שוקולד - הקוביה והאגדה.

כנף

New member
שוקולד - הקוביה והאגדה. ../images/Emo103.gif

אף פעם לא הבנתי איך אפשר לראות שוקולד ולא לאכול. אין פאקט (לא, לא סיגריות!!!), אין דבר מגעיל מלאכול שוקולד. שוקולד טעים הוא שוקולד שמריח טוב ונראה טוב, אבל לאכול?!? נההה.. אם תהיתם פעם מה המתכון שישניא עליכם שוקולד, נגמרו התהיות. רוצו מהר לראות את "שוקולד". יש בפורום הזה מישהו שיש לו כרטיסיה שמקנה לו יכולת לשכור המון סרטים בחינם. בכל מקרה (*פרסומת*), בלוקבאסטר יוצאים במבצע כרטיסיות של השכרת 6 סרטים באיזה שתימשרה שקל הסרט. מובטח לכם שתקיאו את נשמתכם! (וזה יהיה הזמן המתאים לשבת על איזה סרט אימה) (וואי, אני צריכה להשמיע לעצמי לפעמים את השטויות שאני אומרת... אולי זה יעזור) הייתי כאן.

דוVשה

New member
לא לא לא....

לא ייתכן שאת מתכוונת לסרט שוקולד ען ג'וני דפ והשנייה [גו'לייט בינוש?], לא לא לא... [שחכתי עוד משהו!] לא!!!!!

דוVשה

New member
איך אפשר להקיא מסרט כזה?

איך איך איך? יש שם את כל סוגי השוקולד בעולם and more.... קטנים, גדולים, עגולים, מרובעים, עם קקאו עליהם, בלי קקאו עליהם... ואפילו הכומר [זה היה הכומר נכון?] מתפתה ואוכל אותם בסוף!!!!!! אוח... זה ה-סרט שמראה לעולם את יפיי השוקולד ותכונותיו [ראי ערך: סצנה מסויימת בסרט בה האישה קונה שקיק קטן של שוקולדים עם אגוזים (יאמי יאמי יאמי!!!!!) והשימוש אותו היא עושה בהם....]

כנף

New member
אוי, את כזאת (זוטה? ו)תמימה!

זה מה שגם אני חשבתי בהתחלה אבל אחר כך הסרט מדרדר לכזה גועל (כמה אפשר?!?), שכבר אי אפשר להסתכל יותר על הדבר הזה ליותר מעשרים שניות ליום למשך כל החיים. ברעיון, ברעיון, לא מעשית!!!! חס וחלילה! עד כאן דיון הקבינט בעניין השוקולד- - - אווופס...

ROTEM 3 0 0 3 5

New member
אני אסביר

היא מנסה להסיט את אוהבי השוקולד שביננו מן התענוג באכילתו כדי לשמור את הכל לעצמה

שנוני

New member
GO רותם

רותפ צודקת היא שומרת את הכל לעצמה! >שנוני מכחיש את העובדה שלא יזיק לו להפסיק עם השוקולד!<

למעלה