לו"ז 389 ולו"ז 421>>>
ראשית, גם 389 וגם 421 יבצעו קישור בין תל אביב וראשון לציון לערד. לא זוכר אם 421 יבצע קישור גם בין ערד לים המלח ולהיפך, אם כי סביר לחלוטין שכן.
 
קו 389 מערד לתל אביב ביום חול: 6:15, 8:15.
קו 389 מערד לתל אביב ביום שישי: 6:15, 8:30, 12:30
קו 389 מערד לתל אביב ביום שבת: 18:00,21:00.
 
קו 389 מתל אביב לערד בימי חול: 18:00, 20:00.
קו 389 מתל אביב לערד בימי שישי: 12:00, 13:30, 15:00
קו 389 מתל אביב לערד בשבת: 21:30.
 
קו 421 לתל אביב בימי חול: ב13:30 (משוער) מים המלח וב16:30 (משוער מים המלח). לא זוכר אם הוא מתחיל בעין גדי או במקום אחר.
קו 421 לתל אביב ביום שישי: 13:30 (משוער מים המלח).
קו 421 לים המלח בימי חול: 9:00, 12:00.
קו 421 לים המלח ביום שישי: 9:00
לו"ז 389 ולו"ז 421>>>שינויים בחלק נכבד מקווי הדרום החל מה4.9, פתיחת כביש 6.
ב4.9 יפתח חלק מכביש 6 דרומה בשני כיווני הנסיעה (כל כיוון יפתח עד איזור מסויים).
תחנות האוטובוס הנוכחיות על כביש 40 בצומת בית קמה - מבוטלות. התחנות עוברות לתחנה בה עוצר כיום קו 371 בכיוון הנסיעה לראשון לציון (ליד הכיכר). הקווים יעצרו בתחנה זו בשני כיווני הנסיעה (תהיה הפרדה בין כיוון צפון לכיוון דרום).
קווים שלא ירדו לבית קמה: 367,368 (כדי לשרת את קרית גת טוב יותר) והקווים המהירים ליעדים שונים ברחבי הארץ.
כמו שנכתב בפורום, יכול שינוי גם בקו 389 ובעתיד גם בקו 550. קו 389 לא יעצור יותר בכניסה ללהבים (עובר לכביש 6 שעוקף את להבים). 389 יעצור בצומת דבירה ומשם ימשיך ישירות לראשון לציון, ירד במחלף הראשונים ויחזור ל431 לתל אביב. יגיע אך ורק למסוף 2000.
תעריף הנסיעה ב389 ישאר באותו המצב (למרות העיוות שקיים בהגעה מערד לדבירה - 39.50 ש"ח, כמו לתל אביב... ולמרות שללהבים מדובר ב31.50). זה בטיפול.
צומת דבירה הופך להיות נקודת מעבר קווים, בעיקר עתידית. בעתיד ככל הנראה שיכול שיפור בהגעה מבית קמה לירושלים באמצעות קו 494.
ראשית, גם 389 וגם 421 יבצעו קישור בין תל אביב וראשון לציון לערד. לא זוכר אם 421 יבצע קישור גם בין ערד לים המלח ולהיפך, אם כי סביר לחלוטין שכן.
 
קו 389 מערד לתל אביב ביום חול: 6:15, 8:15.
קו 389 מערד לתל אביב ביום שישי: 6:15, 8:30, 12:30
קו 389 מערד לתל אביב ביום שבת: 18:00,21:00.
 
קו 389 מתל אביב לערד בימי חול: 18:00, 20:00.
קו 389 מתל אביב לערד בימי שישי: 12:00, 13:30, 15:00
קו 389 מתל אביב לערד בשבת: 21:30.
 
קו 421 לתל אביב בימי חול: ב13:30 (משוער) מים המלח וב16:30 (משוער מים המלח). לא זוכר אם הוא מתחיל בעין גדי או במקום אחר.
קו 421 לתל אביב ביום שישי: 13:30 (משוער מים המלח).
קו 421 לים המלח בימי חול: 9:00, 12:00.
קו 421 לים המלח ביום שישי: 9:00