שלום חברים.. I need the blues

Welsh

New member
לא אותו דבר,

אבל לא פחות טוב ולא עם פחות 'נשמה'.

melancholy man

New member
מה שמראה כמה אפשר לסמוך על מה שאני

כותב באחת בלילה
.. תודה על התיקון.

Jflyaway

New member
אלוהים שמלוהים

המקור של T BONE WALKER אוכל את גאי ואת האלוהים לארוחת הבוקר. במקום שני: האחים אולמן בפילמור 1971. אגב BB KING טען שהביצוע הזה של ווקר היה הסיבה לכל שהוא עצמו (קינג) לקח גיטרה ליד לראשונה....

Welsh

New member
וואלה לא מכיר, ייבדק העניין,

ואם BB KING אומר, כנראה שהוא יודע (שלא כמו ביבי אחר...).

melancholy man

New member

Welsh

New member
את המיץ הזה אני אוהב../images/Emo45.gif

פשוט מדהים מה שוואיט וסאן האוס עושים, אבל את מאדי תמיד העדפתי כאן

melancholy man

New member
האמת זה לקוח מבוטלג מעולה

של הסטונס (חלק מהסטונס לפחות) עם מאדי ווטארס, אחד משיתופי הפעולה היותר מדליקים של אגדת בלוז עם רוקרים בריטיים (משהו שבד"כ מתפקשש).

Welsh

New member
עוד שיתוף פעולה שזכור לטובה

הוא של הבחור הזה וצמרת המוזיקאים באנגליה של שנות ה60 וה70, חבל שאין משם קטעים מצולמים, זה משהו שמעניין לראות כמעט כמו שמעניין לשמוע. ד"א, שיתופים לא מוצלחים? אפשר קצת מידע בנושא? שנדע מאיפה להתרחק.

Barmelai

New member
אבחנה מדוייקת

בום בום בום זה הלוז של הבלוז. והקטע הזה שוב מייסר אותי שלא הספקתי לראות את ג'ון לי הוקר מופיע בחיפה באחד מפסטיבלי הבלוז ובירה, לפני שהלך בום בום בום לעולמו. מכל הבלוזיסטים ששמעתי בחיי הוא תמיד היה המכשף הזקן של השבט. ויבורך סנטנה, אגב, על היוזמה של האלבום THE HEALER שהחזיר את הוקר בגדול למרכז הבמה וגם סידר לו שארית חיים נוחה כמו שהיה מגיע לו.

melancholy man

New member
../images/Emo45.gif

Heal me Carlos אני מאידח מודה לסהדי במרומים, שכן ראיתי את ג'ון לי. דא"ג למה הפסיקו את הפסטיבל הזה בחיפה? יצא לי לראות שם כמה מההופעות היותר טובות שראיתי.

למעלה