההשתקפות תעשה עבודה טובה. היא תמחק הודעות ללא רחמים ותהיה הכתובת שלכם לכל בעיה, ממש כמו נתנוש ורוןרון, וכמו שאני הייתי עד עכשיו. איליה מוסר לכם שהוא ימשיך להגיע למפגשי פורום, אבל כדי לכתוב בפורום הוא ישלח את ההשתקפות שלו, והיא זו שתראו פה רוב הזמן. ומלה אישית ממני: תעשו להשתקפות חיים קלים. איליה הפגיש בינינו לא מזמן, ותאמינו לי שכיף לדבר איתה ובכלל היא השתקפות נחמדה. או שבעצם כל הזמן הזה הייתי ההשתקפות של עצמי?

Image of me

New member
שלום ../images/Emo9.gif

נעים מאד, אני ההשתקפות של איליה. איליה סיפר לי הרבה עליכם, אבל תמיד כשהוא גלש בפורום לא היתה לידו מראה, אז אף פעם לא יצא לי להכיר אתכם באמת. נחמד להכיר אתכם סוף סוף

אז אתה דחפת את הנערה מהגשר...

אמרו שמי שעשה את זה הוא "צעיר" ו"לוקה בנפשו"....

../images/Emo6.gif../images/Emo45.gif אגב מה שיפה זה שאיליה.

עדיין המנהל של הפורום וimage of me עדיין לא

Image of me

New member
איזה חמוד ומצחיק אתה ../images/Emo9.gif

באמת איליה סיפר לי שאתה מצחיק.

Friends Freak

New member
ואי, איזה מוזר זה../images/Emo3.gif

לראות את הכינוי "איליה." מושחר... חחחחחח

טליה ג

New member
תתחדש על הניק החדש../images/Emo39.gif

יהיה קצת קשה להתרגל, אבל הרבה אנשים החליפו פה ניקים, ולכולם התרגלנו. אז שיהיה לך בהצלחה עם הניק החדש, ובלי הנקודה המיתולוגית! אולי גם הגיע הזמן שאני אחליף את הניק למשהו יותר יצירתי?

python 4

New member
היי שלום, איליה.!../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif

לא חשוב אם יבוא image of me או image of you (אלבניה, שיר אדיר), אף image לא יהווה תחליף ראוי לאיליה.

python 4

New member
*היה שלום..

מי יתקן את השטויות שלי עכשיו בפורום בלשנות?

Falkon TLV

New member
להתראות אילה , בהחלט הפכת שם נרדף

לפורום...
נקווה שההשתקפות שלך תהיה טובה אלינו גם!!!

sharonv18

New member
../images/Emo6.gif חחחח איזה קרוע אתה איליושה

איזה חמוד ....ההשתקפות חח
אין עלייך חמוד...וברוך הבא לIMAGE OF ME ההשתקפות השניה של איליה ...
למרות שאני לא סובל את השיר...אותך אני אוהף...איליושקה....
דרך אגב זה מארק....אני מתכתב מהמחשב של ידידה שלי :()) BECAUSE IM 17 ONLY ONCE IN A LIFETIME

Friends Freak

New member
אממממ...מזל טוב? תתחדש?

אני לא יודעת בדיוק מה אני אמורה להגיד כרגע... אז מה זה אומר בעצם? שאתה נשאר בפורום עם כינוי אחר, או שאתה עוזב לצמיתות? הסבר את עצמך

ofofofof

New member
חחח גם אני לא הבנתי...

אבל נראה לי שרק כינוי חדש... אז תתחדש איליה! אופיר

למעלה