שיר קצר שכתבתי...אנא תגיבו

shabluly

New member
שיר קצר שכתבתי...אנא תגיבו

היא לא: הוא דיבר, היא הקשיבה, הוא נישק והיא,היא לא. הוא התגייס, היא התגייסה, הוא חזר והיא, היא לא. הוא נשאר, היא הלכה, הוא בכה והיא, היא לא. הוא גדל, היא הלכה, הוא זכר והיא, היא לא. הוא התחתן, היא הלכה הוא שכח והיא, היא לא.

vi-TAL-ity

New member
יפה...

אבל בשביל זה לא היית צריכ\ה להיות חשאי וחסוי...
טלי

shabluly

New member
הסיבה לכך שהייתי חסויה...

בדיוק עשיתי שם משתמש חדש ואז נורא מיהרתי ורציתי להספיק לפרסם פה את השיר אז לא כתבתי כלום בכרטיס האישי אבל עכשיו אני מתפנה לעניין....

shabluly

New member
השיר שוכתב... תגיבו בבקשה

אוקיי, ישבתי על השיר עם חברה שלי ושיכתבנו אותו יחד אז הנה השיכתוב: הוא דיבר, היא הקשיבה, הוא נישק והיא,היא לא. הוא הלך, היא אחריו, הוא שב והיא, היא לא. הוא נשאר, היא הלכה, הוא ברח והיא, היא לא. הוא גדל, היא הלכה, הוא קם והיא, היא לא. הוא גדל, היא הלכה הוא שכח והיא, היא לא.

פ ר ה

New member
יפה..

אהבתי את הגירסב הקודמת.. שבהתחלה הוא היה עצוב ואז שכח.., אבל בגירסה הקודמת זה היה כאילו היא מתה... יפה!

Katie16

New member
מקסים ../images/Emo39.gif

אהבתי את שתי הגירסאות אבל הייתי מחליפה את השם!

shabluly

New member
אני גרועה בלתת שמות זה בסדר...

ודרך אני מקפיצה בשביל שעוד אנשים יגיבו, זה לא ארוך...

NeTa G4

New member
../images/Emo42.gifמממ../images/Emo42.gif

אני בעיקרון מאוד אוהבת את הסגנןו, את החזרה.. מה שבשיר שלך ראו בצורה נורא מודגשת, שדווקא ממש הוסיפה לשיר... הקטע שקצת הפריע לי, זה שהרגת אותה באמצע השיר.. לדעתי הבית של זה שיהא לא חזרה צריך להיות האחרון.. כי אז היא יכולה לא לשכוח, עם היא כבר מתה
מספר הבתים באמת מצויין, לא יותר מדי ולא פחות מדי... לא נתת כל כך רקע על הדמיות ופשוט תיארת סיטואציה מסויימת. שכל בן אדם, יכול להבין אותה איך שהוא רואה את זה... (גם אני לרוב עושה ככה, בטעות) השיר מאוד יפה...

למעלה