שיימלס 11X05🍺👮‍♂️

didalf

Well-known member
אוף פרק מעצבן:-(

בקטע עם פרנק וקוו והשכנים שם כמעט הקאתי לא סיימתי את הסצנה אפילו במה זה נגמר?
למה לעזאזללללל קארל לא משתמש בשותפה הפסיכית שלו???? כאילו הוא יודע על המטרד הזה הוא כבר דיבר עם ליאם כשהוא היה לידה הייתה בטוחה שהוא יספר לה והיא תטפל מזה לא נראה לי שהיא פוחדת ממילקוביצ'ים אפילו אז למה??
חחח הקטע בסוף עם ליאם והאקדח לא נראה לי שככה זה עובד:-D אבל זה אומר לפחות שהבעיה טופלה? מעניין מה מיקי ירגיש לגבי זה שהאבא החלאה שלו מת. הייתי רוצה איזה רגשות מעורבים לגבי זה שהוא חלאה אבל בכל זאת אבא שלו אבל בטח לא יזיז לו:-/

יאוו דבי די|חבול| גם היא עוקבת אחרי סנדי כל היום וגם שוב רעה לפרני.
אהבתי את ההתפרצות של סנדי בסוף. אני חשבתי שהיא בכלל גרה אצל הגלאגרים ודבי לא קלטה את זה כי היא תמיד שם וזה בית תחנת רכבת.
ורגע מה יש לה בעל?8-*

השותפה של קארל עדיין פסיכית אבל הצחיק אותי שהיא נפלה על המצ'טה שלה:-D וקארל השוטר הטוב שעוזר בסתר לאנשים שהם עוצרים|לב|

ורוניקה מגלה שכל השחורים עזבו ואלו שנשארו מאמינים בקונספירציות מטומטמות. יש משהו טיפה נחמד בזה שהסדרה אמנם לוקחת צד פוליטי ברור אבל לא מתייחסת לכל הלבנים כרעים בהכרח וכל השחורים מלאכים בהכרח. כאילו יש את המילקוביצ'ים שהם שיא הגועל הלבן אבל כל הסדרה היא על הגאלגרים שהם לבנים וכולנו אוהבים אותם. ואז יש שחורים בעייתים כמו השוטרת או השכנה המטומטמת. אבל כאילו חסרים לבנים עניים בשכונה כמו הגלאגרים שירצו להצביע נגד העלאת שכ"ד? זה קצת טיפשי שורוניקה מטרגטת רק שחורים כדי שיצביעו לזה, היא צריכה ללכת על עניים בכללי.

אוף בעל הדירה החוצפן הזה של ליפ אכן מוכר את הבית:-[ מה שמוביל את תמי וליפ לחפש בית אחר והם מוצאים אחד זול במיוחד כי נרצחה שם משפחה שלמה. תוהה איך הייתי מרגישה לגבי זה. מצד אחד זה מטומטמם להאמין ברוחות או בית רדוף או מקולל ואם זה זול בגלל זה אז למה לא, מצד שני לא אשקר יש תחושה מקריפה בזה.
בראד מסתבר מכר את המוסך (מה עם התינוק שלו והאם זה תינוק או עובר??????) לשני סנובים מעצבנים שמורידים שעות ומשכורת. ליפ מנסה לדבר איתם בטוב אבל הם מניאקים ומפטרים אותו ואז הוא מגיב בליפית כמובן ומרביץ להם|חבול| תכלס מגיע להם.
אבל אז הוא חוזר לדרכיו הישנות כשהוא רומז לבראד שליפ הישן היה שודד את המקום ומוציא בקבוק בירה היי לא!! מצד אחד אוי ליפ. מצד שני פאק איט מגיע להם.

איאן ומיקי נשדדים אבל ע"י בן דוד של מיקי. "אין פה אף לו" "יש לך קעקוע על היד שכתוב לו":-D
חח והם צוחקים על מיקי שמסתובב עם אקדח צעצוע שהוא צבע כי איאן לא מרשה לו.
ואז האוטו הרגיל שלהם "שרוף" אז הם גונבים אמבולנס?? סירייסלי? לא יפה. אבל גם קצת חמוד.
כשאיאן אמר "התגעגעתי לזה" תהיתי אם הכוונה לאמבולנס [כי הוא הדליק סירנה] או למעשים לא חוקיים קצת. לדעתי לשניהם. יש סיבה שהוא נמשך למיקי בכל זאת כמה שהוא מנסה להיות אזרח הגון יותר. ואז היה להם רגע אחד חמוד|מאוהב| שנגמר בזה שהם מצאו גופה במאחורה של האמבולנס. ואז הם זרקו אותו מתחת לגשר שיראה כאילו הוא מת מאלכוהול אוף למה?:-/ הרס לי רגע חמוד שלהם.

קיצר הרבה היה היום מגעיל או סתם מעצבן:-/

Lhuna3

Well-known member
בקטע עם פרנק וקוו והשכנים שם כמעט הקאתי לא סיימתי את הסצנה אפילו במה זה נגמר?
לא יודעת עד איפה ראית, אחרי שאחד מהם שותה דם שהוא שוחט ישירות מהגוויה, הוא צורב צלב קרס על אח שלו (או מה שהם) ואז פרנק וקוו נבהלים ונסוגים.
למה לעזאזללללל קארל לא משתמש בשותפה הפסיכית שלו????
האמת רעיון טוב.
יאוו דבי די|חבול| גם היא עוקבת אחרי סנדי כל היום וגם שוב רעה לפרני.
די נו מה נהיית לי ניק עם השיפוטיות המופרזת הזאת? היא לא רעה אליה. היא לא אמא השנה, אבל היא לא עשתה לה שום דבר, אם אתם מצפים ממנה להיות אמא צפונבונית מפנקת ועוטפת אז תפסיקו. זה לא היא ולא תהיה, היא לא מכירה דבר כזה בכלל. לאבד סבלנות אחרי שעתיים בתור לאיזה שטות עם הילד זה הורה בינוני וסביר.
וזה שפרני ראתה אותה נאבקת עם השומר זה באסה, אבל שוב זאת הסביבה הקשוחה שהם גרים בה, אין שום סיבה לצפות שלפרני תהיה ילדות של צמר גפן והגנות מדברים כאלה. דבי לא גדלה בעולם שמגנים בו על ילדים מלראות דברים כאלו.

זה קצת טיפשי שורוניקה מטרגטת רק שחורים כדי שיצביעו לזה, היא צריכה ללכת על עניים בכללי.
לגמרי.
בראד מסתבר מכר את המוסך (מה עם התינוק שלו והאם זה תינוק או עובר??????)
נראה לי שלעולם לא נדע כבר.
אבל אז הוא חוזר לדרכיו הישנות כשהוא רומז לבראד שליפ הישן היה שודד את המקום ומוציא בקבוק בירה היי לא!!
;-( אבל די, הוא לא באמת הולך ליפול שוב לאלוכוהול נכון? היינו שם כבר כל כך הרבה...

אבל הכי היה קשה לי בפרק עם המצב של ליאם המסכן, ושאף אחד שם כמעט לא מתייחס אליו ולא מבין את המצוקה שלו. זה מצב נוראי להיות בו, ומה שהמילקוביצ'ים עשו לו זה פשוט מחריד! הוא ילד שחי עכשיו באימה של שכנים שמאיימים לרצוח אותו, אין לתאר כמה שזה נוראי, והוא כל כך לבד שם עם זה.
אני מקווה שזה באמת הסוף של טרי מילקוביץ'.

didalf

Well-known member
לא יודעת עד איפה ראית, אחרי שאחד מהם שותה דם שהוא שוחט ישירות מהגוויה, הוא צורב צלב קרס על אח שלו (או מה שהם) ואז פרנק וקוו נבהלים ונסוגים.
ג'יזס8-{
מתישהו אחד מהם טפטף דם ואני כמעט מקיאה מלכתוב את זה ומשם ברחתי.

די נו מה נהיית לי ניק עם השיפוטיות המופרזת הזאת? היא לא רעה אליה. היא לא אמא השנה, אבל היא לא עשתה לה שום דבר, אם אתם מצפים ממנה להיות אמא צפונבונית מפנקת ועוטפת אז תפסיקו. זה לא היא ולא תהיה, היא לא מכירה דבר כזה בכלל. לאבד סבלנות אחרי שעתיים בתור לאיזה שטות עם הילד זה הורה בינוני וסביר.
וזה שפרני ראתה אותה נאבקת עם השומר זה באסה, אבל שוב זאת הסביבה הקשוחה שהם גרים בה, אין שום סיבה לצפות שלפרני תהיה ילדות של צמר גפן והגנות מדברים כאלה. דבי לא גדלה בעולם שמגנים בו על ילדים מלראות דברים כאלו.
אבל היא מאבדת סבלנות כי היא סתומה שעוקבת אחריה החברה שלה. כאילו היא גם חסרת סבלנות לילדה שלה וגם מסיבה טיפשית. לפחות היה לה משהו טוב להיות לחוצה ממנו. ואיכשהו הדברים האלה מצטברים. בכל פרק היא עושה משהו שהוא לא נוראי אבל קצת מעצבן אז זה כבר לא חד פעמי.
וזה שפרני ראתה אותה נאבקת עם שומר דווקא לא הפריע לי בכלל, כמו שאמרת זה העולם שלהם.

אבל הכי היה קשה לי בפרק עם המצב של ליאם המסכן, ושאף אחד שם כמעט לא מתייחס אליו ולא מבין את המצוקה שלו. זה מצב נוראי להיות בו, ומה שהמילקוביצ'ים עשו לו זה פשוט מחריד! הוא ילד שחי עכשיו באימה של שכנים שמאיימים לרצוח אותו, אין לתאר כמה שזה נוראי, והוא כל כך לבד שם עם זה.
אני מקווה שזה באמת הסוף של טרי מילקוביץ'.
תכלס, מסכן. וזה כבר לא סתם מאיים שהם שם בחוץ הם אשכרה איימו עליו בתוך הבית!! ובאמת מעצבן שלאחים שלו לא מספיק אכפת, איך זה שדווקא פרנק היחיד שאכפת לו?
תביאו כבר את השוטרתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת:-[
אבל כן טיפה הצחיק אותי שהוא אומר שהם מאמנים את הכלב שלהם להגיד דברים גזעניים וקארל אומר לו שזה לא דבר:-D

Lhuna3

Well-known member
ואיכשהו הדברים האלה מצטברים. בכל פרק היא עושה משהו שהוא לא נוראי אבל קצת מעצבן אז זה כבר לא חד פעמי.
אבל למה אתם מצפים שזה יהיה חד פעמי או שישתנה? הורים מאבדים סבלנות עם הילדים שלהם כל הזמן ועושים דברים שהם "לא קוצ'י מוצ'י" כל הזמן. זה דבר רגיל. בטח הורים שהם עניים וקשיי יום, דבי כאמור היא לא אמא צמר גפן, זה מי שהיא (וזה הכי ברור לאור איך ואיפה שהיא גדלה וההורים שלה עצמה). פשוט תפסיקו לצפות ממנה למשהו אחר. אני באמת לא ראיתי שום דבר שאני מחשיבה "רע" שהיא עשתה עם פרני, לפחות לא בעונה הזאת שזכור לי.
זה לא חיבוקים ונשיקות ופינוק, אבל זה גם לא שום דבר משמעותי לרעה.

אבל כן טיפה הצחיק אותי שהוא אומר שהם מאמנים את הכלב שלהם להגיד דברים גזעניים וקארל אומר לו שזה לא דבר
כן זה היה טוב :-D
מתישהו אחד מהם טפטף דם
זה היה דוחה ברמות.

didalf

Well-known member
אבל למה אתם מצפים שזה יהיה חד פעמי או שישתנה? הורים מאבדים סבלנות עם הילדים שלהם כל הזמן ועושים דברים שהם "לא קוצ'י מוצ'י" כל הזמן. זה דבר רגיל. בטח הורים שהם עניים וקשיי יום, דבי כאמור היא לא אמא צמר גפן, זה מי שהיא (וזה הכי ברור לאור איך ואיפה שהיא גדלה וההורים שלה עצמה). פשוט תפסיקו לצפות ממנה למשהו אחר. אני באמת לא ראיתי שום דבר שאני מחשיבה "רע" שהיא עשתה עם פרני, לפחות לא בעונה הזאת שזכור לי.
זה לא חיבוקים ונשיקות ופינוק, אבל זה גם לא שום דבר משמעותי לרעה.
לאדעת אולי זה בדיוק הקטע, שום דבר לא ממש "רע" אבל הכל דברים קטנים ומעצבנים. אם היא הייתה עושה דברים נוראיים באמת זה יכלה להיות עלילה עצובה אבל גם יפה איכשהו (נניח פיונה ליאם והקוקאין) אבל בינתיים היא סתם מעצבנת. וגם כמו שאמרתי כי הסיבות שלה מטומטמות וזה שהיא עקבה אחרי סנדי היה מעצבן בפני עצמו, אז השילוב הזה ביחד עוד יותר. זה לא מרגיש שהיא אמא לא טובה בגלל הסביבה שהיא גדלה ומה שהיא מכירה, כי זה לא מתבטא בהזנחה או בקושי שנובע מחוסר כסף או שכונה קשה או משפחה בעייתית, אלא שזה נובע סתם מזה שהיא די אנוכית.
דווקא דברים שכן יותר קשורים לסוג החיים המטורלל שלהם פחות מפריעים לי, כמו זה שפרנק לקח את פרני לסידורים בעסקי הסמים, או אפילו היום כשפרני ראתה את דבי רבה עם שומר, או זה שהם חופשי מקללים ומדברים על סקס סמים ואלכוהול לידה, זה רגיל אצלם.

חח הזכרתי לעצמי עכשיו שגם הצחיק אותי איך ליאם נכנס לבר ובקז'ואליות מזג לו וויסקי:-D

Lhuna3

Well-known member
לאדעת אולי זה בדיוק הקטע, שום דבר לא ממש "רע" אבל הכל דברים קטנים ומעצבנים. אם היא הייתה עושה דברים נוראיים באמת זה יכלה להיות עלילה עצובה אבל גם יפה איכשהו (נניח פיונה ליאם והקוקאין) אבל בינתיים היא סתם מעצבנת. וגם כמו שאמרתי כי הסיבות שלה מטומטמות וזה שהיא עקבה אחרי סנדי היה מעצבן בפני עצמו, אז השילוב הזה ביחד עוד יותר. זה לא מרגיש שהיא אמא לא טובה בגלל הסביבה שהיא גדלה ומה שהיא מכירה, כי זה לא מתבטא בהזנחה או בקושי שנובע מחוסר כסף או שכונה קשה או משפחה בעייתית, אלא שזה נובע סתם מזה שהיא די אנוכית.
דווקא דברים שכן יותר קשורים לסוג החיים המטורלל שלהם פחות מפריעים לי, כמו זה שפרנק לקח את פרני לסידורים בעסקי הסמים, או אפילו היום כשפרני ראתה את דבי רבה עם שומר, או זה שהם חופשי מקללים ומדברים על סקס סמים ואלכוהול לידה, זה רגיל אצלם.

חח הזכרתי לעצמי עכשיו שגם הצחיק אותי איך ליאם נכנס לבר ובקז'ואליות מזג לו וויסקי:-D
אוקיי הבנתי אותך קצת יותר.
אני מסכימה שהיא אנוכית, למרות שעדיין לא הייתי קוראת לזה שהיא "רעה לפרני".

keren or5

Well-known member
וואי, אני לגמרי הפוך ממעדי, אני ממש אהבתי את הפרק הזה אחרי כמה פרקים מנומנמים, כאמו שאומרים- "עכשיו התחילה העונה מבחינתי!" פאק נראה לי אני קצת גאלגארית כי אני קצת מכורה לאקשן וכשהכל מתחרש טוב על נעימים זה משעמם אותי. אני חושבת שהפרק הזה היווה סימן מפנה בעלילות של הרבה דמויות. אז אני אגיד אחד אחד:

מיקי ואיאן-
אוקי. זה היה הרגע הכי מחרמן שהיה איתכם בערך במשך שתי עונות |מאוהב|. צ'מעו אני לא יותר מדי הגבתי על מה שהלך איתם העונה כי זה היה קצת המשך של עונה שעברה שקצת הורידה לי את החרמנות מהם, וגם כי בשכל אני יותר מסכימה עם ניק לגבי זה שאיאן כל הזמן מנסה "מנדנד" למיקי על דברים כמו לא להיות פושע ולמצוא עבודה. כאילו הוא צודק וכל זה, ועדיין הוא עיצבן אותי כי הוא הרגיש כמו אישה מנדנדת והם רבו כל הזמן וזה היה לי מבאס.
ואז היה את הקטע היום שהוא שוב התלהב מהפשע, ופאק זה היה כזה כייף לחזור לזה!!! כמילותיו של מיקי:
1612193020636.png
https://64.media.tumblr.com/a71ea5a...0160f51d4be169cad165ab64d7cf75ac517a54bf.gifv
כאילו לא יודעת זה היה כזה סקסי לראות את איאן סוף סוף נותן לצד המסוכן שלו לצאת, אם כי כל הזמן שזה קרה עברה לי המחשבה המפוחדת במוח שאולי כל הריגושים האלה יגרמו לו לאיזה התקף מאניה או משהו, אבל בגלל שזה מסוכן זה כזה כייף! :-(
טוב נו, אולי יהיה רע בסוף, אבל הדרך שווה את זה. נו תנו לי את זה, מה כבר יש לי בחיים?

הקטע הזה של "לשבור את החוקים" חזר עם ליפ בסוף שהוא גם שבר את הפיקחון שלו וגם החליט לגנוב מהחנות, ועוד מנסה לדרדר את בראד לחזור לשתות (תקנו אותי אם אני טועה, אבל לא הראו בסוף אם בראד באמת שתה או לא נכון?), שזה כאילו מצד אחד אסור, וכל זה, ומצד שני זה אולי הקטע הכי מעניין שהיה עם ליפ במשך שתי העונות האחרונות, כשכמעט כל פרק העלילה שלו זה שלו ולתמי יש איזה עלילת סיטקום משעממם שת זוג נשוי שנפתרת בסוף הפרק (מה שגם התחיל בפרק הזה ואני כזה גילגלתי את העיניים. דיי לא אכפת לי שתמי שכבה עם המורה שלה, לא אכפת לי שהם עוברים לגור בבית שרצחו בו אנשים, זה לא מעניין! ואז פתאום שחשבתי שזה עוד עלילה משעממת שתסתיים באופן שלא ממש יהיה אכפת לו לי ממנו- בום מגיעה הסצנה בעבודה שלו שמפטרים אותו (רק לי זה הזכיר את הקטע שפיטרו את איאן לפני כמה פרקים?) וגם פה זה כנראה הולך למקום רע, אבל אני אוהבת את המסע!

קארל ממשיך להיות מלאך מושלם, אחרי שהוא גם מדבר עם הילד הזה שהשותפה שלו עשתה לו טראומה, אבל הכי נמסתי שהוא אמר לו לשמור על הזאתי שמוכרת סיגריות מהפרק שעבר, כי לא חשבתי שיזכירו אותה עוד. וזה גם היה מגניב שהוא אמר לו שהוא מכיר את הדרך שהוא ברח ממנה כי הוא היה עושה את זה גם כשהוא היה קטן.

הסצנה הכי מצחיקה של הפרק ללא ספק זו הסצנה ששדדו את מיקי ואיאן. הומור שיימלסלי משובח כאשר כל רגע הופך ליותר אבסורד. קודם שודדים אותם, אח"כ מיקי מגלה שזה מישהו מהמשפחה שלו :-D, ואז הוא מחליט להמשיך לשדוד אותו למרות זאת :-D ואז מיקי שולף עליו אקדח :-D ואז הוא מגלה שזה לא אקדח אמיתי :-D . סצנה פרייסלסית! ומעבר לכל ההומור, זה היה סופר חמוד בעיני שמיקי, למרות שזה בטח הפריע לו ממש, עדיין עשה מה שאיאן אמר לו באמת הסכים לא להביא אקדח אמיתי, זה כזה חמוד מצידו |מאוהב||מאוהב||מאוהב|. זה כזה חמוד בעיני שמיקי באמת עושה מאמצים להתפשר על דברים בקשרהזה,יחד עם כל הפרצופים שזה גורם לו לעשות |מאוהב|

זה סופר מוזר, אבל אני באמת לא כזה שונאת את פרנק העונה הזאת. אני יכולה להגיד בזהירות שאני אפילו טיפונת מחבבת אותו? אולי זה כי כל הילדים עכשיו באמת גדולים והם לא ממש צריכים אבא, אז זה פחות מפריע לי שהוא אשכרה לא אבא שלהם... לויודעת. אפילו לא חשבתי שזה כזה נורא שהוא רצה להרוג את הקשישה הזאת, כי היא סופר זקנה, וגם דפוקה (מה היא שוכבת עם טרי יא מפגרת), וזה באמת היה פותר להם את כל הבעיות.

ליאם המסכן שלי. פאק כל הפרק פחדתי עליו כ"כ! האמת היה לי תחושה שלא טובה כל הפרק שהולך לקרוא משהו רע ושזה הולך להיות קשור לכל הקטע של BLM, בהתחלה כשקארל והשותפה חזרו לחנות ואמרו שהיה שם עוד ילד שחור, לרגע ממש פחדתי שהיא איכשהו תירה בו בקטע לא חוקי (לא ידעתי אם זה יהיה אותו ילד ממקודם או לא, אבל זה לא משנה), וכאילו... אולי זה dark מדי בשבילי וגם יותר מדי רלוונטי מבחינת מה שקורה בעולם, אז נשמתי לרווחה כזה שלא קרה. ואז היה את הקטע שקארל נותן לליאם את האקדח ואומר לו שזה בסדר לירות במילקוביצ'ים כי לאף אחד לא אכפת, עדיין סופר פחדתי שקארל יסתבך איכשהו כי ימצאו עליו אקדח או שהוא באמת ירה במישהו ויסתבך גם עם זה, ושוב בגלל שהוא שחור זה יהיה יותר בעייתי ואוף, לא רציתי שיקרה לו כלום. ואז הוא ירה לאוויר, ועקבו אחרי הכדור אז הבנתי שיקרה עם זה משהו, ואז כשטרי בא לשנייה הייתי כזה- כן! שהכדור יהרוג את טרי! זה מושלם. כי זה גם להרוג מילקוביץ' ועוד את טרי שזה מצווה כלשלעצמה, וגם זה מוציא את קארל נקי לגמרי כי אמנם זה קרה בגללו, אבל הוא ירה לאויר אז אי אפשר להאשים אותו בכלום. (אבל אז נזכרתי שבעצם אף אחד לא ראה שליאם ירה לאויר, ובעקרון אפשר לקשר את הכדור לאקדח של ליאם, אז טכנית זה אולי לא טוב לו. אני באמת מקווה שכמו שקארל אמר, באמת לא יהיה לאף אחד אכפת אם ימצאו מילקוביץ' מת. אגב הוא באמת מת? כאילו לא הגיוני לי שהוא ישרוד עם זה, אבל הייתה סצנה קצרה אחרי הכתוביות שראו שטרי עוד זז קצת. אפשר לשרוד את הדבר הזה? נחכה ונראה).
טוב אני סופר רוצה את הפרק הבא כבר, אז לסיום סיומת |מאוהב|:
עריכה- רציתי לשים פה גיף שלהם מתנשקים אבל זה העלה לי את זה כתמונה, וגם התמונה למעלה הייתה אמורה להיות גיף אבל משומה זה לא מעלה את זה כגיף. ניסיתי את כל השיטות. סורי.

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
וואי, אני לגמרי הפוך ממעדי, אני ממש אהבתי את הפרק הזה אחרי כמה פרקים מנומנמים, כאמו שאומרים- "עכשיו התחילה העונה מבחינתי!" פאק נראה לי אני קצת גאלגארית כי אני קצת מכורה לאקשן וכשהכל מתחרש טוב על נעימים זה משעמם אותי.
היי!! אני גם אוהבת כשיש בלגן ואקשן ולא כשהכל נחמד ונעים. כמה פעמים אמרתי שאני בדילמה תמידית על הסדרה הזאת כי אני רוצה שיהיה להם טוב אבל כשהם במצב טוב אז זה משעמם?
פשוט הפרק הזה עשה לי ממש טראומה מהצבי המסכן הזה וגם הקטע שאיאן ומיקי זרקו ככה גופה עשה לי רע.
אבל הסיכום שלך גרם לי לחבב את כל מה שכתבת עליו קצת יותר. זה למה את צריכה לכתוב פה תמיד!!!

גם כי בשכל אני יותר מסכימה עם ניק לגבי זה שאיאן כל הזמן מנסה "מנדנד" למיקי על דברים כמו לא להיות פושע ולמצוא עבודה. כאילו הוא צודק וכל זה, ועדיין הוא עיצבן אותי כי הוא הרגיש כמו אישה מנדנדת והם רבו כל הזמן וזה היה לי מבאס.
ואז היה את הקטע היום שהוא שוב התלהב מהפשע, ופאק זה היה כזה כייף לחזור לזה!!! כמילותיו של מיקי:
1612193020636.png

https://64.media.tumblr.com/a71ea5a...0160f51d4be169cad165ab64d7cf75ac517a54bf.gifv
כאילו לא יודעת זה היה כזה סקסי לראות את איאן סוף סוף נותן לצד המסוכן שלו לצאת, אם כי כל הזמן שזה קרה עברה לי המחשבה המפוחדת במוח שאולי כל הריגושים האלה יגרמו לו לאיזה התקף מאניה או משהו, אבל בגלל שזה מסוכן זה כזה כייף! :-(
טוב נו, אולי יהיה רע בסוף, אבל הדרך שווה את זה. נו תנו לי את זה, מה כבר יש לי בחיים?
בדיוק!!! אני גם אוהבת לראות אותם פושעים ביחד|מאוהב|
ואני גם חששתי לרגע למאניה כשאיאן התלהב קצת יותר מידי מהרעיון של אקדח (מה שהדליק את מיקי:-D|מאוהב|).
אבל אז הקטע עם הגופה ממש הרס לי סצנה יפה שלהם:-(

אבל הכי נמסתי שהוא אמר לו לשמור על הזאתי שמוכרת סיגריות מהפרק שעבר, כי לא חשבתי שיזכירו אותה עוד. ו
כן!!|מאוהב|

הקטע הזה של "לשבור את החוקים" חזר עם ליפ בסוף שהוא גם שבר את הפיקחון שלו וגם החליט לגנוב מהחנות, ועוד מנסה לדרדר את בראד לחזור לשתות (תקנו אותי אם אני טועה, אבל לא הראו בסוף אם בראד באמת שתה או לא נכון?), שזה כאילו מצד אחד אסור, וכל זה, ומצד שני זה אולי הקטע הכי מעניין שהיה עם ליפ במשך שתי העונות האחרונות, כשכמעט כל פרק העלילה שלו זה שלו ולתמי יש איזה עלילת סיטקום משעממם שת זוג נשוי שנפתרת בסוף הפרק (מה שגם התחיל בפרק הזה ואני כזה גילגלתי את העיניים. דיי לא אכפת לי שתמי שכבה עם המורה שלה, לא אכפת לי שהם עוברים לגור בבית שרצחו בו אנשים, זה לא מעניין! ואז פתאום שחשבתי שזה עוד עלילה משעממת שתסתיים באופן שלא ממש יהיה אכפת לו לי ממנו- בום מגיעה הסצנה בעבודה שלו שמפטרים אותו (רק לי זה הזכיר את הקטע שפיטרו את איאן לפני כמה פרקים?) וגם פה זה כנראה הולך למקום רע, אבל אני אוהבת את המסע!
לא חשבתי על זה ככה אבל יש בזה משהו|כן|
טכנית לא ראו את בראד שותה וגם לא את ליפ וגם לא ראו אותם שודדים וכבר היה בוקר בסצנה אחרי נראה לי אז לא בטוחה מה באמת קרה8-*

הסצנה הכי מצחיקה של הפרק ללא ספק זו הסצנה ששדדו את מיקי ואיאן. הומור שיימלסלי משובח כאשר כל רגע הופך ליותר אבסורד. קודם שודדים אותם, אח"כ מיקי מגלה שזה מישהו מהמשפחה שלו :-D, ואז הוא מחליט להמשיך לשדוד אותו למרות זאת :-D ואז מיקי שולף עליו אקדח :-D ואז הוא מגלה שזה לא אקדח אמיתי :-D . סצנה פרייסלסית! ומעבר לכל ההומור, זה היה סופר חמוד בעיני שמיקי, למרות שזה בטח הפריע לו ממש, עדיין עשה מה שאיאן אמר לו באמת הסכים לא להביא אקדח אמיתי, זה כזה חמוד מצידו |מאוהב||מאוהב||מאוהב|. זה כזה חמוד בעיני שמיקי באמת עושה מאמצים להתפשר על דברים בקשרהזה,יחד עם כל הפרצופים שזה גורם לו לעשות |מאוהב|
חחחחח כן:-D

זה סופר מוזר, אבל אני באמת לא כזה שונאת את פרנק העונה הזאת. אני יכולה להגיד בזהירות שאני אפילו טיפונת מחבבת אותו? אולי זה כי כל הילדים עכשיו באמת גדולים והם לא ממש צריכים אבא, אז זה פחות מפריע לי שהוא אשכרה לא אבא שלהם... לויודעת. אפילו לא חשבתי שזה כזה נורא שהוא רצה להרוג את הקשישה הזאת, כי היא סופר זקנה, וגם דפוקה (מה היא שוכבת עם טרי יא מפגרת), וזה באמת היה פותר להם את כל הבעיות.
כי הוא באמת סבבה העונה. הוא לא עושה יותר מידי צרות. הילדים באמת כבר גדולים מידי כדי שהוא יצלק אותם, הוא היה ממש חמוד בטיול עם פרני וכרגע הוא היחיד שאכפת לו מהאנשים שמטרידים את ליאם!
"מה היא שוכבת עם טרי יא מפגרת)" :-D:-D
אבל לא בטוחה שזה היה כזה פותר את הבעיה. הוא בירר מי הנקסט אוף קין? מה אם טרי החתים אותה על משהו שזה עובר אליו? מה אם שאר המשפחה שלה גם גזענית?

(אבל אז נזכרתי שבעצם אף אחד לא ראה שליאם ירה לאויר, ובעקרון אפשר לקשר את הכדור לאקדח של ליאם, אז טכנית זה אולי לא טוב לו. אני באמת מקווה שכמו שקארל אמר, באמת לא יהיה לאף אחד אכפת אם ימצאו מילקוביץ' מת
זהו זה מטריד אותי גם כי בקלות אני חושבת אפשר לקשר את האקדח אליהם ולך תוכיח שירית באוויר והכדור החליט לרדת למטה בול לטרי. אז אני גם מקווה שלאף אחד לא אכפת מטרי.

בוא נראה אם אני מצליחה לשים פוסט טאמבלר שלם (הלכתי במיוחד לחפש לך גיף לאדעת איך משתמשים באתר הזה בכלל) https://tylerposey.tumblr.com%2Fpost%2F641863875517612032

Lhuna3

Well-known member
אני נורא רוצה לראות את ליפ מצליח בחיים ומאושר ולכן לא רוצה לראות אותו נופל שוב לאלכוהול (וגם כי מרגיש לי שהיינו שם כבר מספיק), אבל אני גם די מסכימה איתך שהעלילות שלו עם תמי קצת משעממות עכשיו, ומשהו מעניין יותר צריך לקרות.

ליאם המסכן שלי.
כן, כל מה שכתבת, ועכשיו כשאת אומרת זה באמת מטריד איך זה ימשך משם מבחינתו...

ספוילר: תגובות למיקי טוויסטד
למה לעזאזל לא קלטתי עד עכשיו שקרן אור5 זאת מיקי טוויסטד?? :-D

didalf

Well-known member
מישהי חדשה שהצטרפה במערכת החדשה ולא היתה בפורום הישן חחחחחחחחח
ברצינות גם אם היא לא הייתה מודיעה שזאת היא כשהיא חזרה כבר מזמן לא היה לי ספק מי עוד יכול לכתוב ככה על שיימלס.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
סוף סוף ראיתי את הפרק
פעם בכמה לקטים יש גם פרק
העניין הזה לחלוטין הורס את העונה הזאת.
וממה שהבנתי גם השבוע הזה אין פרק

טוב בקושי הצלחתי לקרוא את כל מה שכתבתן ויש לי תגובות, אבל אין לי כוח ללכת לחפש איפה נכתב מה כדי להגיב באופן מסודר
וגם אין לי כוח להתנסח, אז נראה איך זה ילך

נתחיל באופן רנדומלי עם דבי.
דווקא אני שהובלתי את חזית ה"דבי מעצבנת אותי בתור אמא" יחסית אהבתי אותה בפרק הזה. מהסיבה הפשוטה שלשם שינוי היא לקחה את פרני למשהו שפרני עצמה אוהבת. ונכון שהיא העמידה פנים שיש לה סרטן (באופן מגוחך היא עושה את זה כשנותרו רק 2 אנשים לפניה בתור ולא לפני זה) אבל זה לא שהיא גילחה לה את הראש כדי שיחשבו שיש לה סרטן (כמו שפראנק עשה לקארל בעונה מוקדמת).
גם לא נראה לי רע במיוחד שפרני שומעת אותה מקללת או רואה אותה רבה עם מישהו. מה שכן מטריד זה שנראה שהיא השאירה אותה לבד ברכב.
לגבי זה שהיא עוקבת אחרי סנדי. הזוי שהיא לא יודעת איפה היא גרה. אבל זה גם אשמת סנדי שהסתירה את זה.

קארל הוא כרגיל מלאך.
משהו שאני לא זוכר שראיתי שציינתם - כשהשוטרת ההיא מדריכה אותו להשתכל מסביב כדי לראות פשעים והוא מביט לרחוב ורואה את איאן ומיקי נוהגים באמבולנס. :-D

וזה מוביל אותי אל איאן ומיקי.
הקטע ששודדים אותם היה די מצחיק שכזה.
זה שהם גנבו אמבולנס היה לי די עצוב בעיקר כי זה הזכיר לי שאיאן היה בעצם בעבודה טובה עד שזה נהרס לו.
אבל שווה את זה כי זה הוביל לכך שהם בעצם היו חמודים זה עם זה.
ואז הקטע עם זריקת הגופה היה לחלוטין הזוי - קודם כל, למה הם הוציאו את הגופה משק הגופות?
כלומר אני יכול להבין לא להשאיר את זה סגור כי הם רוצים שמישהו ימצא את הגופה, אבל מה הקטע?
חוץ מזה שכשימצאו את הגופה הגיוני שיצליחו להבין שזה הבחור שהגופה שלו הייתה באמבולנס שנעלם. אז אולי כדאי לא להשאיר סימנים מזהים כמו בגדים וטביעת אצבע על בקבוק זכוכית.

פראנק - יש לי בעיה קשה של זיכרון לגבי הרבה דברים בסדרה הזאת, אבל האם כבר ראינו את פראנק מבצע ממש רצח בעבר? כי זה מה שהוא ניסה לעשות. וזה הרגיש לי מאוד קיצוני אפילו בשבילו.

לגבי ליאם - דווקא בשום שלב לא חשבתי שבאמת יקרה לו משהו כי לא הרגיש לי שלשם הם הולכים.
לגבי עניין היריה באוויר - שמעתי על הקטע שכדור שנורה לאוויר יורד במהירות כזאת שהוא יכול להרוג מישהו. אם כי זה מוזר כי אז הייתי חושב שזה יגרום לאנשים להפסיק לירות באוויר בחתונות ודברים כאלו.
בכל מקרה אני מניח שאפשר יהיה לראות שכדור האקדח פגע בטרי מלמעלה. אם כי אולי יחשוב שפשוט ירו בו מהקומה העליונה.
כלומר אם בכלל השוטרים יחקרו את זה.
בכל מקרה אני לא בטוח שהוא מת. הוא עדיין היה חי שם בסוף ומילמל לעזרה. אז אני תוהה אם הכדור פשוט פגע לו בעמוד השדרה והפך אותו למשותק או משהו כזה.

לגבי פיונה - אני מצפה מריבה גדולה בינה ובין ורוניקה, כי פיונה תהיה נגד הצעת החוק להקפאת שכר דירה.
אה רגע, אני חייתי בעולם פנטזיה שפיונה עדיין בסדרה.

אז צדקנו שבעל הבית של ליפ ימכור. זה פשוט לקח לו כמה חודשים (כלומר מבחינתנו כמה חודשים, בפועל זה היה רק איזה שני פרקים בטח)
עלילת הבית הרדוף לא הייתה מעניינת. ציפיתי שיגלו את הסיבה לקול של התינוק. אולי מישהו מנסה לגרום למחיר לרדת.
בכלל הספקתי לשכוח מזה שנאמר שבראד ימכור את העסק (שוב, עברו כמה חודשים)
אגב, לא ברור לי אם בסוף גם בראד פוטר. לחלוטין חראי מצד ליפ אם הוא גרם לזה.
ולגבי השיחה שלהם בסוף - קודם כל ליפ שואל את בראד כמה זמן הוא פיקח וזה עונה לו שנתיים וחצי. איך הוא בכלל צריך לשאול? הרי ליפ הוא זה שעבד קשה מאוד כדי לחזור לפיקחות בפעם הקודמת שהוא התחיל לשתות.
ודבר שני זה שליפ אומר שהוא פיקח חצי שנה רק. אני חשבתי שהוא כבר כמה שנים פיקח. האם ראינו שהוא חזר לשתות לפעמים?
בכל מקרה זה מטריד אותי הרבה יותר שליפ שותה שוב ושהוא מעודד את בראד לשתות מאשר זה שהוא מתכוון לגנוב מהמניאקים האלו.
ואני גם חששתי לרגע למאניה כשאיאן התלהב קצת יותר מידי מהרעיון של אקדח (מה שהדליק את מיקי:-D|מאוהב|).
אוי אני מקווה בשביל איאן שזה לא תחילת תקופה מאנית.

didalf

Well-known member
וממה שהבנתי גם השבוע הזה אין פרק
כן, הפעם בגלל הסופרבול.
זה ממש הורס, אם לא עומדים בקצב הצילום שהיו מעלים את העונה יותר מאוחר וזהו.
(באופן מגוחך היא עושה את זה כשנותרו רק 2 אנשים לפניה בתור ולא לפני זה)
חחח נכון? זה גם הצחיק אותי, כל הזמן חיכית ועכשיו נזכרת לתחמן:-D

משהו שאני לא זוכר שראיתי שציינתם - כשהשוטרת ההיא מדריכה אותו להשתכל מסביב כדי לראות פשעים והוא מביט לרחוב ורואה את איאן ומיקי נוהגים באמבולנס. :-D
חחחחחח כן, זה היה כזה רדומלי:-D

אבל האם כבר ראינו את פראנק מבצע ממש רצח בעבר?
מממ לא נראה לי|תוהה|

ודבר שני זה שליפ אומר שהוא פיקח חצי שנה רק. אני חשבתי שהוא כבר כמה שנים פיקח. האם ראינו שהוא חזר לשתות לפעמים?
הוא שתה בחתונה של איאן ומיקי אחרי ריב עם תמי.

למעלה