שיר לאמא

מזלונה

New member
שיר לאמא

מחפשת שני שירים: הראשון, שיר מבת לאמה. השני, שיר לזוג לכבוד יום נישואיהם. רעיונות, anyone?

גנגי

New member
כן.

"אמא" של ריקי גל ו"לא דיברנו עד על אהבה" של מתי כספי ומזל"ט ליום הנישואין של ההורים!

shellyland

New member
אילו יכולתי הייתי עוקרת אותך מליבי?

לאמא הזה של ריקי גל התכוונת?

המוזרה

New member
לטעמי זה לא בדיוק

עניין של שונאים - סיפור אהבה, אלא בת שקודם מוציאה את הקוץ ואחר כך משלימה עם הצלקת "אילו יכולתי הייתי חוזרת אלייך היום"

אמא

"לתמונת אמא" של לאה גולדברג; "דמעת אמא שלי" של תרצה אתר; לזוג "בין שני לבבות" של שייקה פייקוב; "אנחנו בינתיים" של שמרית אור; וכמובן "שניים זה תמיד ביחד", יצירת המופת החדשה.

shellyland

New member
לתמונת אמא

שיר הצמרמורת האולטימטיבי. נוגע בי בכל פעם. ותדעי: זה שעזבני היה יקר לי ממך ולא תשאליני: מי

adipo

New member
זה השיר שאני לומדת לבגרות...

בין היתר שלי- את בטוחה שבשיר "אמא" של ריקי גל מופיעה השורה "הייתי עוקרת אותך מליבי"? לא זכורה לי אחת כזו...

adipo

New member
לתמונת אמא

לתמונת אמא\ לאה גולדברג תמונתך כה שלוה. את אחרת: קצת גאה ונבוכה על שאת – אמי. מלוה בדמעה ובחיוך מותרת ומעולם אינך שואלת: "מי"? לא תמהת, לא רגזת, עת באתי אלייך מדי יום ביומו ואמרתי: "תני!" את הכל הבאת לי במו ידייך רק מפני שאני – אני. ויותר ממני את היום זוכרת את יגון-ילדותי, ונפשך כבר פתרה: עת תבוא אליך הבת הבוגרת, היא תביא את יאוש תוגתה שבגרה. כן, אבוא רצוצה ולא אשאל לשלומך. לא אבכה בחיקך, לא אלחש: "אמי!" את תדעי: זה זעזבני היה לי יקר ממך ולא תשאליני: "מי"? מצטערת שזה לא מנוקד...

shellyland

New member
לא ראיתי שהקדמת אותי ../images/Emo4.gif

בכל אופן - את הניתוחים של השיר הוספתי בשבילך. הם די פשטניים ורחוקים מלהיות מבריקים, אבל אולי יעזרו לך.

shellyland

New member
בטח

לתמונת אמא - לאה גולדברג תמונתך כה שלווה. את אחרת: קצת גאה ונבוכה על שאת - אמי. מלוה בדימעה ובחיוך מוותרת ומעולם אינך שואלת "מי?" לא תמהת, לא רגזת, עת באתי אליך מדי יום ביומו ואמרתי "תני!" את הכל הבאת לי במו ידיך רק מפני שאני - אני. ויותר ממני היום את זוכרת את יגון-ילדותי, ונפשך כבר פתרה: עת תבוא אליך הבת הבוגרת, היא תביא את יאוש תוגתה שבגרה. כן. אבוא רצוצה ולא אשאל לשלומך. לא אבכה בחיקך, לא אלחש "אמי!" את תדעי: זה שעזבני היה לי יקר ממך ולא תשאליני: "מי?"

המוזרה

New member
ליום נישואין

אהבה בת 20 - פשוט קלאסי אני מבכרת את הביצוע של יוסי בנאי, הוא אמין יותר, אבל לא בוחלת גם בדוד ד'אור.

lexigali

New member
שיר האמא האולטימבטיביים בעיני:

1. בואי אמא 2. אמא יקרה לי וגם: על הדרך עץ עומד

למעלה