שלום אני חדש פה.

אישון34

Well-known member
כנראה שלא קראת את הסיבה שאין סקס שנה זה לא מתוך בחירה מודעת שלה יש לה דיכאון זו מחלה לכל דבר.
דיכאון היא מחלה לכו דבר, עם סיבות הגיוניות, לא אחת.

אחת הסיבות היא שלא רוצים את הבעל.

שמבינים שעכשיו יהיה קשה לעזוב כי יש ילד - אבל נגעלים ממנו.
____________________________________________________________________________________________________________________________

היה לי לקוח שאישתו הייתה בדיכאון במשך מעל ל 40 שנים. במוסד פסיכיאטרי.

מי שנמצאת בדיכאון שנה שלמה - צריך לבחון למה הטיפול לא מצליח.

אולי הסיבה היא בסביבה? (אתה).
___________________________________________________________________________________________________________________________

אני רציני במה שאני עומד לומר - תתחיל אתה לקדם את חייך, להתאמן, לרזות, להתקדם בעבודה, ואם הדיכאון נימשך - לחתוך.

אתה עוד צפוי להתפלא כמה היא תחלים יפה אחרי זה.

אישוניאיש.
אם היא לא תחלים לעולם, האם הציפייה היא שעד לגיל 60 תשוב לבקר אותה במוסד בו היא נימצאת?

Gal5872

New member
דיכאון היא מחלה לכו דבר, עם סיבות הגיוניות, לא אחת.

אחת הסיבות היא שלא רוצים את הבעל.

שמבינים שעכשיו יהיה קשה לעזוב כי יש ילד - אבל נגעלים ממנו.
____________________________________________________________________________________________________________________________

היה לי לקוח שאישתו הייתה בדיכאון במשך מעל ל 40 שנים. במוסד פסיכיאטרי.

מי שנמצאת בדיכאון שנה שלמה - צריך לבחון למה הטיפול לא מצליח.

אולי הסיבה היא בסביבה? (אתה).
___________________________________________________________________________________________________________________________

אני רציני במה שאני עומד לומר - תתחיל אתה לקדם את חייך, להתאמן, לרזות, להתקדם בעבודה, ואם הדיכאון נימשך - לחתוך.

אתה עוד צפוי להתפלא כמה היא תחלים יפה אחרי זה.

אישוניאיש.
אם היא לא תחלים לעולם, האם הציפייה היא שעד לגיל 60 תשוב לבקר אותה במוסד בו היא נימצאת?
אז זהו לא היה טיפול עד לא מזמן לא הייתה מוכנה לקבל עכשיו התחילה לא מזמן נראה מה יהיה אבל בנתיים צריך סקס זו גולת הכותרת של הפוסט הזה ולא הדיכאון של אשתי.

אבח"י

Well-known member
ברוך הבא.
רק אומר, שהפורום דכאן איננו פורום שמיועד אך ורק לחיפוש בני/בנות זוג. אבל כיוון שבקשת עצות, אני מניח שאת הידועות מראש אתה מכיר. לא ממליץ לצאת לרחובות, אבל כן ממליץ להיעזר בשירותי טינדר או טלגרם, שם הכל ברור יותר.
וכן, גם כאן.. מי יודע?

Gal5872

New member
אהלן.קודם כל תודה.ולגבי טלגרם יש לך קבוצות ספציפיות שתוכל להמליץ לי?ואשמח להכיר גם פה אם זה למפגשים ואם זה סתם לדבר.

Gal5872

New member
היי לכולם עדיין רלוונטי.מחפש סטוץ עם בחורה ואולי למשהו קבוע.פרטים עליי מעלה.תודה ויום מקסים לכולם.

Gu987

Well-known member
זה יפה שאתה מנסה להצחיק אבל התכוונתי בחורה ולא גבר כי גברים גם פונים אליי.
אתה קצת פוגע, אתה יודע?
למה אתה אומר שאני "מנסה להצחיק"?
מנסה??? רק מנסה???? סתם אני מתאמץ פה???

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
יש לי צרכים ואני גלוי ופתוח ולא מסתיר, להיות במסיבה כזאת ואז לזרום ולהכיר פנויים זה הכי נעים, מאשר אהיה במסיבת שנות ה80 ואהרהר לעצמי היא כן רוצה סטוץ או קשר רציני וכו
ולכן לפעמים בא לי שסביבי יהיו אנשים מיניים גם אם לא יהיה לי מגע איתם מכל סיבה שהיא , העיקר האוירה אני לא מכתיב מה ואך לחיות , שומר על הדרך שלי ועל עצמי זה מה שחשוב
אבל הפוסט והתגובה שלי היא לא עלייך, אייך הגעת לזה?דובר עליו.אתה לא גבר נשוי,אלוהים.

Mescsx

Member
הפסימיות שלך לא תוביל אותך לדרך טובה,כי עצם הציפיה "שפה"תמצא סטוצים או אחר מעוות את מושא הפורום,גם לסטוץ נדרש זמן,בפורום אין הרבה נשים(לפני עשור היה שונה בתכלית)וגם היינו בני 40+🤗,וגם אם היו עדיין,.
אבל ראית , גם דיברנו , אני רואה מה נכתב פה בפורום ולא רואה דרך שזה יקרה , אז למה לי לנסות ולהמתין , וואלה שאלתי וניסיתי , זה לא פסימיות זה בתכלס , אני בנשואים פתוחים ורוצה יחסי מין וזה לא קורה . ולצערי אני רואה את זה בהרבה מקומות , לא מובן לי נשים מה זה משנה להן עם מי הן שוכבות הרי זה חד פעמי זה אותו איבר מין וזהו לא מתראים יותר , בגלל זה אנחנו עולם שלישי הכל פה עובד כמו צב , באירופה שם הכל רץ , אבל מה לעשות אנחנו חיים בארץ

in bal1

Well-known member
אבל ראית , גם דיברנו , אני רואה מה נכתב פה בפורום ולא רואה דרך שזה יקרה , אז למה לי לנסות ולהמתין , וואלה שאלתי וניסיתי , זה לא פסימיות זה בתכלס , אני בנשואים פתוחים ורוצה יחסי מין וזה לא קורה . ולצערי אני רואה את זה בהרבה מקומות , לא מובן לי נשים מה זה משנה להן עם מי הן שוכבות הרי זה חד פעמי זה אותו איבר מין וזהו לא מתראים יותר , בגלל זה אנחנו עולם שלישי הכל פה עובד כמו צב , באירופה שם הכל רץ , אבל מה לעשות אנחנו חיים בארץ
אבל לא כולם כמוך בנישואים פתוחים.אולי יש כאלה שרוצים אבל בן/בת הזוג לא מוכנים.זה לא אומר שאנו עולם שלישי.
זה אומר שאנו מכבדים את בני הזוג שלנו. וגם אם אנו רוצות לא תמיד פשוט.עניין של זמן מקום...

Mescsx

Member
אבל לא כולם כמוך בנישואים פתוחים.אולי יש כאלה שרוצים אבל בן/בת הזוג לא מוכנים.זה לא אומר שאנו עולם שלישי.
זה אומר שאנו מכבדים את בני הזוג שלנו. וגם אם אנו רוצות לא תמיד פשוט.עניין של זמן מקום...
מי שחי חיים טובים עם בת הזוג לא צריך לחפש כלום ככה הייתי 10 שנים ולא זזתי מטר , עכשיו אני נמצא במקום אחר ללא סקס וחום אחרי שיחות והסכמות , אז העלתי הודעה וחיפשתי ולא מצאתי עדיין , עולם קשוח .
ואני מאוד מכבד מה שרשמת ואת צודקת זה לא תמיד פשוט עניין של זמן ומקום ,

in bal1

Well-known member
מי שחי חיים טובים עם בת הזוג לא צריך לחפש כלום ככה הייתי 10 שנים ולא זזתי מטר , עכשיו אני נמצא במקום אחר ללא סקס וחום אחרי שיחות והסכמות , אז העלתי הודעה וחיפשתי ולא מצאתי עדיין , עולם קשוח .
ואני מאוד מכבד מה שרשמת ואת צודקת זה לא תמיד פשוט עניין של זמן ומקום ,
זה מה שאתה רוצה מין חד פעמי? ואם תמצא מישהי ליותר מפעם אחת. לא תהיה מרוצה?

alongrin100

Well-known member
אחי.. אם יש דבר אחד שנשים עושות הייטב, זה לברור את הפרטנרים שלהן למיטה.
הן ממש לא עושות את זה עם כל אחד, גם אם לפעמים זה נראה לך ככה.
ואל תחייה באשליה שבאירופה זה יותר קל ויותר זורם. זה קשה בדיוק כמו כאן.
המקומות היחידים שבהם זה קל יותר הם מדינות עולם שלישי כמו תאילנד וויאטנאם שבהם נשים מנסות לצאת מהחרא שהן נמצאות בו על ידי הכרויות עם תיירים מבחוץ.

Yakir4179

Well-known member
אולי בסטטוס נשואים ניתן למצוא לאורך זמן ארוך מאהבת קבועה וסקס מתמשך, בעולם הפנויות הנורמטיביות אחרי 6-7 הן מתחילות להקשר רגשית או שמרגישות לא נוח עם עצמן

in bal1

Well-known member
אולי בסטטוס נשואים ניתן למצוא לאורך זמן ארוך מאהבת קבועה וסקס מתמשך, בעולם הפנויות הנורמטיביות אחרי 6-7 הן מתחילות להקשר רגשית או שמרגישות לא נוח עם עצמן
ברור שבנשואים.בעולם הפנויות מה פתאום?

Yakir4179

Well-known member
ברור שבנשואים.בעולם הפנויות מה פתאום?
זה תלוי עם הצעירות בעיר הגדולה ואלו שאוהבות לבלות וחברותיות ואוהבות אנשים , יכול להמשך זמן קשר לא מחייב, תלוי בחינוך שלה והפתיחות, אלו שרואות יותר מידי ואם בנטייה הטבעית שלה היא אוהבת מין יתר על המידה , אז גם יהיו כמה במקביל

למעלה