שיחות לתוך הלילה

רעוּת

New member
שיחות לתוך הלילה

-"תגידי, לא מפריע לך שאני אף לא כאן ביום הולדת שלך?" -לא...מה פתאום? למה שיפריע? בכלל לא. "באמת?" (אני מרגישה את העיניים שלו ננעצות בי. איך הוא תמיד יודע? 5.5 שנים הוא לא כאן וזה כאילו הוא עדיין יודע עלי הכל). -טוב, אז אולי קצת. -"אז אני מצטער, את יודעת שאם זה היה תלוי בי הייתי איתך עכשיו. לא הייתי עוזב אותך ככה, לעולם." (באמת?????) -כן, בטח שאני יודעת. -"את כועסת עלי?" -אני? מה פתאום? זאת לא היתה אשמתך. אני יודעת שלא. עשית מה שהיית צריך. אז מה אם לא היינו צריכים להיות שם. זאת לא אשמתך. אני הייתי עושה את אותו הדבר. (אפילו אני לא מאמינה לעצמי כבר). -"מותר לך לכעוס, זה בסדר. גם אני קצת כועס עלייך." -למה אתה כועס עלי? -"כי את לא נותנת לעצמך להמשיך הלאה. את יותר מדי עצובה. אני יודע שזה קשה, ואת מתגעגעת. אבל אל תעצרי את עצמך, תני לעצמך לחיות. אני לא סובל, אני כבר לא מרגיש כלום. את זאת שמענה את עצמך." -זה לא כזה פשוט, אם אני הייתי זאת שמתה גם לך לא היה קל. -"נכון. אבל זה היומולדת שלך. את בת 18- תהיי שמחה!" -אני שמחה. אני פשוט רוצה שתהיה פה. עוד שנה וחצי אני כבר עוקפת אותך בגיל, וזה לא יכול להיות, אתה גדול ממני ב-7 שנים. איך זה יכול להיות שכבר עברו 5.5 שנים? ובאמת, אני שמחה, אני אוהבת ימי הולדת. אבל כל כמה זמן מגיעה הצביטה הזאת בלב- שלא נותנת לי לשמוח עד הסוף- אתה. -"ואם הייתי פה...היית שמחה עד הסוף?" -אני חושבת שכן. אולי. אולי היה משהו אחר. אבל היה לי יותר קל להיות שמחה. אתה לא מבין? שום שמחה היא כבר לא שלמה בלעדיך. שום דבר לא אותו הדבר. אתה חסר נורא. -"אבל אני כאן. איתך. בלב. גם עכשיו, את לא מדברת איתי באמת, זה רק המחשבות שלך." -אני יודעת, אבל בלב זה לא מספיק. אני צריכה לחבק אותך, לשמוע אותך, לראות אותך, כי כבר שכחתי אותך קצת. -"את אף פעם לא תשכחי אותי". -באסה. -"יש לך חוש הומור כמו שלי!" -שלי יותר טוב. אתה בכלל לא מכיר את הבדיחה עם התות. -"אני כן, שמעתי אותך מספרת אותה מליון פעם. אני מת, לא חרש." -אידיוט. -"אל תקללי את המתים!" -זכותי. אתה אח שלי. זה שאתה מת לא צריך להפריע לי לריב איתך. -"צודקת. תביאי את השלט!" -לא מצחיק, אידיוט. אתה יודע, בדיוק לפני 4 שנים יצאו מלבנון. ביומולדת שלי. -"אני יודע, ראיתי בחדשות." -בכיתי כל היום. - "אני יודע, ראיתי". - אבל אמרת שראית חדשות! -"היו פרסומות באמצע. ערוץ 2, את יודעת. - בכיתי כי אתה לא יצאת. - "כן במקרה שלי "עולים ללבנון חוזרים בארון" היה נכון. לא לכולם יש מזל. את יודעת שרציתי לחיות, את יודעת שרציתי נורא". - לך זה כבר לא משנה. לי כן. -"אני לא אוהב לראות אותך סובלת. וגם לי זה משנה, אלה היו החיים שלי. - אסף בעזה. אולי ליומולדת שלי יסדרו לנו איזה נסיגה קטנה משם? -"הוא יהיה בסדר, את יודעת שהוא יהיה בסדר." -"תשמור עליו מלמעלה כמו ששמרת על רועי?" -"די קרציה, זאת לא אשמתי. וחוצמזה רועי מוסר ד"ש ואומר שבגלל שמכבי חיפה לקחה אליפות השנה זה מבטל את ההתערבות שלכם משנה שעברה." -תגיד לו שילך לעזא... -"הוא אומר שאת זאת שתגיעי לשם בקצב הזה. לא לשמור שבת? באמת! -גם אתה לא שמרת שבת. -"וגם אלוהים עושה טעויות." -והרבה. -"אני צריך ללכת. גם מתים צריכים לישון." - לא הם לא. -"מאיפה לך, היית פעם מתה?" -לא, אבל עם קצת מזל אני אהיה בקרוב. -"תשתקי". -קצת הומור, אידיוט. -"אני הולך." -אל תלך. אני מתגעגעת. -"אני חייב. אבל אני תמיד כאן. תמיד אוהב אותך." (שכחתי לקחת את הכדורים היום)

שיריה

New member
18 חיבוקים (ואחד לשנה הבאה)

זה בסדר לשכוח את הכדורים

../images/Emo142.gif

איך התכווץ לי הלב לקרא את הדבר המרגש הזה.... אין מילים לתאר.... כלום כבר לא מנחם, כי העובדות נשארות כמו שהן.... אבל את זו שחייה עם כאב מתמשך.... אני רוצה לתת לך משהו להשען עליו..... בין המילים אני רואה שאת עוד תיהי חזקה.... ואת לא צריכה ממני גם לא חצי מילה.... כי כלום כבר לא עוזר... דבר לא ישנה את המציאות... אז רק בקשה, תמשיכי לכתוב לעולם אל תפסיקי ו
1 ממני אם אפשר, לשלוח לך.

../images/Emo14.gif

יאלדה... תיהי שמחה כי זה היום שלך וכמו שכתבת, כי כנראה את יודעת את זה.. הוא איתך בשמחתך, נוגע בך ממעל מחייך ת'חיוך שהוא תמיד חייך לך ביומולדת ולמרות שתעקפי אותו בגיל, הוא תמיד ישרא האח הגדול והבכור שלך.. כל פעם את מעלה את סף הריגושים שלי עוד ועוד עם ההודעות המצמררות האלה שלך, ולפעמים נדמה לי שאני שוכחת שאת *רק* בת 18.. ואוף. זה ממש לא צריך להיות ככה. אוהבת אותך יומולדת שמח באמת.
וד"ש לו, שם למעלה...

I Was Hoping

New member
...

נראה לך חוקי לגרום לי לבכות על הבוקר??? הרגת אותי מחצת לי את הלב את מדהימה הרגישות ההומור נדירה אני מחבקת אותך חזק-חזק אני אולי לא החיבוק שאת כל כך מתגעגעת אליו אבל חיבוק... חסרת מילים ומלאת דמעות היולה שלך

רעוּת

New member
../images/Emo52.gif

לא התכוונתי, נשבעת!! ו..תודה ושיהיה לך (ולכולם) חג שמח!!!!!!

I Was Hoping

New member
דמעות זה בחינם

ואם זה בשבילך - אז אני לא מצטערת אפילו על דמעה אחת

dance of life

New member
../images/Emo7.gif מחבקת אותך חזק חזק

ומזכירה לך שהוא באמת תמיד תמיד בלבך.. אומר את מה שאת צריכה לשמוע, יודע את התשובות לכל שאלותייך, מקשיב לכל דבר שעל לבך, מוביל אותך לדרכים הנכונות...

ה מוזה

New member
../images/Emo28.gif

רעותה מכירה את התחושה כשהולכים ביום חורפי לים בשיא הסערה כשהגלים עצומים ,כמעט נושקים לשמיים ומול העוצמה הזו ,עומדים שם נטולי נשימה ,מחוסרי מילים ? ככה זה לקרוא אותך ובמיוחד את שיחות הלילה שלך .. המון עוצמה , לא רק עוצמה של געגוע אני קראתי עוצמה של אהבה כזו שמזכירה לי את התחושה בים מול סערה , שמרגישה שכל מילה לא תתאר את התחושות , קטנה שכמותי מול עוצמה שכזו .. גם המילים כולן קטנות רעותי מול עוצמת האהבה והגעגוע שבך אני לא חושבת , אני בטוחה בלי שבריר ספק שהוא תמיד איתך , גאה בך , מחייך איתך לקרוא את המכתבים שלך כאן , מי שקורא די זמן .. יכול דרך העוצמה שבמילים מעט להכיר את אחיך וזו לדעתי דרך מופלאה להשאיר חלק ממנו כאן על פני האדמה תמיד קוראת אותך , לא תמיד מוצאת מילים תמיד נפעמת , לא תמיד מצליחה להגיב

אוי, אלוהים, רעותי... זה כתוב

בצורה המדהימה שלך, המצחיקה שלך, הצינית שלך, המתגעגעת שלך, האוהבת שלך, שהיא גם קצת הצורה שלו, כי אכן, הוא חי בתוכך, ואת עדיין חיה בתוכו, אפילו שהוא כבר לא כאן. הקטע הזה הוא אחד מהקטעים הכי מדהימים שקראתי לאחרונה. או בכלל. עשה לי צמרמורת.

למעלה