שלום טליה,אני לא יודע אם את זוכרת..

midiman

New member
שלום טליה,אני לא יודע אם את זוכרת..

אותי,אבל לפני כ-חצי שנה הייתי אצלך בבית עם אשתי,הילדה,ואמא שלי... (כשדני רווה הגיע לעשות לי שחזור בעקבות חוויה חוצגופית שהיתה לי...) בכל מקרה בזמן האחרון אני מרגיש "האצה" בלתי מוסברת בתפיסה שלי את החיים, אני מרגיש התרחבות מאוד מעמיקה בנושאים שעד היום נראו לי שוליים יותר מהדברים העיקריים שבהם עסקתי...(את אולי זוכרת איך נראיתי כשבאתי אלייך-אני בכוונה לא חושף את שמי) כיום-לעיתים,כשאני במצב של רגיעה ואני נותן למחשבות לזרום,כשאני מעלה "סוגיות" רוחניות או חשיבה על תכנים רוחניים אני לפעמים ממש שומע מוסיקה או קולות של אנשים שמדברים, בהתחלה חשבתי שאני מאבד את זה...והופך להיות "קוקו" אבל אז תפסתי שזה תמיד קורה במצב של התרחבות התודעה... הייתי רוצה שתספרי לי קצת על מה שאני עובר (נכון שלא פירטתי יותר מדי) ואולי ניצור קשר מחודש על מנת לקבל מידע נוסף. אני צריך הכוונה או חומר בנושאים שיגרמו לי להבין-ולייצב את המידע ולנתב אותו למקומות הנכונים. בתודה. ש.

Tal_Ya_Tal

New member
בוודאי שאני זוכרת../images/Emo42.gif../images/Emo9.gifmidiman../images/Emo20.gif

אני מאמינה, שכל התודעה האנושית מתרחבת עתה ואנו מסוגלים לחוות מציאות שהייתה ´מוגבלת´ עבורנו קודם לכן. בודאי שאינך נהייה ´קוקו´ אתה פשוט מתקשר ומקבל מסרים. אני יודעת שזה עשוי להחריד לעתים כל אדם ירא שמיים. אך גם הנביאים התחילו כך. בהחלט אוכל להסביר יותר דרך תיבת המסרים או דרך המייל. אני אשתדל להגיע לשם הערב מאוחר, שכן תיכף אני ´צריכה לזוז´. אז להשתמע, ש. וד"ש לאמך ולאשתך. L&L TALYA

Tal_Ya_Tal

New member
היי ../images/Emo42.gifmidiman../images/Emo42.gif לא שכחתי../images/Emo13.gif

מקווה להתפנות לעשות זאת היום (בלי נדר)
L&L TALYA

למעלה