שימוש גס בנפגעי הטרור

נורית36

New member
שימוש גס בנפגעי הטרור

מצד ועד הכבאים בחיפה אני מצרפת כתבה מתוך פורום כבאות בתפוז

דן צ

New member
תודה שהבאת זאת לידיעתנו והאמת?

זה לא חדש, המון גופים עושים מסחרה על חשבון נפגעי פעולות האיבה, דבר שכואב לא רק לנפגעי םעולות האיבה אלא גם לכל מי שדעתו צלולה. האם להאמין שהכל באמת נעשה בתום לב? האם לצחוק או לבכות כאשר נאמר שבסך הכל מדובר ב 530 שלגונים? לא מעניין אותי השלגונים או שוקולדים, מרגיז אותי שזה נעשה לא בתום לב אלא ברשעות על מנת לנצל את טוב ליבם של החברות המסחריות. אני מאוד מקווה שנציבות מכבי האש יקחו את זה לתשומת ליבם ויפעלו על מנת למגר בעתיד את התופעה הזאת.

ritosh

New member
ולמה לא לפנות לנציבות מכבי אש

ול"האיר" את עיניהם?!?! אולי הגיע הזמן שינקטו בצעד חריף למען יראו ויראו?

נורית36

New member
בושה צריך להגיש תלונה

במשטרת ישראל ולפנות לנציבות כבאות והצלה אסור לנו לעבור לזה על סדר היום אני בטוחה שרוב הכבאים עושים עבודת קודש וחבל שאדם כזה קיים במערכת שתפקידה להגן ולשרת כנסו לפורום כבאות בתפוז ובקשו את תגובת הכבאים למקרה ..!!! נורית

דן צ

New member
אני חושב שזה תפקידם של החברות

שטראוס ונסטלה להגיש תלונה במשטרה אם רצונם בכך. בתור גוף קטן שכמונו אין לנו הרבה כלים. אבל הצדק עימך

בושה לועד העובדים של שרותי כבאות

ועד העובדים של שרותי כבאות חיפה ביקש לחסוך כמה מאות שקלים על חשבון נפגעי טרור אני לא רוצה להטיל דופי בכלל הכבאים ולפי דעתי הבעיה היא נקודתית של אנשי הועד יש לשקול הגשת תלונה במשטרה על הוצאת דברים במרמה בושה וחרפה לועד העובדים

שלום לכולכם...

שלום לכם , אני ניר פיינצק אחראי מתנדבים בשירותי כבאות הרצליה. אני רוצה להגיד לכם שאני מצדיק אתכם בכל מילה ומילה. ואני בטוח שאתם נרגזים וכאובים. אבל בבקשה אני מבקש תחכו , יכול להיות שהדבר שקרה בשירותי כבאות חיפה לא נכון!!!! גם אני נרגז על המקרה הנ"ל אבל אין מה לעשות , רק לחכות ולראות. אני מקווה שתקחו את הנושא הזה בנתיים ברוגע עד שכל הנושא יובער.

דן צ

New member
אנחנו כרגע לא עושים כלום

פשוט יושבים המומים מזה ומחכים אולי להתפתחויות. חוץ מזה שלא נראה לי שאנחנו צריכים לעשות משהו אולי זה לא מתפקידנו.

דן מה שביקשתי בסך הכל

זה לא להשמיץ והלהכפיש את מערך הכבאות עד שלא יהיה החלטה חד משמעית בעיניין

דן צ

New member
חס וחלילה מלהכפיש

אם תשים לב רוב התגובות היו דווקה אוהדות למערך כיבוי האש, אנחנו יודעים איזה עבודה הם עושים בפעולות הטרור ובכלל ומעריכים זאת.

קריאה לדין את קומץ הפושעים

אני מסכימה עם כל מה שנכתב פה ושואלת עצמי ואותכם האים החברה הישראלית צריכה לגנות השימוש ציני ההולך וגובר בימים אילו בנפגעי טרור או לבקש לגנות התופעה ע"י פניה לרשויות החוק למען עצירת התופעה. הכבאים בצפון חייבים להוקיע את אילו שסרחו

למעלה