שיא החוצפה!

שיא החוצפה!

אני חושבת, שברגע זה ממש נשבר שיא החוצפה, ואני מתכוונת לכך. זה לא עוד אירוע קטן או קלוש כמו שמדברים פה מדי פעם, זה משהו רציני וכואב. קצת קשה לי להתאושש מזה, אבל כמה שאני מנסה, אני מגלה שזו פשוט חוצפה, שאין כדוגמתה. במה העניין? מפתיע אותי שאתם עדיין לא שמתם לב. אין יותר את "שרק" בבתי הקולנוע, ואם כבר יש אחד בהרצליה, אז הוא מדובב לעברית. עכשיו כולכם אומרים "אה, ברור, שיא החוצפה, איך לא שמנו לב?" אתם מבינים? אני, בחורה תמימה וחתיכה, רוצה יום אחד לראות את שרק בקולונע, ואין! לא, לא רוצה וידיאו, לא רוצה דיווידי. אוקיי? רוצה קולנוע!!! ואין. זו פשוט חוצפה. הורידו אותו לפני הזמן, בלי לשאול או לברר איתי מה קורה, ואין לי ספק שהאשמים- יענשו על כך.

כנף

New member
אני מקווה שלא נשברת מזה.... ../images/Emo88.gif

מילא תמימה, אבל חתיכה(?)..
>כנף מפקפקת באמינותך<

כנף

New member
האחרון

שפגש אותי בערב אפל, בלי ירח, בלי כוכבים ובלי פנס אחד, לא יצא מזה חי (סיוטי ילדות, עזבי.
). >כנף לא מזכירה את העובדה, שמי שנתקל/ת בה, מיד מתפחלץ/ת, כך שאין להעליל עליו/ה שנותר/ה יפה לאחר מפגש טראומטי שכזה
<

התמ-ים

New member
בקיצור,

ככה את מזלזלת בתמימים ??? > התמ-ים רצה לומר משהו מתחכם, אבל לא יצא <

כנף

New member
זאת לא הייתי אני בכלל ....

שלא תבין לא נכון, אני כן מזלזלת בתמימים, אבל אף אחד לא לימד אותי- את זה למדתי לבד! (אל תראה אותי ככה, אני אינטיליגינטית (חסר כמה יו"דים?
) >כנף מתחכמקת<

התמ-ים

New member
ממממ .... יוריקה !!

אם אין בקולנוע, ללא דיבוב (עד שאופטי ידבב את הסרט חזרה לאנגלית) את לא רוצה לראות בוידאו ו/או DVD ובטח לא רוצה לחכות שזה יהיה בטלביזיה, מתישהו ... יש פתרון !!! ואפילו פשוט יחסית ... לחפש את הסרט באינטרנט ... קובץ avi או mpeg ... אולי יהיה לך מזל ותמצאי גירסא באיכות טובה, ואחרי שתורידי אותה, היא אפילו תעבוד (פלאי פלאות) ... אמנם זה כרוך בהורדה של 300-600 מגה ... אבל מה לא עושים בשביל שרק ?? (לי לקח כמעט שבועיים, ברוטו, להוריד את גבעת חלפון, 600 מגה)

למעלה