שיעורי פילטיס.

the mush

New member
שיעורי פילטיס.

אני מעוניינת להתחיל שיעורי פילאטיס, ויש לי ידע קטנטן לגבי זה. אשמח לדעת, כמה פעמים בשבוע ממומלץ לי לעשות בשביל שזה יהיה אפקטיבי? [כי למשל, מיניסיון אישי- בבלט קלאסי [לא שזה קשור] צריך לעשות כל יום בשביל שזה יהיה אפקטיבי] בנוסף, מה המחיר בערך? והכי חשוב- איך אני יודעת שהמורה טובה? המקום על איכות טובה? ולא סתם מזיינים לי בשכל וגונבים ממני כסף? תודה מראש!

טלי93

New member
דרור רז- המלצה על רשת מקצועית

שלום, שמי אורלי אורן ואני המנהלת המקצועית של "דרור רז המרכז הישראלי לפילאטיס"- רשת מכוני הפילאטיס הגדולה והמקצועית בישראל. שיטת הפילאטיס הינה שיטת אימון המתאימה עצמה בשל מנעד תרגילים רב לכול רמה, כושר גופני וגיל : החל מגיל 5 ועד בכלל... אני ממליצה בחום לצלצל לאחד מהסניפים שלנו ע"י הטלפון הארצי, לבחור את הסניף הקרוב למקום מגורייך ולהגיע אליו. בסניף ייקבע לך שיעור ניסיון, עם מקסימום 3 משתתפים, אבחון ע"י דרור רז- פיזיותרפיסט מוסמך- מומחה לשיטת פילאטיס ותוכנית אימונים המתאימה לך בלבד. במידה ותמצא בעיה גופנית המגבילה אותך, נמליץ לך על תוכנית טיפולים עי דרור רז ותוכנית אימונים משולבת אשר תענה על צרכייך. בהמשך תתאמני עם מיטב המורים, בקבוצה קטנה, עם מכלול המכשירים כמו גם פילאטיס רצפה ותעברי מאימון מתחיל לבינוני ולמתקדם. בנוסף, מומלץ להתאמן מינימום 3 פעמים בשבוע. אשמח לעמוד לרשותך, אורלי אורן- טל' ארצי 730 500 1599

p u s h u p

New member
חשוב לבדוק

מה הכשרתו של המורה ומי הגוף שעומד מאחוריו, אפשר לבדוק האם יש לו רקע נוסף בחינוך גופני, פזיותרפיה וכ"ו... רקע שכזה מוסיף לרמתו המקצועית של המורה.שיעור מכשירים בודד עולה בערך 50 ש"ח ומכאן תעשי מכפלה של עלות מנוי חודשי, שיעורי רצפה עולים בד"כ פחות משום שאין צורך במכשיר וניתן לקיימם כמעט בכל מקום, בשיעורי רצפה יש בד"כ יותר מתעמלים. המלצה שלנו- כנסי לשיעור נסיון(לרוב ניתן להכינס ללא תשלום), בחני את רמת המורה והאם נוח לך לעבוד איתו.

למעלה