שלום אני חדש!!

cucumberfreak

New member
שלום אני חדש!!

שלום! אני בן 16 מהשרון ואני גיי (וואו כתבתי את זה בעצמי) כאילו די ידעתי את זה מאז ומתמיד אבל ממש קיבלתי את זה לפני חודשיים בערך נורא בא לי ואני מרגיש שאני ממש צריך לדבר עם עוד אנשים הומוים. אז הנה אני!!! לא יצאתי מהארון למרות שלפעמים אני מתנהג די קמפי. יש רק בן אדם אחד שיודע שאני הומו והיא הבינה לבד (נראה לי היחידה אם גיידר תקין כי אני הייתי מזהה על עצמי) נראה לי שזיהיתי כמה הומוים בבית ספר וכו אבל אני מפחד מוות מלעשות משהו בעניין למקרה שהם לא גיי ואז זה יהיה פשוט איום טוב אז לדעתי שמית הצטרפתי לפורום. אל תשנאו אותי בבקשה ביי!

JonJon9

New member
ברוך הבא

יש איזה משהו שלא כ"כ ברור לי. אתה רשמת: "נראה לי שזיהיתי כמה הומוים בבית ספר וכו אבל אני מפחד מוות מלעשות משהו בעניין". אלו הם אנשים שמן הסתם אתה נדלקת עליהם ואתה רוצה להיות איתם, הלא כן?

cucumberfreak

New member
בדיוק

נכון מאוד. כאילו, אני לא ממש יודע אם מי שחשבתי שהוא הומו באמת הומו או שאני סתם מנסה לשכנע את עצמי שכן בגלל שהייתי רוצה להיות איתו. גם אם הם כן וגם אם הם לא לא הייתי אומר להם כלום כך שזה לא משנה בכלל.

ברוך הבא../images/Emo24.gif

ולכולם זה קורה

א י י ד ן

New member
ברוך הבא!

למה שנשנא אותך?! אתה נשמע בן אדם מקסים... אז קודם כל לפני שאני מתחיל לחרטט לכם בשכל, ברוך הבא לפורום הזה. כן גם לי יש גיידר,זיהיתי הומואים בבית הספר שלי אבל פחדתי לגשת אליהם (בכל זאת עמוק בארון, לפחות מההורים) אחרי שהלכתי לאגודה גיליתי שאותם אנשים שזיהיתי באים לאגודה. היום כשאני עובר במסדרונות אני מקבל חיוכים סמויים מכל ההומואים! דווקא נחמד! ברור שתרצה לדבר עם עוד אנשים הומואים, גם לי זה קרה, באיזשהו שלב צריך להשתלב בקהילה... היום אני מעיד על עצמי שזה רק תרם לי (הלכתי לאגודה) אז אני מקווה שתשתלב פה! שלך, באהבה ולא בשנאה! עידן

א י י ד ן

New member
לודע....

אמממ...נראה לי שיש אתר לאגודה.. יש עוד המון סניפים ברחבי הארץ, תלוי איפה אתה גר

resputin

New member
ברוך הבא! :)

למה שנשנא אותך? זה לא שאתה אוהב חצילים או משהו...

resputin

New member
אתם יודעים שאבי ואני יכולים לחסום

על בסיס זה, נכון? חצילים זה מחוץ לחוק. |רשע|

SarcaSeriouS

New member
למה שלא נשנא אותך? ../images/Emo3.gif../images/Emo6.gif

סתם, סתם. הכול בהומור כמובן. עוד תלמד להכיר אותי... גם אני מהשרון. מאיפה אתה בדיוק? שמח שהצטרפת לפורום זה. וואי, בזמן האחרון יש לנו המון חדשים פה! אתה רואה שאתה לא שונה? אתה לא יכול לדעת מי הומו ומי לא. אישית, אני לא מאמין בטכנולוגיה הגאה, דהיינו: גיידר. לכל אדם יש פיזיות שונה ואי אפשר לפיה לשפוט אם הוא הומו או לא. אני מציע לך שלא לעשות שום צעד נחפז עם האנשים מהבית ספר שלך. פינת האבשלום קור: הומוים כותבים הומואים (ולא בקטע של התנשאות,סתם להעשרת הידע).
שאלה: אתה מתכוון להמשיך לספר לאנשים על נטייתך? איך אתה מרגיש עם עצמך? ולמה שנשנא אותך בכלל? ד"ש.

cucumberfreak

New member
אין ממש כותרת אבל תקראו, כתבתי הרבה

לפעמים כן אפשר להסתכל על מישהו ולדעת שהוא הומו. זה לא תמיד בגלל שהוא "מתנהג כמו הומו" או משהו. פשוט לפעמים אפשר לדעת. אולי אני טועה ואני סתם ממציא ואין לי מושג איך לזהות בכלל. זה גם אפשרות אבל לפעמים אתה מרגיש כאילו אתה יודע וזהו. בתשובה לשאלתך אני לא מתכוון לפרסם את זה לכולם. יש אחת, ידידה נורא טובה שלי שלא ממש סיפרתי לה אבל היא די ידעה ממילא ופשוט לא דיברנו על זה. אבל לפני יומיים, אין לי מושג איך הגענו לדבר על זה אבל די סיפרתי לה והיא הייתה כזה נו ו..? היא טוענת שהיא ידעה מאז שהיא פגשה אותי, לפני שנתיים! שזה הרבה לפני שאני ידעתי. אז כנראה יש דבר כזה גיידר. אני מרגיש די בסדר אם עצמי בסה"ך ואני די מרוצה מהעובדה שאני שלם עם זה. לא יודע איזה סיבה יש לשנוא אותי אני מתאר לעצמי שאין. אולי בגלל שאני כותב את זה בזמן שאני אוכל סלט חצילים? סתם אני לא אבל אני אוהב חצילים ואני גאה בזה!!! אה ודרך אגב אני מאזור חדרה.

למעלה