שירשור היכרות
הפורום זקוק לזה

Im Lost In Hell

New member
שירשור היכרות ../images/Emo36.gifהפורום זקוק לזה

אז ככה לדעתי בפורום הזה יש הרבה אנשים מדהימים
אני בד"כ לא נוטה להגיב הרבה עמכם ה-
אבל יש פה אנשים מוכשרים מאוד
לדעתי יש פה קצת בעיה..
לא כולם מכירים פה את כולם..
אני הגעתי לפה בעיקרון כי אני כותבת הרבה..
ואני מאמינה שרובכם הגעתם לפה בגלל זה..
אבל אם לא ננסה להכיר אחד את השני ואם לא נדבר על דברים אחרים חוץ משירים וסיפורים לא נגיע לשומקום...
לדעתי פורום בלי הודעות אוף טופיק או איך שאתם לא קוראים לזה זה לא פורום כי פורום זה קבוצה של אנשים, לרוב הפורומים יש כותרת מסויימת אבל אם נשאר תחת הכותרת ולא ננסה לפרוץ ת´מסגרת נישאר תקועים בריבוע..
זה מאוד לא בריא אז הנה אני התחיל:
אני לירז חפץ
אני מחולון
באוקטובר יש לי 18
אני כותבת שירים כ-5 שנים בערך..
הסיפורים הגיעו מאוחר יותר בערך לפני שנה וחצי..
אני מאוד אוהבת לשמוע מוזיקה
אני אוהבת ללכת להופעות רוק
בעיקר רוק ישראלי אביב גפן
אני מאוד אוהבת לדבר עם אנשים ולהכיר חדשים וזהו..
לירז

BlackRose

New member
חשבתי על זה...לפני הרבה זמן../images/Emo141.gif

והחלטתי לוותר...
קוראים לי דניאל קדם.
אני בת 14.
אני מחיפה.
אני כותבת סיפורים כבר 3 שנים, למרות שהתחלת דרכי הייתה לפני חמש שנים אבל זה לא היה רציני במיוחד.
אני מחוברת למוזיקה כמו אינפוזיה, אני שומעת קצת מהכל, אבל הדבר שאני הכי נהנת ואוהבת לשמוע זה רוק/פאנק ישראלי-אביב גפן במיוחד, מוניקה סקס, כנסיית השכל, היהודים וכנהלאה´ וכנהלאה´. אני שומעת גם שירי נוסטלגיה ופופ...אבל בפופ אני מאוד בררנית, הקיטשיות בד"כ מפריעה לי, אני מהאלו שמעדיפים את נירוונה על בריטני.
אני אוהבת לדבר בטלפון, להכיר אנשים חדשים ולפתח את זה לחברויות ארוכות, אני אוהבת לרקוד ולשיר (הייתי חברה בלהקה הרישמית של חיפה בעבר), אני אוהבת להיות עם חברים, אני אוהבת חיות, כלבים בעיקר ואם נצמצם את זה אז במיוחד כלבים גדולים, בוקסר הוא הסוג המועדף עליי. אני מנסה להיות אופטימית למרות שבתקופה האחרונה מאוד קשה לי...בגלל זה אני גם כותבת הרבה לאחרונה, מנסה להוציא את הצער והכעס שיש בתוכי. אני מתנדבת בנוער לנוער, בעתיד אני אענה לשיחות טלפון אנונימיות, אני מתכוונת להתנדב במד"א בעתיד, כרגע אני מאמינה שאני קטנה מדי. אני יכולה לספר על עצמי ארוכות אבל אני בספק אם מישהו החזיק מעמד עד עכשיו, אם בכלל התחיל לקרוא מלכתחילה... אז נקצר כאן.

Im Lost In Hell

New member
אני החזקתי מעמד..../images/Emo8.gif

שמחתי לקרוא הכל..
שמתי
שיש לנו הרבה במשותף..
אני גם מאוד מאוד אוהבת חיות בעתיד אני מתכננת ללמוד רפואה וטרינרית
ברגע שאסיים צבא
שתינו אוהבות את אביב..
את הולכת גם להופעות
וחבל שוויתרת אז..אבל לא נורא ננסה את זה עכשיו
לירז

BlackRose

New member
רק בשלושה חודשים האחרונים../images/Emo141.gif

שלושה חודשים וחצי בעצם, רק אז התחלתי לשמוע אביב גפן, לחרוש על אביב גפן ואני לא יודעת...פתאום זה כלכך התאים לי, כלכך התחברתי למילים, למוזיקה, למסר שהוא מנסה להעביר ולא כולם רואים אותו... זה כנראה יישמע מטומטם אבל...לא הרגשתי כלכך רע כשבכיתי לרקע הדיסק של אביב גפן, אולי לדעת שעוד מישהו בוכה ובבאסה כמוני? ואפילו יותר גדולה? נורא רציתי ללכת להופעה של אביב ב13, תיכננתי ללכת עם ידיד שלי הוא קנה כרטיסים...אבל יומיים לפני ההורים שלי החליטו שבגלל המצב הבטחוני הם מעדיפים שאני לא אסע...והבנתי אותם איכשהו ולא התווכחתי... אז הוא נתן את הכרטיס שלי למישהי אחרת...=/ לא כעסתי, שמחתי לשמוע חוויות ממנו. למרות זאת ההורים שלי הסכימו שאני אסע לניצנים ביום האחרון עם בן דוד שלי (שהוא יותר גדול ממני אז הם מרשים), חברה שלי ועוד איזה 20 חברים שלו... אבל בסוף זה יצא בדיוק כשהייתי בתורכיה...אבל בהופעה הבאה. =)

Im Lost In Hell

New member
סבבה ../images/Emo8.gif

המוזיקה של אביב כל כך חודרת לנשמה..
לא הרבה יודעים להעריך את העומק והמשעמות של השירים שלו.. אבל אולי עדיף ככה .. לירז בכל אופן אם בא לך 100806416
האיי סי שלי..

BlackRose

New member
אמממ ממנטו מורי-../images/Emo141.gif

את כתבת שזה "זכור למות" זה לא ´זכור את המוות´?

וול ../images/Emo57.gif

|רון| אני אור רוט |רון| מבית חנניה. סוף העולם וימינה בפניה הראשונה. |רון| בספטמבר חמש עשרה. בעשרים ותשע בספטמבר. |רון| כותבת בערך שנה. |רון| אני כותבת בעיקר פאנפיקים ואם לא פאנפיקים אז רק פנטזיה. אני מאוד מאוד אוהבת פנטזיה הומוריסטית (טרי פראצ´ט סטייל). |רון| מאוד מאוד אוהבת מוזיקה (שירי סיקסטיש-סבנטיז, שירים ישנים בעברית, שירים ממסרטים מצוירים [שתדעו שלסרטים מצוירים כותבים בדרך כלל את השירים הכי טובים] ושירים מסדרות אנימה [יפנית רולז!]), לקרוא, לקרוא עוד קצת, אנימה (מנגה לא ממש. אני אוהבת כשזה זז). לנגן באורגן, לבהות בחלל, בנות גילמור (חוץ מזה, מה זה טלוויזיה? רק סרטים במחשב) ואר.... זהו.

Im Lost In Hell

New member
היי אור ../images/Emo13.gif

תגידי את יודעת אולי מה זה השיר פתחיה של בנות גילמור
שנים אני מחפשת אותו בכל אופן.. נעים מאוד אני לירז

BlackRose

New member
גם אני חיפשתי אותו../images/Emo141.gif

בכל הדרכים האפשריות... לפחות מצאתי את השיר פתיחה של דוסון =)

תיפי

New member
בית חנניה../images/Emo60.gif

זה לא בגבול בין גליל עליון וגליל תחתון? זה מופיע במסכת שביעית נראה לי. או שאני טועה?

ganooov

New member
אני פיזרתי בפורום הרבה

מידע עלי בכל מיני הודעות (למעשה, רק השם שלי נשאר חסוי). אני נגד שירשור היכרות. וגם בעמוד הזה והקודם יש כמה הודעות שלי עם פרטים עלי.

BlackRose

New member
אבל בעצם...../images/Emo141.gif

הבחירה הדתית שלך, או זאת שנולדת וקיבלת אותה כמובן מאליו כמקרים מסויימים, לא אומרת עליך כלום...חוץ מזה שאתה מקיים כמה מצוות שאנחנו (החילוניים) לא מקיימים או שם דגש לדברים שאנחנו לא מתייחסים בעומק מחשבה. זה לא נראה לי פרט ´משמעותי´ עליך, על חייך... כי בסכ"ה כמו שכתבתי מקודם, החילוניים והדתיים לא כלכך שונים, כמעט ולא שונים ויכלו להיות זהים אם היו רוצים אך העדיפו שלא מלכתחילה. אולי זאת רק אני שלא רואה שוני משמעותי...או מעדיפה שלא לראות.

ganooov

New member
אני יכול להסביר לך כמה דברים:

א. אני דתי בדרכי, ואני לא מקבל כלום כמובן מאליו. ב. תתפלאי כמה זה אומר עלי...

ganooov

New member
תעשי חיפוש מתקדם

ותדעי כמעט כל פרט (למעט כאלה שרק דניאל יודעת).

למעלה