שירשור טעויות בשירים של היהודים...

avvivit

New member
שלי../images/Emo184.gif

"אם היה לי קצת מוח לא הייתי מפכר...מצטער"
פשוט מתחבר "כמו ששכחת אותי עכשיו תכפיל במיליון בהתחלה תוסיף 6 תעשה תחשבון זה המון!"
משפט חזק... "ששכחת אותי.." מה שאני הבנתי שהיא אומרת על אלוהים כמו שהוא שכח אותה עכשיו שיפיל פי מיליון ויסיף 6 (6000000) שבעצם הוא שכח את ה-6000000 יהודים בשואה.. שמישו יתקן אותי אם אני טועה

avvivit

New member
רק עכשיו אני שמה לב../images/Emo184.gif

שמתי אתזה בשרשור הלא נכון

זה בתמונות...../images/Emo96.gif

גם אני בפעם הראשונה חשבתי בחולות...זה נשמע הגיוני... אבל כשמחברים את זה למשפט אז תראו... כבר שחכתי מזה להביט קדימה ושקעתי בתמונות שמאחור כשכולם רצים מתים כבר להגיע אני עומד בתור זה יותר הגיוני עכשיו אה?? בתמונות=עבר להביט קדימה=עתיד לרוץ קדימה= להתקדם, להמשיך הלאה עומד בתור= תקוע עכשיו, בזיכרון, לא מתקדם אוו איך פתאום הכל מסתדר??

yuli c

New member
אני לא אמינה...

בקשר לעוד ארון אחד- "ואם אני באמסטרדם הולך" כשאמרתי לחברה שלי שחשבתי שזה "ואם אני מכאן סוף סוף הולך" היא אמרה שאני דפוקה לגמרי
ואיך בכלל הגעתי לזה אני שמחה שאני לא היחידה... ואת צודקת באמת הם לא שרים ברור בייחוד תום. :)))

למה דפוקה לגמרי??

את ממש לא יחידה גם חברה שלי חשבה שזה "מכאן סוף סוף הולך" זה נורא הגיוני. לדעתי הם משקיעים קצת יותר מידי בלעשות קול כזה יו נוו גראנג'י כזה, לנסות לשיר בסטייל- ולא שלא יוצא להם פשוט יותר חשוב שנבין מה הולך שם!

yuli c

New member
כן אה...

עכשיו כשהעליתי את הנושא גילית שאני לא כזאת דפוקה
אני רואה שהרבה אנשים חשבו שזה "ואם אני מכאן סוף סוף הולך"...

שמיקי

New member
חחחחח...

אני.... עוד ארון אחד: "אם אניבאמסטרדם הולך..." ואני חשבתי: ואני מכאן סוף סוף הולך ו.... "ומי אני שגוף באדמה נשאר..." ואני חשבתי: ומי אני שהגוף באדמה נשמר... אלה:"קורא לה אלה אני שוב..." ואני חשבתי:קורא לה אלה מישהו.... עידן האלוהים: "שלוש דתות..." ואני חשבתי: שלוש דקות... אוקצור יש עוד מלא אני בטוחה אבל אנ'לא זוכרת...

yuli c

New member
חחחח

עידן האלוהים- "שלוש דתות..." אני חשבתי שזה דלתות מאיפה הבאתם את ה"דקות"?? וטוב לדעת שעוד אנשים חשבו שזה "ואם אני מכאן סוף סוף הולך" במקום "ואם אני באמסטרדם הולך" כי חברה שלי לא בינה איך הגעתי לזה...

adidush666

New member
...

יש הרבה אמנם אבל אני לא זוכר..מה שאני כן זה: "ואם יש שם אל אחד אז אנ'לא יודעת כמה,עוד לילות אסבול לבד..."-הימים שלנו "בסוף חתכה עם הסכין ת'זין ואיך שהוא צהוב"
אינטרמת חחחח...תשמעו טוב טוב זה באמת דומה "מחכים לעתיד העבר מזמן מת..."-פעמון מלחמה טוב יש עוד אין לי כח ביי

adidush666

New member
אופס חחח

אני התכוונתי לרשום שחשבתי שזה... "עוד לילות אספור לבד..."-חחח לא חשוב

בזמן שלך יש לי תמיד טעויות

ובעוד מלא שירים גם חלק שנכתבו פה:) אבל אני אחת שממציאה מילים ככה שזה דיי ברגיל

1Just Me1

New member
וואוו יש לי אותם טעויות....

חשבתי שזו רק אני איזה מאאגניב!
גם לי בפעמון מלחמה "העבר מזמן מת"
בעוד ארון: מלא מלא זמן הייתי בטוחה "ואם אני מכאן סוף סוף הולך" זה ממש נשמע ככה.
ועידן האלוהים: "מרב פאנטים אף אחד כבר לא בורח" בהתחלה לא הבנתי את המשפט ואחרי שאמרו לי שזה משהו עם פאנטים אז שרתי "מהפאנטים אף אחד כבר לא בורח"..ועד עכשיו עוד לפעמים מתבלבלת..
באלה: " אני שוב.." אני שרתי "אני פשוט" וואלה יש עוד מלא..לא זוכרת כרגע

marv

New member
חחח..לי הייתה רק טעות אחת..

חוץ מאלה שלקח לי זמן וריב עם המון אנשים להגיע למסקנה שמדובר ב"קורא לה אלה -אני שוב..".. בשורה (באינטרמת)"ואם אני באמסטרדם הלכתי"...חשבתי המון זמן שהוא אומר "ואם אני,מאכזב ת'מולדת"...חחח...קרוע..אבל אם תנסו לדמיין את זה תבינו אותי...:\..

למעלה