שלום אני חדש פה.

alongrin100

Well-known member
אתה בתור רווק שמחפש זוגיות אולי כן תרצה אחת שתיקשר
ענבלוש..
במציאות של היום לא בהכרח.
הרבה מאד מהצעירים דוחים היום את הנקודה בה הם רוצים להתחייב/להקשר עד לדקה ה-90, ומעדיפים קשרים קלילים יותר.

in bal1

Well-known member
ענבלוש..
הרבה מאד מהצעירים דוחים היום את הנקודה בה הם רוצים להתחייב/להקשר עד לדקה ה-90, ומעדיפים קשרים קלילים יותר.
ומה נחשב לדעתך צעיר? מה טווח הגליאים?

alongrin100

Well-known member
ומה נחשב לדעתך צעיר? מה טווח הגליאים?
זהו שבמציאות שבה גיל 90 הוא ה-30 החדש גם זה קצת השתבש...
לצערי אנחנו חיים בתקופה קצת משוגעת שבה כל המציאות שהכרנו עד היום השתנתה.
החל מקריסה מוחלטת של מוסד הנישואים ומשפחה , וכל העיסוק האובססיבי שיש היום סביב נושא המגדר.

in bal1

Well-known member
החל מקריסה מוחלטת של מוסד הנישואים ומשפחה , וכל העיסוק האובססיבי שיש היום סביב נושא המגדר.
שאלתי מה טווח הגילאים הנחשב לצעיר.

in bal1

Well-known member
אני כל הזמן חושבת להציע לה שתחשוב על תרומת זרע.רק תחשוב.אם תרצה ילדים בעתיד.עכשיו יגידו שזה מוקדם מדי.
וכמובן עדיף עם בן זוג.

alongrin100

Well-known member
אני כל הזמן חושבת להציע לה שתחשוב על תרומת זרע.רק תחשוב.אם תרצה ילדים בעתיד.עכשיו יגידו שזה מוקדם מדי.
וכמובן עדיף עם בן זוג.
לפני תרומת זרע, תציעי לה הקפאת ביציות.
עד גיל 30 אשה מאבדת כ-70% מהביציות שלה.
תרומת זרע תמיד אפשר להשיג.

in bal1

Well-known member
גם על זה חשבתי.רק היחסים בנינו לא תמיד משהו ויכול להיות אם אציע כאלה הצעות אקבל תגובה לא טובה בלשון המעטה.

alongrin100

Well-known member
גם על זה חשבתי.רק היחסים בנינו לא תמיד משהו ויכול להיות אם אציע כאלה הצעות אקבל תגובה לא טובה בלשון המעטה.
ענבלוש...
אין דבר יותר חשוב מהיחסים עם הילדים שלנו.
גם לי היו תקופות של שפל ביחסים עם הבנות שלי.
השקעתי הרבה כדי שזה יסתדר.
ולמרות כל הדם הרע שהיה, אף פעם לא חששתי להגיד את כל מה שאני חושב לנכון שזה לטובתן.
כי ברגע שאחשוש, אני חוטא לתפקידי כהורה.

in bal1

Well-known member
ענבלוש...
אין דבר יותר חשוב מהיחסים עם הילדים שלנו.
גם לי היו תקופות של שפל ביחסים עם הבנות שלי.
השקעתי הרבה כדי שזה יסתדר.
ולמרות כל הדם הרע שהיה, אף פעם לא חששתי להגיד את כל מה שאני חושב לנכון שזה לטובתן.
כי ברגע שאחשוש, אני חוטא לתפקידי כהורה.
תודה.יודעת מנסה גם להיות אמא טובה אבל גם לשמור מרחק שצריך.

Yakir4179

Well-known member
נשים מעדיפות להכנס טבעי להיריון, פחות יסורים וכו וגם אופציית קבלת מזונות מהגבר שזה עוד הכנסה !

Yakir4179

Well-known member
אם תחיה בנורמות כמו החרדי או דתי לאומי או ערבי או דרוזי , אתה תחסוך הרבה ותתחתן מוקדם וכו

Yakir4179

Well-known member
ענבלוש..
אני חושב שזה תלוי בחינוך ואך רואים את הצד השני מעל 25 כל בחור נורמטיבי ירצה קשר למיסוד, הבעיה היא שהרבה בחורות חוות דברים ופתיחות וריגושים ולבוש וחוויות שמורידות את החשק לקחת אותן ברצינות כאם ילדיי, לכן גם בגלל נורמות החיים כאן ואיבוד מעמד הגבר וחוסר ביטחון תעסוקתי וחברה חומרנית מאוד ורוצה הצלחות במיידי, כל זה גורם לעיכובים להנשא

Yakir4179

Well-known member
אתה בתור רווק שמחפש זוגיות אולי כן תרצה אחת שתיקשר
זה ברור כשמכירים ומרגישים יודעים לאן הקשר הולך, אם הוחלט בראש שזה יהיה קשר לא מחייב עד שימאס אז זה יקרה,אצלי זה קרה שפשוט הייתה תקשורת נכונה שהיא גם שמה לב לאן זה הולך והתאים לה עד שכבר התחילה להרגיש עם עצמה דברים חיבוטי נפש וכו

Yakir4179

Well-known member
אחי התחתן תוך חודש וחצי ללא עבר עם חברות וקשרים זוגיים, אימא שלה ראתה אותו בשכונה שהוא השכיר יחידת דיור והחליטה שהוא החתן וגיששה , ואז הכירו לו כת הבת, לא נתנו להם לישון יחד או לצאת לנופש, היא מהמגזר החרדי הספרדי, ואז הם ההורים תקתקו את הנושא ותוך חודש וחצי מפגש משפחות ומועד חתונה באולם!

בגולה בקהילות היהודיות ההורים היו המתרוצצים לחתן כת הילדים ובודקים ושמים עובדה לילד, הילגים היו מכבדים את ההורים ואת המילה שלהם,כמובן שהיו יוצאים מהכלל

Yakir4179

Well-known member
אחותי בזבזה 7 שנים מגורים עם גיסי המסעדן שהעדיף לנהל 2 מסעדות במקום בית, ברוך השם בערב תחילת מבצע שומרי החומות עם רקטות מעל הראש התחתנו במעדה בגג מימול בחוף הים!
אני תמיד לצערים אומר גג 4 חודשים ולקבוע תאריך לא למשוך זמן, ולבזבז זמן וכסף ומגורים , פה שנתיים בזבזבתי פה שנה ועוד שנה וכו

אההאהה

New member
היי אהלן אני חרדי על כל המשתמע ובתול ואני מחפש את האחת שתגאל אותי מבתולי

למעלה