שידורי האולימפיאדה הזו עולים על כל העצבים

RubberSoul92

New member
תלמדי רוסית

רוסיה משדרת את האולימפיאדה ב-5 ערוצי ספורט; כל ענפי הספורט משודרים ב-Live. זאת ועוד, הפרשנות מקצועית וחסרת פניות. אולפן? אין. אני צופה בהם דרך האינטרנט כי אין לי טלוויזיה וכי ישראל אינה קולטת אותם. תענוג צרוף.

האמת.... לא רק שלא הגזמת אלא עוד עשית להם הנחה

למרות מה שכתב לך מישהו, כל התלונות שלך מדוייקות לחלוטין בלי טיפה של הגזמה.

הציפיה הייתה שהפעם נקבל משהו יותר טוב ובמקום זה קבלנו מוצר הרבה יותר גרוע.
לפני שמונה שנים ערוץ הספורט קיבל מהערוץ הראשון את האפשרות לשדר את משחקי הכדור וענפים נוספים קצת פחות אטרקטיבים (אז לא היתה את הפלטפורמה הדיגיטלית של אולימפיאדת לונדון).
המשחקים הועברו על פני כל שלושת הערוצים שלהם בלי לבזבז מקום על שידורים חוזרים בפריים-טיים או על תשדירי פרומו.

חשבנו שנקבל לפחות משהו דומה וקבלנו פיאסקו.

בחירת שידורים חיים מוזרה (מה הטעם לשדר במלואו משחק כדוריד חסר משמעות בין מקום אחרון למקום לפני אחרון כשיש אפשרות לשדר רבע גמר הוקי או משחק דרוג חשוב בכדורעף?)
שידורים חוזרים במקום שידורים חיים
אולפן הקיבוץ שמלא באנשים שאין להם מושג מהתחומים שנראים על המרקע והם בכל זאת מביעים עליהם את דעתם הנחרצת (וטועים לא מעט בלי אפילו לדעת או לתקן את עצמם).

הביקורת שלך עושה איתם חסד גדול.

shahars10

Member
מחמאות למשה גרטל ובוקי צ'יש

נכון, הם קצת ארכאיים, לפעמים מדברים שטויות, אבל 2 דברים אף אחד לא יקח מהם:
1. דרך ארץ, נימוס והגינות. מאד לא מקובל במקומותינו...
2. האהבה והתשוקה שלהם לשחיה בכלל, ולשחיה הישראלית בפרט.

trilliane

Well-known member
מנהל
הם קצת כמו הזקנים מהחבובות...
גרטל מקשקש את עצמו לדעת

אבל לצדו צ'יש המעט יותר רהוט ושקול (וצרוד), כלומר ההוא שאינו גרטל, שמהיום ייקרא שמו במחוזותיי "פרסונה נון גרטל".

shahars10

Member
מי נתן לניב רסקין לשדר אתלטיקה ?

יכול להיות שמאד מתאים לו לשדר כדורסל, אבל כל קשר בינו לאתלטיקה מקרי בהחלט. הוא מנסה להראות כאילו שהוא מתלהב, אבל מה לעשות שהתלהבות אמיתית אי אפשר לזייף. לא יכלו למצוא בערוץ 5 שדר אחר ?

trilliane

Well-known member
מנהל
ערוץ הספורט. מה הבעיה? הוא קורקטי, ענייני, נשמע נהנה ומרוצה

כך אמור להישמע שדרן מקצועי. הוא לא חייב להישמע כאילו הוא על סף עילפון חושים. לא ברור לי מה הוא צריך "לזייף" ואיך החלטת שההתלהבות שלו אינה "אמיתית".
&nbsp
אני מעדיפה את השידור של רסקין על פני ההתלהבות המעיקה של עמיחי שפיגלר וההשתפכות ההדדית עם אילן גזית (הפרשן). באמת, ה-"bromence" שלהם שבר שיאים... והערב הם חתמו אותו בחיבוק אמיץ
. מזל שאתמול הוא איבד את קולו וזכינו במירי נבו. איזה שדרוג!

shahars10

Member
עניין שם טעם

זה כמו שנתנו פעם לאורי לוי לשדר אתלטיקה או למוטי חביב לשדר שחיה.
כנראה שאני מתגעגע לשדרים של יורוספורט.

trilliane

Well-known member
מנהל
העדפת שדרן/פרשן כזה או אחר היא אכן עניין של טעם; אבל

קביעות נחרצות בסגנון "כל קשר בינו לאתלטיקה מקרי בהחלט" או "התלהבות אמיתית אי אפשר לזייף" הן כבר שיפוט של המציאות, וכזה שחוטא לנשפט ולא ממש הוגן כלפיו.

shahars10

Member
זאת דעתי...

אני חושב בכל אופן שאין יותר מדי שדרים ישראלים שמתאימים לשדר אתלטיקה. היחיד שאני יכול לשבח הוא מאיר איינשטיין, אם כי אני לא זוכר מתי שידר אתלטיקה בפעם האחרונה...

trilliane

Well-known member
מנהל
לטעון שאדם מסוים אינו מתלהב זו לא דעה, זו טענה על המציאות

אתה לא יודע עד כמה הוא באמת מתלהב או לא, זה עניין פנימי שלו, אנשים שונים מתלהבים באופנים שונים, לא כולם מצטרדים וצועקים כמו גרטל.
&nbsp
איינשטיין אכן היה שדר אתלטיקה ותיק, אבל הוא לא לנצח, וראוי שיקום דור חדש וצעיר. אין לי ספק שרסקין הכין הרבה שיעורי בית, ולמעשה הוא מדבר הרבה יותר לעניין מגרטל למשל, שמשדר מהברכה כבר 40 שנה. לא רק הוותק קובע.
&nbsp
באותה מידה ניתן היה לטעון מה למירי נבו ולג'ודו ולמה לא שמו אותה באולם ההתעמלות (אולי רצתה לגוון?) ובמה חטאתי שקיבלתי במקומה את עמיחי שפיגל... אבל אלה השיבוצים שלהם, ובסה"כ נראה שכולם התכוננו למשימה ובאו "לתת עבודה".

למעלה