שיר חדש !?!?!?!

arkadima

New member
שיר חדש !?!?!?!

שלום רני מחפש שיר חדש של בריטני ספירס.שיר חמוד כזה, קצבי נראה לי מיקס או משהו מהדיסק החדש של המיקסים. שיר ממש יפה . תודה מראש

שלום לך...

אתה בטח מתכוון לשיר And Then We Kiss
חג שמח!

נצל"ש , תמונות חדשות מה-6.4

ובכן משפחת ספירס היקרה יצאה לחגוג את יום הולדתה הקרב של ג'ימי לין ספירס , ואת זכייתה בפרס על המשחק שלה בזואי 101 Favorite TV Actress award at the 19th annual Kids Choice Awards אה כן אחרי נסיונות רבים וכושלים לא הצלחתי להעלות את התמונות לתפוז , וגם לא הצלחתי ליצור קישור לחיץ אז פשוט תעשו העתק הדבק
http://www.britneyalbum.com/categories.php?cat_id=1146 Have Fun

Outrageous girl

New member
../images/Emo41.gifפאריס הילטון כתבה על בריטני../images/Emo13.gif

באתר שלה. (היא מנהלת את האתר) http://www.perezhilton.com/ Okay, so it's not really a big secret: we love Britney Spears! Yeah, we also love to playfully rib Brit Brit, but we've been fans of her since day one and we own every one of her albums, except the remix one, of course. Now, Miz Spears is back in the recording studio and has just released a 50 second snippet of a new song to her fan-club members. And, you know what?? We fucking LOVE it!!! Not one of her traditional uptempo numbers, the new song is one of Britney's very pretty ballads, but this one has a bit more grit and - a departure - acoustic guitar. It seems the new mom has actually dug deep and is putting herself out there in her music. We can't wait for the new album, bitch!!! Click here to listen to almost a minute of new music from Britney Spears! ותסתכלו מה היא עוד עשתה חחחע קרועה
(היתה מתה
)

Shiri from the block

Active member
שתתפגר../images/Emo113.gif (לאו דווקא קשור לנושא הזה, פשוט כל פעם שאני שומעת את השם שלה זה עושה לי רע)

חמודה../images/Emo9.gif פירגנה לה../images/Emo9.gif

הקטע עם הכוכב היה מצחיק
אבל כמו שאמרת הייתה רוצה , ומוזמנת לחשוב . היא כנראה גם שמעה מה שבריטני אמרה על זה שהיא גילתה מחדש את הקול שלה , כי בדרך עקיפה היא דיי התייחסה לזה במה שהיא כתבה
היא ממש מצחיקה , גם בסדרה של החיים הפשוטים היא וניקול ריצ'י זיווג משמיים חחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחח../images/Emo6.gif כן היא לא משו

חכמה , והיא כל הזמן מדברת שטויות , אבל עדיין להיות טיפש מצחיק מאשר טיפש טיפשי
חחחחחחחחחח ( שזה מה שאני כרגע חחח )

גזניוס

New member
אתם לא רואים שהכתובת של האתר

זה.. פרצ הילטון?! חח זאת לא פריס הילטון..

Im Not Dead

New member
זה ל-א פריס הילטון =/

זה סתם איזה מסכן בן 40 שעשה אתר כזה אה וד"א הוא גם פרסם כתבה על זה ששון פרסטון זה הילד הכי מכוער שהוא ראה אי פעם עם תמונות שלו..

Outrageous girl

New member
ככה כותבים פאריס הילטון באנגלית../images/Emo4.gif

ואני נכנסתי לאתר הזה אחרי שהיא פירסמה בערוץ E אותו
(דרך אגב נכנסו לאתר הזה 4 מיליון איש השבוע, אתה רואה סיבה טובה שיכנסו לאתר "מעריצים" של פאריס 4 מיליון איש בשבוע?) וכן היא חושבת שהוא מכוער בסבבה שלה
לדעתי הוא שמנמן מתוק וחמוד

גזניוס

New member
זאת לא היא..פאריס רושמים ככה-

paris hilton ושם רשום peres hilton או משו כזה..

Outrageous girl

New member
../images/Emo41.gifו גם..לינדזי לוהן על בריטני!../images/Emo13.gif

i kno i posted one of brooke hogans to but its cool to see people supporting ----In Freaky Friday, you switched bodies with Jamie Lee Curtis. If you could change bodies with anyone in the world, who would it be? Britney Spears. Some girls say, "Oh, I don't like her," but you know they do. How can you not like Britney Spears? --- מתוקה

xtina 4 ever

New member
לא רושמים ככה "פריס" באנגלית../images/Emo210.gif

כותבים Paris Hilton וכל מה שכתוב שם-בולשיט! לא היא רשמה את זה=]

למעלה